gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Murat Başaran - Nankör

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Beni sevmen için düştüğüm bu hallere Kimi güler, kimi ağlar garip halime, Cümle alem şahit oldu sevdiğime,
    Umrunda mı senin için ölsem bile,

Gecelere sabahlara kadar bekleyen
    Ağlamaktan başka bir çare bilmeyen
    Sevdiği insanla değil yalnız yatan
    Söyle, söyle sen olsaydın ne yapardın

Nankör, sevdim ama değmezsin
    Nankör, kıymet nedir bilmezsin
    Körsün kör, seni seveni göremedin
    Boşver, zaten hiç haketmedin..

Murat Başaran - Nankör konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat Başaran - Sanadır Yar

Murat Başaran - Sanadır Yar

Sanadır yar sanadır yar Bu sitem söz sanadır yar Aklıma gelir birden İçimi kanatır yar Yaradır yar yaradır yar İçimde derin yaradır yar Artık elin varmaz dilin İçimi derin kanatır yar [Nakarat] x2 Neyleyim sensiz bu canı İçimde feryat figanı Neyleyim sensiz baharı Yok. Yoksun artık Yaradır yar yaradır yar İçimde derin yaradır yar Artık elin varmaz dilin İçimi derin kanatır yar...
  2. Murat Başaran - Sana Ölürüm

Murat Başaran - Sana Ölürüm

Seni sevdim canım İnat etme alırım Of ben alırım Seni çok çok sever Nasılda kıskanırım Of kıskanırım Bir canım var be gülüm Al o da senin sana veririm İki dudağından çıkan Tek heceye bakar Öl de ölürüm Ben sana sana sana ölürüm Ölürüm ölürüm sana ölürüm Sana değer bunu bilirim Of ben bilirim Çek vur titrersem namerdim Ölürüm ölürüm sana ölürüm Sana değer bunu bilirim Of ben...
  3. Murat Başaran - Kara Kilit

Murat Başaran - Kara Kilit

Kara kilit vursunlar dilime... Konuşursam bakma yüzüme... Üzdüysem canım affet beni... Her günüm birbirinden deli... Pişmanlık desen bini bin para... İnsafa gel son bi kez ara... Darma duman olmuşum zaten... Geçmiyor ki aşk denen yara... Ümitsizliğim bana arkadaş... Çaresizliğim o da yoldaş... Gelmeyeceğini bile bile... Ben senin aşkınla sarmaş dolaş... Kara kilit vursunlar dilime......
  4. Murat Başaran - Gülümse Anne

Murat Başaran - Gülümse Anne

gülümse anne notaları gülümse annem notaları Akşam olur hasret büyür dağ olur Bu dağlarda kurşun atsan çığ olur Sen oğlunu geri dönmez say annem Ben ölünce belki vatan sağ olur Belki dağlar duman duman savrulur Belki sesim çığlık çığlık duyulur Belki yavrun bir tabuta koyulur Üzülme annem Bir yangın ki ciğer ciğer kavrulur Bir yangın ki kardeş kardeş vurulur Belki kalbim bir bayrağa kan...
  5. Murat Başaran - Değer Bilmezlere

Murat Başaran - Değer Bilmezlere

Ne değerim görülür Ne kadrim bilinir Hal bilmezden bizi Esirge Ya Rabbim Değer bilmezlere Kıymet bilmezlere Söylenir bu şarkı Tüm kalsizlere Bir kere de nasip olmadı Seninle gülmek bile Çeke çeke dert kalmadı Kaçıyorken buldu yine Değer bilmezlere Kıymet bilmezlere Söylenir bu şarkı Tüm kalpsizlere Söz: Murat Başaran Düzenleme: Ozan Çolakoğlu __________________

Sayfayı Paylaş