gebe
  1. Cemremsi

Cemremsi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Mutfak Fırsatları

Konu, 'Çöplük' kısmında Cemremsi tarafından paylaşıldı.

Daha önce böyle bir konu açılmışmıydı bilemiyorum ben baktım bulamadım. Melekler burda karşımıza çıkan mutfak ürün fırsatlarını birbirimizle paylaşalım diyorum böylece indirimlerden yararlanarak avantajlı alışveriş yapmış oluruz. Ben ilk paylaşımı yapıyorum

Şu anda sadece 2 gün için %50 indirimle Porterra kare servis tabağı Cafemarkt'ta satılıyor.
    İşte linki: KARE SERVS TABAI Cafemarkt | Profesyonel Mutfaklar - Mutfak Ekipmanlar Porselen Mikser Blender

ayrıca;
    www.cafemarkt.com 'a tıklarsanız sitenin indirimli ürünlerinin tamamı burda yer alıyor.

Mutfak Fırsatları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutfak

Mutfak

Evinin mutfağında kendisini gören bir insan, bekar ise yakında izdivaç edecek demektir. Evinin mutfağında kendisini gören bir insan, bekarsa kısa süre sonra evlenecek anlamındadır. Birtakım tehlikeler atlatacak, kötü günler geçireceksiniz. Kişinin sağlığı, rahatı, yuvasındaki bolluğu belirtir.Rüyada mutfak görmek, bekar için evlenmeye, evli için rahatlik veya geçime isarettir.Birtakım...
  2. mutfak

mutfak

Mutfak insanların şansını doğrudan etkileyen bir mekandır. Bu mekanı düzenlerken dikkat edilecek en önemli noktalardan biri elementlerin dengesidir. Ateş elementini temsil eden ocak veya fırın; su elementini temsil eden lavabo, buzdolabı ve bulaşık makinaları ile yanyana veya karşılıklı olmamalıdır. Ateş ve su kesinlikle karşı karşıya gelmemelidir. Lavabo(su) ve Ocak(ateş) yanyana...
  3. Mutfak

Mutfak

Mutfak -Burada evin diğer bölümlerine göre daha fazla ışık kullanım kolaylığı açısından daha faydalı olur. Burada gölgesiz genel bir aydınlatmaya ihtiyaç vardır. Dolap altında kullanılacak floresan tipi armatürlerle tezgah üstünde lokal aydınlatma yapılabilir. -Genel aydınlatma ise sarkıt veya sıva üstü camlı armatürlerle ve sıcak renkli ışık veren lambalarla sağlanabilir. Dolap içlerine ise...
  4. Fırsatları Görebilmek..

Fırsatları Görebilmek..

Çok eski zamanlarda adamın biri durumundan çok şikayetçiymiş, "çalışıyorum didiniyorum ancak yaşıyorum. Tek başımayım, kimsem yok" diye mutsuz mutsuz geziniyormuş. Sonunda bir karar vermiş, gezip dolaşacak bir melek bulacak, durumunu ona anlatıp bu haksızlığı düzeltmesini isteyecekmiş.. Ve yola koyulmuş. Dağda ilerlerken bir kurda rastlamış. Kurt bir deri bir kemik, ayakta zor...
  5. .. iş fırsatı kazanç sağlayın...

.. iş fırsatı kazanç sağlayın...

Yönetimin notu: Sitemizde izinsiz reklam yapmak yasaktır. Reklam yapmak istiyorsanız lütfen BURADAN yönetimle irtibata geçiniz.. edit by TİTAN

Sayfayı Paylaş