gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Myfabl Masal Temalı Bebek Odaları

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

myfabl, bebek odaları, masal temalı, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar.
    Fabl", kahramanları çoklukla hayvanlardan seçilen, sonunda ders verme amacı güden hikaye anlamına geliyor.

“Myfabl” ise anne, baba ve bebeğe özel bebek odası ortamı tasarlayan butik bebek odası markası anlamına…

Myfabl, bebek için dokunma duyusunun, iletişim ve gelişim için en önemli duyu olduğunu öne çıkaran anlayışı benimseyerek ortaya çıkmış bir marka. Anne karnında başlayan bu iletişimin bebeğin gelişiminde ilerleyen bir yol olması amacıyla masalları konu alarak hayal gücü ile beraber zenginleştirmeyi amaçlıyor.

Myfabl bebek odaları; bebeklerin özellikle gelişmesi adına farklı materyallere dokunmasını sağlayarak, farklı dokuları keşfetmesine olanak sağlıyor. Aynı zamanda anne ve baba adayının seçmiş veya yazmış olduğu masal kahramanlarıyla bu gelişime hayal gücünü de ekliyor.
    Sizin seçtiğiniz masallar içerisindeki karakterler; keçe, ahşap, kadife, saten gibi dokular yoluyla bebeğinizle buluşuyor.

melike gunduzalp bunu beğendi.
  2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    henüz yatak odası yapmaya karar vermedik... ben dogumdan 2 yıl sonra bebeğime yatak odası almayı dusunuyorum.. şimdilik oyun parkı almakta kararlıyuım

Myfabl Masal Temalı Bebek Odaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. masallardan alıntı yatak odaları

masallardan alıntı yatak odaları

masallardan alıntılar kendinizi bir prensesin yerinde sanmamanız imkansız çünkü bu kadar güzel yataklar ancak masallarda olur. ama gercektede varmış sizinle paylasmak istedim.....süperlerrrrrrrr :):) ben bayıldımm..........
  2. masal gibi yatk odaları

masal gibi yatk odaları

hangimiz böyle bi odada uyumak uyanmak istemez ki...ne kadar iç açıcı ne kadar huzur verici...lafı fazla uzatmadan sizleri muhteşem yatak odalarıyla baş başa bırakıyorum
  3. Masallardan fırlamış yatak odaları..

Masallardan fırlamış yatak odaları..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Kızlara masal gibi odalar

Kızlara masal gibi odalar

KIZ ÇOCUKLARI BAMBASKADIR :)HERŞEYLERİ SÜSLÜ OLUR KÜÇÜKLÜKTEN GELEN BİR KOKOŞLUK VAR YANİ KANIMIZDA :dp8: KIYAFETLERİMİZ TOKAMIZ TAKIMIZ ODAMIZ ANNEMİZİN KONTROLÜ ALTINDA BİZ DAHA DOĞMADAN HAZIRLANIR :) İŞTE BU SÜSLÜLÜK BÜYÜYÜNCEDE BİZDE DEVAM EDER ÇOĞU GENÇ KIZIN ODASI BÜYÜSEDE PEMBEDİR CIVIL CIVILDIR İŞTE ONLARA ÖRNEK HARİKA ODALAR HADİ KIZLARR...
  5. Genç Kızlar İçin Masal Odaları

Genç Kızlar İçin Masal Odaları

Bu oda takımları sanki masallardan çıkmış gibi. Minik prenseslerimiz bu şatoları görünce sahip olmak isteyecekler. Ama maalesef o kadar kolay değil bu meleklerim. Bakınız... Genç kızlar için yapılmış masal odası mobilya modelleri insanı şaşırtıyor. Hergün karşımıza çıkan farklı güzelliklerdeki mobilya modellerinden biri masal odası kıvamında genç bayanlara yönelik tasarım harikaları. Hem...

Sayfayı Paylaş