gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - Artık Gözüm Korktu Senden

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Artık Gözüm Korktu Senden Aşk Bekleme Şimdi Benden
    Bıktım Bitmez Dertlerinden
    Başa Çıkmak Öyle Zor Ki
    Artık Gözüm Korktu Senden

Sevilecek Kul Değilsin
    Gidilecek Yol Değilsin
    Çekilecek Dert Değilsin

Sen Sevdadan Anlamazsın
    Gerçek Seven Olamazsın
    Acımadan Bırakırsın

Müslüm Gürses - Artık Gözüm Korktu Senden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Esrarlı Gözler

Müslüm Gürses - Esrarlı Gözler

esrarlı gözler nota Bir içten bakışına delice tutulmuşum Esrarlı gözlerine gönülden vurulmuşum Zaman geçmek bilmiyor seni görmediğim an Dünyam cennet oluyor benim olduğun zaman Sevgini yıllar boyunca saklayacağım inan Aşkını ömür boyunca yaşayacağım inan Aşkının hatırası istiyorum bitmesin Ömrümün o gecesi hayalimden gitmesin Sıcak bir bakışına neler vermezdim ki ben Mutluluğun önünde dize...
  2. Müslüm Gürses - Düştün Gözümden

Müslüm Gürses - Düştün Gözümden

Ne şarkımsın artık,nede şiirim Söz oldun sevgilim düştün dilimden Ne açkımsın artık,nede sevgilim El oldun sevgilim düştün gözümden Düştün gözümden,düştün gözümden El oldun sevgilim düştün gözümden Git artık ne olur uzaklaş benden Gel desemde sakın gelme yanıma Eğerki birazcık gururun varsa Ölünceye kadar çıkma karşıma __________________
  3. Müslüm Gürses - Duyduğum Sensin

Müslüm Gürses - Duyduğum Sensin

Kolay değil artık seni unutmak Baktığım, gördüğüm, duyduğum sensin Senin hayalinle yaşarım heran Baktığım,gördüğüm, sevdiğim sensin.. Martılar ismini gelir fısıldar Sahilde sessizlik benimle ağlar Her tarafta senden bir hatıra var Baktığım, gördüğüm, duyduğum sensin Şimdi ben acılar ülkesindeyim Yolcusuz yolları beklemekteyim Çaresizce seni özlemekteyim Baktığım, gördüğüm, duyduğum sensin...
  4. Müslüm Gürses - Ağlıyor gözlerim

Müslüm Gürses - Ağlıyor gözlerim

Ağlıyor gözlerim sevdim seveli Geçiyor günlerim dertli çileli Gençliğim zından oldu ümitler hüsran oldu Ne kötü şansım varmış ayrılık beni buldu Ağlıyor gözlerim sevdim seveli Geçiyor günlerim dertli çileli Yürekten sevmiştim yazık el aldı İÇimde kanayan yaralar kaldı Benim kalbim taş değil ağladığım boş değil Neden ayırdı felek candan sevmek suç değil Yürekten sevmiştim yazık el aldı...
  5. Müslüm Gürses - Senin İçin (2009)

Müslüm Gürses - Senin İçin (2009)

müslüm gürses resmi web sitesi müslüm gürses senin için 2009 resmi sitesi son albümü son albüm Müslüm Gürses Fanatiklerine müjde Müslüm Gürses'in yeni albümü çıktı...Arabesk severlerinin beğenerek dinleyeceği albümün tanıtımına geçiyorum arkadaşlar :tik: 01 - Senin İçin 02 - Kalbine Sor 03 - Görmüyorsun Kör Kalbi 04 - Düşenin Dostu Olmaz 05 - Fakirin Aşkı 06 - Aşk Yağmuru 07 - Dünyamı...

Sayfayı Paylaş