gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - Aşkımız Öldü Sevgilim

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Bilmem bu hasretlik nasil bitecek Hicran yarasini kimler saracak Dunyanin kanunu boyle sevgilim
    Sen gidersen yerine baska bir yar gelecek

Askimiz oldu sevgilim basin sagolsun
    Yollarimiz ayriliyor ugurlar olsun

Seviyorum dersem sen bana inanma
    Her sozlerim yalan sen bana kanma
    Dunyanin kanunu boyle sevgilim
    Sen gidersen yerine baska bir yar gelecek

Askimiz oldu sevgilim basin sagolsun
    Yollarimiz ayriliyor ugurlar olsun

Müslüm Gürses - Aşkımız Öldü Sevgilim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Merhamete Gel Sevgilim

Müslüm Gürses - Merhamete Gel Sevgilim

Sen Benim Tek Ümidimsin Canımdan Çok Sevdiğimsin Yaşamamın Sebebisin Merhamete Gel Sevgilim Yeter Artık Dön Sevgilim Ne Olursun Artık Yeter Sen Olmazsan Bu Can Biter Sensiz Yüzüm Nasıl Güler Merhamete Gel Sevgilim Yeter Artık Dön Sevgilim Sensiz Günler Asır Gibi Seven Kalbim Esir Gibi Seviyorum Deli Gibi Merhamete Gel Sevgilim Yeter Artık Dön Sevgilim ------------------------- Senin...
  2. Müslüm Gürses - Dön Sevgilim

Müslüm Gürses - Dön Sevgilim

Dön sevgilim dön Ayrılığına dayanmaz kalbim Bu hasret bu çile zaten bir ölüm Bir de bu ayrılığa yok tahammülüm Sen ümit ışığım Hayat verensin Bu halde bırakıp Nasıl gidersin Çok sevdi çok Elinde değil garip gönlümün Bilsemki olacak senden ölümüm Çekinmem canımı sana veririm __________________
  3. Müslüm Gürses - Bekle Sevgilim

Müslüm Gürses - Bekle Sevgilim

Bekle sevgilim döneceğim Sana mutluluk vereceğim Bu hasret biter kavuşursak Senin yolunda öleceğim Uzat elini tutacağım Sana ömrümce tapacağım Kapkaranlık evrenine Güneş gibi doğacağım Bekle sevgilim geleceğim Seni ömrümce seveceğim Bu hasret biter kavuşursak Senin yolunda öleceğim__________________
  4. Müslüm Gürses Öldü mü ?

Müslüm Gürses Öldü mü ?

Kızlar müslüm gürsesle ilgili öldü diye haberler var acaba bununla ilgili bilginiz var mı ? Kalpten ameliyat olmuştu şimdide bilmem ne olmuş diye diyorlar. Sizin haberiniz var mı öldü mü yaa :S
  5. "Müslüm Gürses Öldü" Açıklaması ve Son Haberler!

"Müslüm Gürses Öldü" Açıklaması ve Son Haberler!

Bu konu, Müslüm Gürses Hayatını Kaybetti haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 3 aydır yoğun bakımda tedavi gören arabesk müziğin duayeni Müslüm Gürses'ten kötü haber var. Dakikalar önce Sağlık Bakanı twitter adresinden sanatçının hayatını kaybettiğini duyurdu. Ancak hastaneden yapılan açıklama ise sanatçının durumunun iyi olmadığı ve makinalara bağlı olarak yaşatıldığı...

Sayfayı Paylaş