gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nalan - Bitmemişsin

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

herşey gelip geçermiş derlerdi inanırdım sustururdum kalbimi aldanırdım bir gün geldi yüreğim
    ne yapsam susmaz oldu
    aklımda hep sen vardın
    yüzüm sararıp soldu

ne yazık ki içimde bitmemişsin
    ben de hala geçmemişsin
    ne yazık ki kendimi kandırdım ben
    ne yazık gözümden düşmemişsin
    ben de hala ölmemişsin
    ne yazık ki kendimi uyuttum ben

sana aşık deli gönlüm, ne yapsam avunmuyor
    gün senin günün, kör benim gözüm
    kendime yeniliyorum ama seni seviyorum
    ama seni seviyorum

Nalan - Bitmemişsin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nalan - Unutmadım

Nalan - Unutmadım

Git, Hadi git Yüreğin yanmadan Adımı anmadan Sabah yaklaşmadan Gideceksen git unut beni... Git, hadi git İçin sızlamadan Pişmanlık duymadan Vakit geç olmadan gideceksen git Unut beni... Bir haber yolla arasıra allah aşkına Bir gün değil bir an bile unutmadım anlasana Bu kadar mı büyük sevdan Bu kadar mı yanar kalan Çok gidenler gördüm ardından Bir tek seni unutmam
  2. Nalan - Cansuyum

Nalan - Cansuyum

İçler acısı, halime bak, içlar acısı Cansuyum ne büyük konuştum Çaresizim aç susuz kaldı yüreğim Cansuyum, seni sevmekti suçum Dönüşü yok yok bunun geri İhanet er geç ödenmeli Sen de yaz bunu yaz da gör bedelini Çare bulunmaz Derdime imdat Yetişin a dostlar yetti bu inat
  3. Nalan - Anahtar

Nalan - Anahtar

anahtarımı geri ver bu eve ait değilsin aşkımı aldın ama buna layık değilsin ağlama görmeyeceğim, yalvarma dönmeyeceğim seni ve herşeyini canım hafızamdan sileceğim sil defterden adresimi ne selam yolla ne de haberini yok saydım seni bu son sözüm doya doya bak bana bu son görüşün
  4. Nalan - Affet

Nalan - Affet

Benim derdim senle değil kendimle Yüreğimle yeminimle Benim derdim senle değil gecemle Ah cehennem gecelerle Yıllar yaksada gördükçe resmiNİ Yıllar sussada andıkça ismiNİ Affet yanıyorum affet Hataları affet isyanımı affet Affet ağlıyorum affet Bir günaha mahkum kaderimi affet Yaşıyorum dargın bana yarınlar Küskün bana ah yarınlar Biliyorum neden suçlu çizgiler Yüzündeki yorgun...
  5. Ender Nalan

Ender Nalan

Of Aman Nalan yeni albüm hazırlıklarındayken verdiği röportajlarda piyasaki nadir kişilerden olduğunu dile getirdi.... Gerçektende tam bir hanımefendi kişili ile... 'TEMİZ KALMAYA ÇALIŞANLARDANIM!' DEMODE' İSİMLİ YENİ ALBÜMÜ İÇİN İMAJINI DEĞİŞTİREN NALAN, ÇAĞLAR DEMİREL'İN RADYO PROGRAMINDA YILLAR ÖNCE BİR MÜZİKKANALINA ALDIĞI TAVRI AÇIKLADI... Televizyonda verilen müzik ödüllerine ilişkin...

Sayfayı Paylaş