gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nalan - Kim Yasaklar Bu Aşkı

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Ben yıllara esir olmuşum Ben sevdaya tutsağım ben yarab Ben yıllara zincir vurmuşum
    Bu sevdaya yanmışım ben eyvah

Sar beni aşk dalgalandıkça
    Sev diye sormam sevdanla oldukça
    Tut elimi için kaynadıkça
    Al işte bedenim senin yaşadıkça

Kimi yasaklar bu aşkı kime yasaklar
    Sevdalar aşk olur büyür feryatlar
    Kimi yasaklar bu aşkı nedir günahlar
    Al çekinme senin bu yanan dudaklar
    Kimi yasaklar bu aşkı kime yasaklar
    Düş sevdama yanarsa yansın dünyalar

Nalan - Kim Yasaklar Bu Aşkı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kutsi - Balkızın Aşkı (Nalan Düet)

Kutsi - Balkızın Aşkı (Nalan Düet)

Yanindayken ozluyorum gururumdan anlatamamki Geriye kalan koca bir yalan Balkizin askiymis gercek olan Masal bitti simdi ask konusacak Kalbimdesin ahhh kalbimdesin Senden baskasinin olamam artik Yanindayken ozluyorum gururumdan anlatamamki Geriye kalan koca bir yalan Balkizin askiymis gercek olan Masal bitti simdi ask konusacak Kalbimdesin ahhh kalbimdesin Senden baskasinin olamam...
  2. Nalan - Bunun Adı Sevda

Nalan - Bunun Adı Sevda

ah yüreğim umutlara küskün ah yüreğim tutsaklığına düşkün seni yaşadım seni istedim seni kendimden bile çok sevdim ah bedenim yılları tüketti ah yüreğim ölümüne sevdi kendi kendimi avuttum yalanla asla sönmedi bu ateş zamanla her derdime ortak ettiğim duvarların dili olsa konuşsa bunun adı sevda ölümüne sevda yanma demekle olmuyor bunun adı sevda başka dudaklarda aynı tadı bulmuyor bu can...
  3. o yasak bu yasak

o yasak bu yasak

Derste konuşmak yasak, Ağzımızımı bantlasak. Yemek yemek yasak, Midemize kilitmi taksak. Sınıfta kalmak yasak, Okuyup inekmi olsak. O yasak bu yasak, Vallahi arkadaşlar, Şu okuldan, BİR MENZUN OLSAK
  4. Acun Ilıcalı'dan YAsak Aşkı Şeyma'ya Twitter Yasağı....

Acun Ilıcalı'dan YAsak Aşkı Şeyma'ya Twitter Yasağı....

Acun Ilıcalı Yasak Aşkı Acun Ilıcalıdan Yasak Aşka Yasak Herşey Acun Ilıcalı nın eşi aldatıldığını söyleyerek başlamıştı....Acun da az değilmiş yani demek geliyor içimden...:) Senin çoluğun var çocuğun var güzel bir eşin var neyine gerek başka bir sevgili falan filan :S Pöff bu erkekleri anlamıyorum..Neyse biz haberimize bakalım....Peki bu Acun Ilıcalı'nın yasak aşkı şeyme kim......
  5. Acun Ilıcalı'nın Yasak Aşkı Şeyma Kimdir......

Acun Ilıcalı'nın Yasak Aşkı Şeyma Kimdir......

Acun Ilıcalı Yasak Aşkı Kim Acun Ilıcalının Yasak Aşkı Şeyma Acun Ilıcalının bir süre önce eşi tarafından yapılan açıklamada eşi tarafından aldatıldığını iddia etmişti...Evet Acun Ilıcalı eşini aldatmış bakalım kiminle....Haberini paylaştığımız Acun Ilıcalı şu sıralar sevgilisine twitter yasağı koymuş...Bari deydi mi yuvasını dağıtmaya .... Acunun sevgilisi oldugu iddia edilen Şeyma...

Sayfayı Paylaş