gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113

Mutfağınıza Şık Davlumbaz Örnekleri

Konu, 'Beyaz Eşyalar' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

bu konu;mutfak aspiratörleri,davlumbazlar hakkında bilgiler vermektedir Mutfaklardaki yemek buharı ve kokularının dışarıya atılması ,ortam temizliğinin havasının temizlenmesi amacıyla,havalandırma elemanları olarak aspiratörler ve davlumbazlar kullanılmaktadır.
    Evin en iyi havalandırılması gereken yerlerden biridir mutfak..Mutfak havalandırılmasın da kullanılan davlumbazlar aspiratörlerden daha gelişmiş özelliklere sahiptir.Davlumbazlar mutfak havalandırma gereksinimini karşılamakla kalmayıp ,mutfak mekanı için önemli bir tamamlayıcı dekorasyon öğesidir.Mutfak dekorasyonunuzu tamamlıyacak biçim de farklı renk,ve aydınlatma özelliklerine sahip davlumbaz modellerini sizlerin beğenisine sunuyoruz..

TİTAN bunu beğendi.
  2. seda88

seda88 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    182
    Ödül Puanları:
    43
    waaaaaaaaoooaa bunlar davlumbazdan başka herşeye benziyo süperrr yaaaaa en sondan üçüncüye bayıldımmm:hayal:

BEYZA21 bunu beğendi.
  3. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Bende canım özellikle ilk baştaki modele bayıldım ..Şu yeniliklere para yetiştirmek zor vesselam :D:D Allah kocişlere yardım etsin semüjj

seda88 bunu beğendi.
  4. seda88

seda88 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    182
    Ödül Puanları:
    43
    aminnn ama ben de çalışıyom bana da yardım etsinn allah hahaha

BEYZA21 bunu beğendi.
  5. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Ah canımm Allah seninde yardımcın olsun ..:)

6. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Vay vay vay vay :S Hepsi harika biri değil ki :S Paranın gözü kör olsun :S

BEYZA21 bunu beğendi.
  7. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Titan paranın gözü zaten kör bacım:hhh:kör olmasa cebimizde olurdu hahahahahaha

Mutfağınıza Şık Davlumbaz Örnekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Davlumbazlar

Davlumbazlar

karbon filtreli davlumbaz davlumbaz forum karbon filtre borusu en iyi Evimizin belki de en önemli kısmı olan, mutfakta iyi bir davlumbaz seçimi, çok önemlidir. Aksi takdirde, bütün evinize sinen yemek kokuları, sizi ve misafirlerinizi huzursuz edecektir. Genellikle 2 çeşit olan davlumbazlardan bir grup, karbon filtreli, diğer grup ise baca bağlantılıdır. Karbon filtreli...
  2. Mutfak Takimi örneği

Mutfak Takimi örneği

mutfak takımları örnekleri mutfak takımı örneği kurdela nakışı takımı modelleri kurdele nakışı modelleri kurdela takımları Mutfak Takimi örneği
  3. Dantel Mutfak Perdesi Örnekleri

Dantel Mutfak Perdesi Örnekleri

Dantel Mutfak Perdesi Örnekleri arıyorum ben hem şık olsun, biraz da basit olsun üremesi yani işlemesi akıcı ve kolay olsun lütfen :)
  4. 2012 Şık Modern Mutfak Örnekleri

2012 Şık Modern Mutfak Örnekleri

modern mutfak modelleri 2012 modern mutfaklar 2012 modern mutfak modelleri Mutfağında yenilik yapmak isteyen ve değiştirmeyi düşünen meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için işte 2012 yılının birbirinden çık ve modern mutfak modellerinden seçmeler .. :tik:
  5. Şık Mutfak Dekorasyon Örnekleri

Şık Mutfak Dekorasyon Örnekleri

Şık mutfak dekorasyonu mutfak dekorasyon örnekleri modern mutfak dekorasyonları Beğeni ve ilgi gören bir mutfağınız olmasını istiyorsanız bize kulak verin. Birkaç püf noktası ile harika şık bir mutfak yaratabilirsiniz sizler de. Peki bu nasıl mümkün olabilir? Sizlere bazı önerilerin yanında görsel örneklerle de fikir sahibi olmanıza olanak sağlayacağız ve sonunda şık ve ilgi çekici bir...

Sayfayı Paylaş