gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nalan - Arım Balım Peteğim

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

arım balım peteğim notaları gözyaşım şarap olsa gençliğim harap olsa hergünüm azap olsa yine seni seveceğim
    arım balım peteğim gülüm dalım çiçeğim
    bilsem ki öleceğim yine seni seveceğim
    ne emelim ne arzum kalmasa tek umudum
    erisem yudum yudum yine seni seveceğim
    arım balım peteğim gülüm dalım çiçeğim
    bilsem ki öleceğim yine seni seveceğim

Nalan - Arım Balım Peteğim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Petek

Petek

Petek balı helal mirasa, ganimete, şifa bulmaya, şirket yahut ortaklıktan elde edilecek kazanca, yücelik ve ilm" itibara, Petek balı bazen ibadete gösteriş karıştırmaya delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Bal.)Rüyada ari petegi görmek, yakin akrabalariniza yardimda bulunacaginiza; petekten bal aldiginizi görmek, bir yerden büyük bir miktarda para alacaginiza isarettir.
  2. Dalak (kara petek) balı

Dalak (kara petek) balı

Rüyada görülen dalak bali, helal mirastir. Veya sirket tarafindan mal veyahut riziktir. Rüyada önünde baska bir seyle beraber konulmus dalak bali gören kimsenin, sani yüce bir ilmi dde etmis olduguna ve halkin ondan o ilmi dinlemek arzusunda olduklarina isarettir. Rüyada dalak balini halka yedirdigini gören kimsenin, güzel bir sesle Kur'an okuyacagina ve halkin bunu dinlerken daha fazla...
  3. Nalan - Bal Gibi Biliyorsun

Nalan - Bal Gibi Biliyorsun

Sen aşk nedir bilmiyorsan Gönlüne sor söylesin Benim için çarpıyorsa kalbin benimlesin Ömür boyu bu hayatı paylaşalım seninle Diyemedim diyemedim sen gittin ellere Sensizlikten korkuyorum nerelerdesin sevgilim Sana hapsettim aşkımı, haytımı Bal gibi biliyorsun
  4. Altıgen bal peteğinin sırrı

Altıgen bal peteğinin sırrı

bal peteğinin sırrı bal peteğinin şekli peteği şekli altıgen şeklinin özellikleri peteği İşte bu ilginç detayın ayrıntısı dikkat çekici.. Arılar peteklerini altıgen biçimde yaparlar. Enerji deposu bal bildiğiniz gibi peteklerde yapılır. Peki peteğin şekli hiç dikkatinizi çekti mi? Çünkü altıgen, en az malzeme kullanarak en fazla balın depolandığı dolayısıyla da en fazla faydanın...
  5. Bal Peteği Örgü Modeli Modelleri Ve Yapılışı Merak Edenlere

Bal Peteği Örgü Modeli Modelleri Ve Yapılışı Merak Edenlere

Bal Peteği Örgü Modeli Modelleri Ve Yapılışı- Örgü dünyasında sayısız model teknik var. Genel olarak belli başlı olanlar yanında bazı modelleri bilmeyenler vardır diye düşünerek paylaşmak istedim. Yaygın olarak kullanılan selanik, haroşa, pirinç, baklava gibi çok sık tercih edilen örgü modellerine ek olarak bugün sizler için bal peteği modelinin yapılışını ve bal peteği örgü tekniği ile...

Sayfayı Paylaş