gebe
  1. Mahperver

Mahperver Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Mutsuzum

Konu, 'Sağlık İçin Bilgiler' kısmında Mahperver tarafından paylaşıldı.

Genelde Turkiyede mutsuz,hayatlarindan umidi kesmis bir cok psikolojik sorunlari olan kisilerin sayisi gun gectikce artis gosteriyormus. Bunun sebebi bi cok sey olabilir ornegin yeni bir hayata baslamanin zorluklari veya bir dogum sonrasi,biten bir iliskinin geriye braktigi bosluk ve guvensizlik.. Ozellikle biz kadinlarda daha cok rastlanan bu durumlar ilkbahar ve sonbahardaki degisimlerle daha bir yogunlasiyor..
    Meleklerin cogu bu tur halleri yasamistir..
    Ciddi psikolojik sorunlarimiz olmasa bile hayat ve gunluk yasamimizdaki insanlar tarafindan cok kez etkileniyoruz..
    Hatta cogu zaman istesek de hayatimizdan cikmayanlar cikamayanlar onlara agli oldugumuz insanlar olabilyor kendileri.
    Bu sabah bununla ilgili bir haber okudum gazetede..
    Rabbim sbirlar versin meleklerim hepimize.
    Biz kadinlarin yapisinda var sanki..en ufak tatsizlikta kendimizi bir girdabin ortasinda buluyoruz..panige kapiliyoruz...
    Daha sakin olmaliyiz diyor uzamanlar ama o kadar kolay mi ki..

2. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    hiçde kolay değil başına gelmeyen bilmez

Mutsuzum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutsuzum.. :(

Mutsuzum.. :(

Hiç arkadasım yok kendimi cok yalnız hissediyorum :cry:
  2. mutsuzum:(

mutsuzum:(

eşimle 4 yıl önce evlendik birbirimizi deliler gibi sevrek 3 yaşında bi kızım var eşim alkol alıyor sürekli tabi arkasından küfürler şiddet bunu aileme anlatmaya çalışıyorum geçer düzelir diyorlar ayrılamıyorum elalem ne der naparım ben diye çalışıyorum kazanıyorum yetmiyor se sevgim sede çalışıp eve bakmam aklınıza gelecek her kötülüğü yaptı bana şimdi içince dövmüyor beni ama yanlızım...
  3. mutsuzum caresizim

mutsuzum caresizim

eşimle aram bozuk arkadaşlar o kadar kötüyüm ki anlatamam çok mutsuzum ben 4 yıllık evliyim ve 18 aylık bi oğlum var hersey iyi güzelde eşimle aram iyi değil bugün kavga ettik :argue:moralim çok bozuk şu satırları yazarken bile gözyaşlarım yanaklarımdan süzülüyo :cry_smile::cry_smile: napcam netcem nasıl düzelcek bilmiyom çok hoyrat davranıyo ağzından çıkan kelimeler kalbimi kırıyo eşim el...
  4. mutsuzum

mutsuzum

evlendim mutsuzum merhaba bayanlar bende araniza yeni katildim 2 senelik evliyim ve cok mutsuzum aslinda severek hemde cok severek evlendim ama esimin ailesi ile ayni binadayiz 2senedir kan kusturuyorlar bize neredeyse ewliligimiz bozulmak uzere ne yapmaliyim
  5. çok mutsuzum

çok mutsuzum

merhaba, ben sevgilimden ayrıldım çok bunalıyorum küs olduğumuz bir gün eski kız arkadaşı ve başka iki kızla daha yazışırken yakaladım kızdım bana takip ettiğini biliyordum sen beni niye takip ediyorsun diye kızdı haklıyken suçlu yaptı ben gönlümü almasını beklerken o başkalarıyla ilgileniyordu ayrıldım tek bir mesaj bile atmadı o kadar rahat umursamaz ki bu rahat tavırlarına dayanamıyorum ve...

Sayfayı Paylaş