gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Mutlu Yıllar Array :)

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

:eller:Sevgili Arrray Sana mutlu huzurlu sağlıklı kocaaaaaaaaa bir ömür diler
    Sevgi ve hörmetlerimi iletiyorum birde

Mutlu yılar mutlu yıllar mutlu yıllar sanaaaaaaaa ( kimin doğum günü ise mutlu yıllar ) :D:D

:kutla::kutla::mendil:

CeMoŞ bunu beğendi.
Mutlu Yıllar Array :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ashkmeleği mutlu yıllar canım:=)

ashkmeleği mutlu yıllar canım:=)

Mutlu yıllar canım:=)
  2. Nice MutLu Yıllara ElmalıKurabiye

Nice MutLu Yıllara ElmalıKurabiye

elmalıkurabıye Elmali Kurabiyem iyiki dogdun :) Her Günü Bitiminde BirşeyLer Öğreniyorsan.. Ömrün Sana VazgeçiLmez DostLar Kazandırıyorsa.. Sabaha GüLerek AçabiLiyorsan GözLerini..--Büyüdüğüne ÜzüLme-- MutLak Göçe Bir Adaım Daha YakLaşmışsın..--oLsun Ne önemi varr-- Geride KaLacakLara--baktıkLarında GüLümseyebiLecekLeri,SevgiyLe yâd EdebiLecekLeri Bir Eser BırakabiLmişsen...
  3. Nice Mutlu Yıllara Asişimmmmmmm .....

Nice Mutlu Yıllara Asişimmmmmmm .....

İlk olarak konuyu ben acmak istedim cnm arkadaşım iyiki doğdun iyiki varsın iyiki tanımışım seni valla :kiss::oppucuk: Yeni yıl sana sağlık mutluluk huzur başarı para :D:D en önemlisi inşşş bi bebiş getirir Allahın izniyle kuzucum :asskim:Şimdi mumları üfleyip dilek dileme vakti hadi bakalım kutlama başlasın herkes davetli asişimin partisine :D:Dyupis...
  4. $Ul€ Nice Mutlu Yıllara !!

$Ul€ Nice Mutlu Yıllara !!

Nice mutlu, sağlıklı, huzurlu yıllarda, etrafında sevdiklerinle birlikte olmanı ve hayalini kurduğun tüm güzelliklere ulaşmanı dilerim $Ul€ :tik: Doğum Günün Kutlu Olsun..
  5. Mutlu Yıllar Melekler Mekanı

Mutlu Yıllar Melekler Mekanı

Koskoca 2015 yılını da eskittik... Acısı ve tatlısı ile kimilerine çok iyi dedirten 2015 kimisinin de hatırlamak bile istemediği bir yıl oldu. Aileye yeni katılanlar olduğu kadar ne yazık ki yeni yılı göremiyecek kişiler de oldu. Umarım yepyeni bir yıl olan 2016 istediğiniz bir yıl olur. Gönlünüzden ne geçiyorsa Allah hakkınız da hayırlı olacak tüm dualarınızı ve dileklerinizi kabul etsin....

Sayfayı Paylaş