gebe
  1. cananyakut

cananyakut Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    8

Mutlu Bir Anneden Herkese Merhaba:)

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında cananyakut tarafından paylaşıldı.

Merhaba Arkadaşlar Ben Canan 2 yıllık evli ve 11 aylık anneyim. Ellerinizden öper bir kız çocuğum var.İsmi de Nazlı. Özel bir sektörde öğretmenlik yapıyordum ve bebeğim olduktan sonra işi bıraktım,sadece bebeğim ile ilgilenmeye başladım.
    Umarım burada birbirimize faydalı konularda destek çıkar bebeğimize gösterdiğimiz özeni daha bilgili olarak göstermeye devam ederiz.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Öncelikle aramıza hoşgeldin yönetim adına ve şahsım adına aramızda keyifli zamanlar geçirmeni dilerim.
    Dip Not: Nazlıyı öp yerimize;)

3. cananyakut

cananyakut Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    Öptüm canım hoşbulduk :)

Mutlu Bir Anneden Herkese Merhaba:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. heRkese meRhaba....

heRkese meRhaba....

herkese selam.... aranıza yeni katıldım umarım güzel vakit geçiririz ve bunun yanında güzel dostluklar kurarız ...:):yo:
  2. Herkese merhaba!..

Herkese merhaba!..

Selam melekler uzun zamandır formu üye olmadan takip ediyordum, hakkatten çok güzel bilgiler ve paylaşımlar var. Tekrar merhaba
  3. herkese merhaba

herkese merhaba

herkese merhaba ben adanadan elvira. Forumların hayatımızı renklendirdiğine inananlardanım. Fikir alışverişi yaparak daha fazla bilgilenmek ve çıkarsız arkadaşlıkların keyfini çıkarmak için buradayım.
  4. herkese sıcacık bir merhaba :)

herkese sıcacık bir merhaba :)

merhabalar ben yıllardır bu güzel siteyi dışarıdan takip ediyordum üye olmak bu güne nasipmiş birlikte keyifli paylaşımlar dileğiyle :)
  5. herkese bnde sıcacık bir merhaba

herkese bnde sıcacık bir merhaba

adım cansu alanyada yaşıyorum ama aslen samsunluyum siteye yni katıldım herkesle tnşmk isterim

Sayfayı Paylaş