gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Mutfağınızda taze otlarınız yetişsin

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Dekorasyon fikirleri Saksıda taze ot yetiştirme

Dereotunu severim. Özellikle bazı yiyeceklere çok yakışır. Mesela kabak, cacık, bakla. Her zaman dereotu almıyoruz ama bu yemeklerde dereotu istiyor. Öyle zamanlarda ah saksıda dereotum olsaydı biraz koparır kullanırdım diye içimden geçiriyorum. İnternetten dolaşırken bir fotoğraf gördüm ve yine kafamda şimşekler çaktı. bu üçlü ahşap saksılara taze otlar ekip, mutfağımızın güneş alan bir duvarına asabiliriz. Ahşap yerine dekoratif saskılar da kullanabiliriz. Hem de çok dekoratif duruyor. Ben dereotu, nane ve reyhan ekmeyi tercih ederim meleklerim.

Mutfağınızda taze otlarınız yetişsin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Otuz

Otuz

Hayırlı şeylerin olacağına veya olacak şeylerin otuz günde olacağına işaret eder.
  2. Ot

Ot

İyilik ve hayra; ot toplamak ya da yemek fakir için zenginliğe, zengin kimse için malın artmasına, dünyayı terk eden kimsenin yeniden dünyaya meyledip fitneye düşmeye; Avucu içinde ot bittiğini göremek, hanımı ile başkanısın ilişkisine tanıklık etmeye, EElinin dışında ot bittiğini görmek vefat etmeye, Bina ve mescid gibi yerlerin dışında ot bittiğini görmek, evlenmek suretiyle aile çevresinin...
  3. Duygu Yetiş

Duygu Yetiş

duygu yetiş biyografi duygu yetiş kaç yaşında ayak facebook Annem Dizisi Oyuncuları: Duygu Yetiş Duygu Yetiş 22 yaşında. 6 yıldır kamera önünde. Tatlı Hayat, Evli ve Çocuklu, Yağmur Zamanı dizilerinden sonra şimdi Annem dizisinde rol alıyor. Bunun yanı sıra çeşitli reklamlarda yer alıyor. Piyasanın çok değiştiğini söylüyor: "Bundan dört yıl önce dizilere oyuncu seçiminde bekleyen 3-4...
  4. Doktor Yetiş =))

Doktor Yetiş =))

iLk defa ßakıp okdugunuzda anLamadıysanız pembe yere dikkat ederek bir daha okuyun
  5. Yetiş atam

Yetiş atam

Bu ülkeye nice geldi lider Hangisine sorsan "ülke çok iyi" der Gelen geçen bizi soyaryer Dayanamıyoruz bu duruma artık yeter XXX Sizler soktunuz bir yığın borca Sizdiniz az çimento katan harca Ancak alıyoruz bir çay bir poğaça Oldu sizin göbekler koca koca XXX Ne fark eder ki sağ sol Kalmadı ne sağlam ayal ne kol Önümüzde var epeyce bir yol Gelen attı giden attı kalemize gol XXX...

Sayfayı Paylaş