gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Murat Başaran Alev Alev Şarkısının Sözleri 2013

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Murat Başaran Alev Alev Şarkısının Sözleri 2013 hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, bir önce ki konumuzda paylaştığımız Ayaz Geceler şarkısının ardından, Murat Başaran 'ın son albümü İşte O Sensin 'den Alev Alev şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz...

Murat Başaran Alev Alev Şarkı Sözü

Kuş beyinli densiz, şimdi uyu bensiz
    Sarılıp yastığa teselli araman yersiz
    Sanma ben mutluyum sanma huzurluyum
    Kahretsin bu da huyum, bide böyle gururluyum
    Alev alev alev alev gönlüm
    Alev alev yanar sana
    Alev alev alev alev yanar sana
    Sevdim sevdim de anlamadın
    Sevdim sevdim de anlamadın
    Sevdim sevdim sevdim de anlamadın
    Kuş beyinli densiz, şimdi uyu bensiz
    Sarılıp yastığa teselli araman yersiz
    Sanma ben mutluyum sanma huzurluyum
    Kahretsin bu da huyum, bide böyle gururluyum
    Alev alev alev alev gönlüm
    Alev alev yanar sana
    Alev alev alev alev yanar sana

deniz-07 bunu beğendi.
Murat Başaran Alev Alev Şarkısının Sözleri 2013 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat Başaran  Neden Şarkısının Sözleri 2013

Murat Başaran Neden Şarkısının Sözleri 2013

Bu konu; Murat Başaran Neden Şarkısının Sözleri 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, başarılı popçu Murat Başaran uzun bir aradan sonra İşte O Sensşn albümüyle müzik severlerle buluştu. Albümün İşte O Sensin parçasının ardından bu sayfamızda Neden şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz... Hasretin dili olsaydı yüreğim çığlık olurdu Nerde olursan ol sesini...
  2. Murat Başaran Gönül Hırsızı Şarkısının Sözleri 2013

Murat Başaran Gönül Hırsızı Şarkısının Sözleri 2013

Bu konu; Murat Başaran Gönül Hırsızı Şarkısının Sözleri 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, İşte O Sensin adını verdiği albümüyle 2013 yılına damgasını vurmaya hazırlanan Murat Başaran 'ın Neden şarkısını dinlemenizi tavsiye ederken bu sayfamızda Gönül Hırsızı adlı şarkısının sözlerini de paylaşıyorum .. Kendini kandıradur al hançerini sineme vur Ya da yak...
  3. Murat Başaran Şşt Sen 180 Şarkısının Sözleri 2013

Murat Başaran Şşt Sen 180 Şarkısının Sözleri 2013

Bu konu; Murat Başaran Şşt Sen 180 Şarkısının Sözleri 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Murat Başaran 'ın 2013 yılı albümü olan İşte O Sensin her zaman olduğu gibi harika parçalarla dolu. Romantik parçalar kadar hareketli parçaları da dinleyebileceğiniz albümden hareketli bir parça olan Şşt Sen 180 adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz.. İstemez sırnaşma...
  4. Murat Başaran Ayaz Geceler Şarkısının Sözleri 2013

Murat Başaran Ayaz Geceler Şarkısının Sözleri 2013

Bu konu; Murat Başaran Ayaz Geceler Şarkısının Sözleri 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, son albümü İşte O Sensin ile hayranlarıyla buluşan başarılı sanatçı Murat Başaran, yeni albümünde yıllar önce Burhan Çaçan 'dan severek dinlediğimiz Ayaz Geceler 'i okudu. İşte o güzel parçanın sözleri... Geceler sessiz sessiz yağar Yağar sabahlara kadar Geceler sessiz...
  5. murat başaranın alev alev şarkısı sözlerini yazarmısınız

murat başaranın alev alev şarkısı sözlerini yazarmısınız

Murat Başaran yeni albüm çıkarmış radyoda alev alevi dinledim bayıldım.Sözlerini yazarmısınız acaba ? :)

Sayfayı Paylaş