gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

müzik

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

duygu devedişi sahneye cıktıgında çalan muzıgın ısmını ogrenebılırmıyım

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba, sorunuzu daha net olarak yazarsanız, cevap verebiliriz. Çünkü neyden bahsettiğinizi anlıyamadım.

müzik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müzik

Müzik

Rüyada gerek sesle, gerek müzik aletleriyle müzik dinlemek, iş hayatınızda büyük başarı yaşayacağınıza işarettir. Dinlediğiniz müzik sesi kulağı tırmalıyorsa, görüşleri mantıklı olmayan kimselerin tavsiyelerine kulak verdiğiniz takdirde çok ciddi bir hata işleyeceğinizi gösterir. Rüyada dans müziği dinlemek ve bu müziğe uyarak dans etmek sevilen bir insan olduğunuzu gösterir. Tatlı ve romantik...
  2. -müZik-

-müZik-

Sizin icinde müzik hayatinizda cok önem tasiyan bir yerde ise, buyrun meleklerim bunlar tam sizlik :):):) Orjinal Boyutlarını Görmek İçin Tıklayınız
  3. Dans müzikleri

Dans müzikleri

lonestar amazed dans müziği çocuk dans şarkıları italyan müzikleri italyan şarkıları evlenirken müziği Düğünlerde özel olan bazı dans müzikleri olduğu gibi bu dans müziğinede karar vermek yine sizin elinizde olan birşey Bakalım dünya hangi dans müzikleriyle evleniyor en çok tutulan rağbet gören müzikler hangileriymiş İngiltere'de gelin ve damatların düğünlerinde ilk dans için seçtiği...
  4. müzik yardım !!!!!   :'(

müzik yardım !!!!! :'(

meleklerim sizlerden çok fazla arabekse kaçmayan fasıl parçalar vardır ya yanında rakıyla çok güzel gider :dil::dil: o tarz şarkı ve sanatçı isimleri istiyorum... bugün bülent ersoyun ne duamsın ne de bedduam parçasına taktım kafayı,yani bu tarz bişiler arıyorum...(çok fazla damar başımı arıtıyo:D) buaralar biraz duygusal takılasım var,gülmeyin sakın (orki özellikle sen :uhu:) teşşkkür...
  5. survivor müzikleri

survivor müzikleri

34.Bölüm 4.Parça | Acunn.com 02:34 te çalan müziğin adı ne acaba ?

Sayfayı Paylaş