gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - Çekemez Oldum

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Sevmek kolay değil başa gelmesin Ümitsiz bir aşka kimse düşmesin Tanrım kimseye böyle bir dert vermesin
    Ben aşkın kahrını çekemez oldum

Bende seviyordum delicesine
    İnanmısım meğer kalpsiz birine
    Şimdi ağlıyorum kendi halime
    Ben aşkın kahrını çekemez oldum

Ne sevgi ne dosttan yüzüm gülmedi
    Canım dediklerim kıymet bilmedi
    Ağladı gözlerim yası dinmedi
    Ben askın kahrını çekemez oldum

Müslüm Gürses - Çekemez Oldum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Olan Bana Oldu

Müslüm Gürses - Olan Bana Oldu

Bitti tükendi herşey Bu sevgide yok oldu Çok sevdalar yaşadım Sonu ayrılık oldu Nerde kalpsiz biri varsa gelipte beni buldu Yine olan bana oldu Yine yanan ben oldum Sende bırakıp gittin Yanlız kalan ben oldum Bu kadar çok severken ne oldu Mutluluk yerine hasretin doldu Özledim çok sevdim yine yanan ben oldum Sevmek böyle ise eğer Kim dayanır bu kadar Kimi sevse bu gönül kendi kendini...
  2. Müslüm Gürses - Mest Oldum

Müslüm Gürses - Mest Oldum

Dalgın Dalgın Bakıyorken Yollara Onumdem Bir Afet Geçti Mes Oldum Boyle Guzel Nasıp Olmaz Her Kula Yurusu Edasına Mest Oldum Mest Oldum Aman Buyulenmis Gibi Dustum Pesine Sacına Gul Takısına Mest Oldum Yetıstımde Gectım Baktım Yuzune Baygın Baygın Bakısına Mest Oldum Mest Oldum Aman Sankı Bırden Bırsey Oldu Dılıme Soylemeye Bulamadım Kelıme Gulumsedi Guldu Gecti Halime Su Mısalı Akısına Mest...
  3. Müslüm Gürses - Kış Oldum

Müslüm Gürses - Kış Oldum

Hani dal çiçeğe durduğum Suydum da nerde, aktım su muydum Yapraklar gibi savruldum da Kış oldum Her kim değdi geçtiyse cana Unuttum unutuldum Kim gelse Geçse artık Bu kırık kalbimden Can diye, dayan diye durdum Ey aşk ben senden Bahar umduydum Sen yine Kış oldun Uzun uzun __________________
  4. Müslüm Gürses - İbadetim Oldun

Müslüm Gürses - İbadetim Oldun

Secde ettim aşka taparcasına Uğrunda tanrının yolundan oldum Sebep sensin bütün günahlarıma Sevdikce sayende günahkar oldum Seninle acıldı günah defterim Korkutuyor beni mahşey günlerim Yaradana hangi yüzle dönerim Sevdikce sayende günahkar oldum İbadetim oldun inancım oldun Sanki sen yarattın ben kulun oldum Affet tanrım diye yalvardım durdum Sevdikçe sayende günahkar oldum __________________
  5. Müslüm Gürses - Aşka Tövbeler Olsun

Müslüm Gürses - Aşka Tövbeler Olsun

Kapım aralı kaldı Yürek yareli kaldı Ben yardan ayrılalı Ciğer pareli kaldı Aşka tövbeler olsun Aşka tövbeler olsun Bir daha yar seversem İki gözüm kör olsun Seni sevdim seveli Gözyaşım dinmez oldu Şu benim mahsun gönlüm Hep seni arzuladı Aşka tövbeler olsun Aşka tövbeler olsun Bir daha yar seversem İki gözüm kör olsun __________________

Sayfayı Paylaş