gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Nagehan Kaşıkçı ile ilgili bilgi var mı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Polat Alemdar evlenmiş diye duyduk.Gelinin adı Nagehan Kaşıkçıymış. Kim bu hanım, ilk kez duyduk adını da ..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Nagehan Kaşıkçı 1990 doğumlu. İstanbul'da dünyaya geldi.12.12.2012 tarihinde Necati Şaşmaz 'la evlenmiştir. Nagehan Kaşıkçı Ömer Lütfi Mete’nin yeğenidir.Kimsenin tanımadığı bu genç kız 12.12.2012'de evlenen çiftler arasına katıldı...

Nagehan Kaşıkçı ile ilgili bilgi var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. temizlik ile ilgili sözler var mı kızlar ?

temizlik ile ilgili sözler var mı kızlar ?

Bana temizlik ile ilgili temizliğin önemini anlatan güzel sözler lazım teşekkür ediyorum. varsa lütfen paylaşır mısınız.
  2. kar ile ilgili şiirler var mı ?

kar ile ilgili şiirler var mı ?

Kar ile ilgili karın güzelliğini anlatan şiirler var mı ?
  3. Nagehan Kaşıkçı Kimdir?

Nagehan Kaşıkçı Kimdir?

Bu konu Necati Şaşmaz'ın evlendiği kişi Nagehan Kaşıkçı hakkında bilgilere yer vermektedir. Kurtlar Vadisi dizisinin karizmatik ve başarılı başrol oyuncusu Necati Şaşmaz namı diğer Polat Alemdar, 12/12/2012 tarihin de herkesi şok ederek süpriz bir şekilde Nagehan Kaşıkçı ile nikah masasına oturdu. Necati Şaşmaz'ın adı Nur Fettanoğlu ile anılıyordu ve herkes bu çiftin evleneceği gözü ile...
  4. e-reçete ile ilgili bilgi var mı

e-reçete ile ilgili bilgi var mı

Bu sabah tvde artık kağıt reçete kullanılmayacağını e-reçete kullanılacağını duydum. Nedir bu haberin içeriği, bilginiz var mı ?
  5. Doğum izni ile ilgili bir bilginiz var mı ? Bu yeni yasa çıktı mı acaba?

Doğum izni ile ilgili bir bilginiz var mı ? Bu yeni yasa çıktı mı acaba?

Son günlerde doğum izni ile alakalı acaba bildiğiniz yada bir haber sitesinde okuduğunuz yeni bir izin yasası çıktımı. Doğum izni ile ilgili değişikliklerden haberi olanlar yazabilirlerse sevinirim.

Sayfayı Paylaş