Müzikte Enstrümanlar (Resimleri ve İsimleri)

Konu, 'Müzik Aletleri' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen New Member

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 1 Mayıs 2009
  2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen New Member

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 1 Mayıs 2009
  3. mislinay

mislinay New Member

Cevap: Müzikte Enstrümanlar (Resimleri ve İsimleri)

teşekkürler adminim bilmediğimide öğrenmiş oldum:)
    emeğine sağlık canım

4. kaprisli

kaprisli New Member

Cevap: Müzikte Enstrümanlar (Resimleri ve İsimleri)

resimler gücellenmiştir emeğine sağlık adminim bu güzel bilgiler için :)

5. Misafir Alper

Misafir Alper Kayıtsız Kullanıcılar

angel

güzel bi site ama ben sadece türk müzik aletlerini istemiştim gitar bir türk müzik aleti deqil

Son düzenleme: 1 Ekim 2010
Müzikte Enstrümanlar (Resimleri ve İsimleri) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Fetih 1453 Başrol Oyuncuları İsimleri ve resimleri

[B]Fetih 1453 Başrol Oyuncuları İsimleri Fetih 1453 Başrol Oyuncuları Kadrosu[/B] Gişe rekorları kıran Fetih 1453 filminin başrol oyuncularının isimlerini ve resimlerini bu sayfamızda siz melek'lerimiz ve merak eden misafirlerimiz için paylaşıma açıyoruz arkadaşlar. Fetih 1453 İstanbulun fethini çok başarılı bir şekilde anlatan film türk sinema tarihindeki en büyük bütçe ile yapılmış bir...
  2. Türkücü isimleri ve türküleri

Türkü hiç dinlemezdim ama bu aralar çok sardım türkücü isimlerini ve türküleri detaylı olarak çok çeşitli bir halde yazarsanız sevinirim.
  3. Ünlü Babalar ve Çocukları isimleri ve resimleri

Merhaba arkadaşlar sizden Ünlü Babalar ve Çocukları isimleri ve resimlerini paylaşmanızı rica ediyorum ve paylaşımınız için şimdiden tşk ediyorum.
  4. Şubat Dizisi Oyuncuların İsimleri ve resimleri

[B]Şubat Dizisi Oyuncuları Şubat Dizisi Oyuncu Kadrosu [/B] [URL="http://www.meleklermekani.com/kim-kimdir/194895-melisa-sozen-kimdir.html"]Melisa Sözen [/URL]ve Alican Yücesoy'un başrollerini üstlendiği TRT1 ekranlarında gösterime girecek olan [B]Şubat dizisi oyuncu kadrosu[/B] listesini bu sayfamızda sizler ile paylaşıyor ve [B]Şubat dizisi oyuncu isimleri [/B]de paylaşırken...
  5. Hayat Umutla Başlar Dizisi Oyuncuları isimleri ve resimleri burada

[B]Hayat Umutla Başlar Oyuncu Kadrosu Hayat Umutla Başlar Dizi Oyuncuları[/B] Adını Feriha koydum dizisinde sağlık sorunlarından ötürü ayrıldıktan sonra, sağlığına kavuşuan [URL="http://www.meleklermekani.com/magazin/227445-vahide-gordumun-havali-kisacik-sari-saclariyla-yeni-imaji.html"]Vahide Gördüm[/URL] yeni dizisi[B] Hayat Umutla Başlar dizisi[/B] ile ekranlara merhaba...

Sayfayı Paylaş