gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Murat Başaran - Nazlı Yarim

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Çok sevildin nazlandın Yüz verince çok şımardın Aslında tüm suç bende
    Seni seni böyle sevmem de

Sana kızamam yapma diyemem
    Seviyorum ah nazlı yari
    Sana kızamam yapma diyemem
    Ama yeter artık be yarim

Bu güzellik kalmaz yanına
    Sevgiden başka karın yok dünyada
    E bu nazda bu aşk ta biter
    Kalırsın bir başına​

Murat Başaran - Nazlı Yarim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat Başaran - Sanadır Yar

Murat Başaran - Sanadır Yar

Sanadır yar sanadır yar Bu sitem söz sanadır yar Aklıma gelir birden İçimi kanatır yar Yaradır yar yaradır yar İçimde derin yaradır yar Artık elin varmaz dilin İçimi derin kanatır yar [Nakarat] x2 Neyleyim sensiz bu canı İçimde feryat figanı Neyleyim sensiz baharı Yok. Yoksun artık Yaradır yar yaradır yar İçimde derin yaradır yar Artık elin varmaz dilin İçimi derin kanatır yar...
  2. Murat Başaran - Nankör

Murat Başaran - Nankör

Beni sevmen için düştüğüm bu hallere Kimi güler, kimi ağlar garip halime, Cümle alem şahit oldu sevdiğime, Umrunda mı senin için ölsem bile, Gecelere sabahlara kadar bekleyen Ağlamaktan başka bir çare bilmeyen Sevdiği insanla değil yalnız yatan Söyle, söyle sen olsaydın ne yapardın Nankör, sevdim ama değmezsin Nankör, kıymet nedir bilmezsin Körsün kör, seni seveni göremedin Boşver, zaten...
  3. Murat Başaran - Gülümse Anne

Murat Başaran - Gülümse Anne

gülümse anne notaları gülümse annem notaları Akşam olur hasret büyür dağ olur Bu dağlarda kurşun atsan çığ olur Sen oğlunu geri dönmez say annem Ben ölünce belki vatan sağ olur Belki dağlar duman duman savrulur Belki sesim çığlık çığlık duyulur Belki yavrun bir tabuta koyulur Üzülme annem Bir yangın ki ciğer ciğer kavrulur Bir yangın ki kardeş kardeş vurulur Belki kalbim bir bayrağa kan...
  4. Murat Başaran - Değer Bilmezlere

Murat Başaran - Değer Bilmezlere

Ne değerim görülür Ne kadrim bilinir Hal bilmezden bizi Esirge Ya Rabbim Değer bilmezlere Kıymet bilmezlere Söylenir bu şarkı Tüm kalsizlere Bir kere de nasip olmadı Seninle gülmek bile Çeke çeke dert kalmadı Kaçıyorken buldu yine Değer bilmezlere Kıymet bilmezlere Söylenir bu şarkı Tüm kalpsizlere Söz: Murat Başaran Düzenleme: Ozan Çolakoğlu __________________
  5. Murat Başaran - Başı Belalı Yar

Murat Başaran - Başı Belalı Yar

Beni böyle biraktin çektin gittin sen Kadere karsi gene bir basima Bir arayip halimi sorsan söylerdim Söyleyemem degme gözyasima Zaten sende simdi çektin gittin yoksun yoksun Ah yanimda kim saracak beni simsiki caninda Basi belali yar amman amman Uçuk kaçik deli yarim Faydasi yok kaçma simdi Ben senden deliyim __________________

Sayfayı Paylaş