gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Mustafa Yıldızdoğan - Paylaşamam

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

bakışlarında bir şeyler gizli Sanki canımda can parçan gibi Kıskanıyorum baktıgın yeri
    O gözler yalnız bana bakmalı

Paylaşamam paylaşamam
    Seni asla paylaşamam
    Sensizlige alışırım
    Ama seni paylaşamam

Gönül dagıma girmeyin sakın
    Vurun öldürün bir kurşun sıkın
    Herneyim varsa
    Alın ve yakın yeter ki
    Onu bana bırakın

Paylaşamam paylaşamam
    Seni asla paylaşamam
    Sensizlige alışırım
    Ama seni paylaşamam

Mustafa Yıldızdoğan - Paylaşamam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Yıldızdoğan - Sevmeyen Bilmez

Mustafa Yıldızdoğan - Sevmeyen Bilmez

sevda ne demektir gönül şehrini bir tatlı bakışa satmayan bilmez yalnız gecelerin zalim kahrını hayale sarılıp yatmayan bilmez diyemem kaç sene sayamam kaç ay unutmakmı unut demesi kolay bağrımdaki sancı nasıl bir olay yari ele gelin gitmeyen bilmez __________________
  2. Mustafa Yıldızdoğan - Sen Yoksun

Mustafa Yıldızdoğan - Sen Yoksun

aklımdasın her an her gün hayalin var sen yoksun gönlüm sarhoşgönlüm üzgün dertlerim var sen yoksun her yerde izin hatıran varda birtek eksiğim sen yoksun gönlüm ateşinle yoldaş yanıyorum sen yoksun içimde sen yitiğim sen arıyorum sen yoksun
  3. Mustafa Yıldızdoğan - Ön Kuzu

Mustafa Yıldızdoğan - Ön Kuzu

Önkuzu hey Önkuzu Önde gider Önkuzu Anası Dursun demiş Durmaz gider Önkuzu Kuzu yürür kuzu yürür Önde Önkuzu yürür Kuzular meledikçe Gönlüme sızı yürür Dursun adı dursun adı O gitti dursun adı Binlerce türküm olsun Yürekte vursun adı. __________________
  4. Mustafa Yıldızdoğan - Bulamazsın

Mustafa Yıldızdoğan - Bulamazsın

Bir gün beni anlarsın da Ararsın da bulamazsın Yokluğumla alevlenir Yanarsın da bulamazsın Gelir o an aklın başa Yalın ayak koşa koşa Dağa taşa uçan kuşa Sorarsın da bulamazsın Ölüm ömür ardı dersin Koca dünya dardı dersin Bir Mustafa vardı dersin Ararsın da bulmazsın__________________
  5. Mustafa Yıldızdoğan - Al Beyazım

Mustafa Yıldızdoğan - Al Beyazım

Ah anam ah; Yine sana yazıyorum, yine sana döküyorum içimi. Senden başka kim anlar ki beni! Dün o fırtınalı gecede eve giderken, karanlık kuytu bir köşede, bir adam çıktı karşıma "Beyim, beyim" dedi, elindeki yarım sigarayı göstererek ateş istedi. Tam sigarasını yakıyordum ki, parmağındaki yüzüğü görünce, o buz gibi elleri ta ciğerimi yaktı. "Bu yüzük" dedim, kafasını...

Sayfayı Paylaş