gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - Düşmanlara Ne Gerek var

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Yaşamaksa bu benimki Yaşamadım bir gün kadar Senin gibi sevgilim var
    Düşmanlara ne gerek var?

Sevmek buysa sevdim işte
    Çekmek buysa çektim işte
    Başka söze ne gerek var
    Aşka ibret benim işte..

Çaresizlik içindeyim
    Yüreğimde yangınlar var
    Bu sevda öldürür beni
    Düşmanlara ne gerek var?

Sevmek buysa sevdim işte
    Çekmek buysa çektim işte
    Başka söze ne gerek var
    Aşka ibret benim işte..

Müslüm Gürses - Düşmanlara Ne Gerek var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Ne Yapsın

Müslüm Gürses - Ne Yapsın

Aşktan yüzümüz gülmedi diye Tanrıya bu isyan bu sitem niye Hepimize canı o verdiyse Kul günahkarsa tanrı ne yapsın Ömrümüz bitse bizim bitmez derdimiz Hiç kıymet görmememiş içten sevgimiz Sonunda kadere isyan etmişiz Kul vefasızsa tanrı ne yapsın Geldik dünyaya binbir ümitle Şansımız yoksa ümit ne yapsın Sevdik birini kısmetim diye Seven vefasızsa tanrı ne yapsın __________________
  2. Müslüm Gürses - Ne Fayda

Müslüm Gürses - Ne Fayda

Allahım bu çile biter mi böyle, Sevgilim elimden gittikten sonra, Tövbe etti gönül aşka sevgiye, Bir değil bin seven versen ne fayda.. Kırıldı güvenim tuttuğum dallar, Çıkmaza uğradı gittiğim yollar, Kaderim huzuru çok gördü bana, Şimdi feryadımı duysa ne fayda.. İçimde yılların yorgunluğu var, Bahtımı yeniden yazsan ne fayda... __________________
  3. Müslüm Gürses - İtirazım Var

Müslüm Gürses - İtirazım Var

İtirazım var bu zalim kadare İtirazım var bu sonsuz kedere Feleğin cilcesine Hayatın silvesine Dertlerin cümlesine İtirazım var Yarım kalan sevgiye Şu emanet gülmeye YAşamadan ölmeye İtirazım var Ben hep yenilmeye mahkum muyum? Ben hep ezilmeye mecbur muyum? İtirazım var bu yalan dolana Benim şu dertlere ne borcum var ki Tuttu yakamı bırakmıyor Benim mutlulukla ne zorum var ki Bana cehennemi...
  4. Müslüm Gürses - İsyanım Var

Müslüm Gürses - İsyanım Var

Hep ağladım biraz gülmek istedim Ne yaptımsa duyulmadı ki sesim Hergün feryat ettim ölmek istedim Çağırsamda gelmedi ki ecelim Hergün feryat ettim ölmek istedim Çağırsamda gelmedi ki ecelim Hergün isyanım var benim kadere Ne güldürdü ne öldürdü bir kere Cehennem dertleri var cennetimde Ben yaşarken ruhum öldü içimde Cehennem dertleri var cennetimde Ben yaşarken ruhum öldü içimde Dertler...
  5. Müslüm Gürses - Beterin Beteri Var

Müslüm Gürses - Beterin Beteri Var

senin derdin dert midir benim derdim yanında hiç kimsede gördün mü böyle dert hayatında otur şöyle yanıma dinle bak dertlerimi anlatınca ağlama deşme benim derdimi beterin beteri var haline şükret dostum yıllardır mutluluğun her gün peşinden koştum daha bir çok derdimi ben sana anlatmadım genç yaşta saçlarımı boşuna ağartmadım tanrım bile unutmuş dertlerime dur demez bir insanın üstüne bu...

Sayfayı Paylaş