gebe
  1. ڪσηڪųzℓųк ♥

ڪσηڪųzℓųк ♥ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Murathan Mungan /Gece Nöbeti

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında ڪσηڪųzℓųк ♥ tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Daha Az Seviyorum Seni.. Giderek Daha Az..
    Unutur Gibi Seviyorum..
    Azala Azala..
    Aramızdaki Uzaklığın Karanlığında..

Geceler Kısalıp..Gündüzler Uzuyor Öyle Olunca..
    Daha Az Seviyorum Seni..
    Kendini İyileştiren Bir Yara Gibi..
    Daha Az..
    Ve Zamanla..

Sen Geceyi Tutuyorsun..Ben Nöbetini..
    Uzak Dağ Kışlalarında..
    Görmüyoruz Birbirimizi..
    Usul Usul Sis İniyor..
    Kopmuş Yollara..
    Işığı Hafif Uykusu Ağır Koğuşlarda
    Üzerini Örtüyorum Senin..
    Bir Çığ Gibi Büyüyorsun Rüyalarımda..
    Sevgilim Sevgilim
    Yıldızları Daha Büyüktür Bazı Gecelerin
    Nöbet Kadar Yalnızken Öğreneceksin Bunu Da..

Artık Daha Az Seviyorum Seni..
    Unutur Gibi..Ölür Gibi Daha Az..
    Yeniden Ödetiyorum Kendime
    Onca Aşkın Öğretemediğini..
    Kolay Değildi..

Yalnızca Sevgilimi Değil..
    Evladımı Da Kaybettim Ben..
    Kaç Acı Birden İmtihan Etti Beni..
    Bir Tek Gece Vardır İnsanın Hayatında..
    Ömür Boyu Sürer Nöbeti..
    Bu Da Öyleydi..
    İyi Ol..
    Sağ Ol..
    Uzak Ol..
    Ama Bir Daha Görme Beni..

Murathan Mungan /Gece Nöbeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nöbetler

Nöbetler

Epileptik bozuklukların görüntüsel davranış aaaahürlerini tanımlamak için kullanılan birçok terimden biridir. Aslında karakteristik olarak bir epilepsi nöbeti görünümüne tekabül eden davranış sendromudur. Bu durumda da, ayırıcı teşhis için bir temel oluşturan şikâyeti yansıtır. Ayırıcı teşhiste aşağıda kaydedilen durumlar ele alınır: Serebral olaylar Kökeni bilinmeyen epilepsi (bkz.);...
  2. Gece Nöbeti

Gece Nöbeti

. Daha az seviyorum seni Giderek daha az Unutur gibi seviyorum Azala azala Aramızdaki uzaklığın karanlığında Geceler kısalıp,gündüzler uzuyor böyle olunca Daha az seviyorum seni Kendini iyileştiren bir yara gibi Daha az Ve zamanla Sen geceyi tutuyorsun,ben nöbetini Uzak dağ kışlalarında Görmüyoruz birbirimizi Usul usul sis iniyor Kopmuş yollara Işığı...
  3. Yaz geçer - murathan mungan

Yaz geçer - murathan mungan

zamanla yerleşir yaşadıkların yeniden konumlanır çoğalır anlamları önemi kavranır zamanla yerleşir yaşadıkların yeniden konumlanır murathan mungan mutluluk çoğalır anlamları önemi kavranır bir zamanlar anlamadan yaşadığın şey çok sonra değerini kazanır yokluğu derin ve sürekli bir sızı halini alır "ölü bir yılan gibi yatıyordu aramızda yorgun, kirli ve umutsuz geçmisim oysa bilmediğin...
  4. En Güzel Murathan Mungan Sözleri

En Güzel Murathan Mungan Sözleri

Bu konu Murathan Mungan sözlerine yer vermektedir. Ünlü oyun, öykü, roman ve şiir yazarı Murathan Mungan sözleri birçok kesim tarafından çok beğeniliyor ve sözleri msn iletileri ve facebook paylaşımların da paylaşılıyor. Sizler için seçtiğim en güzel murathan Mungan sözlerinden seçtiğim sözleri paylaşıyorum. İçlerin de benim de çok beğendiğim sözler var eminim ki sizde kendinizden birşeyler...
  5. Murathan Mungan Biyografi Bilgileri

Murathan Mungan Biyografi Bilgileri

bu konu Murathan Mungan'ın hayatı ve eserleri hakkında bilgilere yer vermektedir. Ünlü şair, oyun ve öykü yazarı Murathan Mungan hakkın da biyografi bilgilerine sahip olmak isteyenler için kendisinin hatayı ve eserleri hakkında genel bilgileri sizler için paylaşıyoruz. 21 Nisan 1955'te İstanbul'da doğdu. Ortaöğrenimini Mardin'de yaptı. Mardin Lisesi'nden mezun oldu. Ankara Üniversitesi Dil...

Sayfayı Paylaş