gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nalan - Sana Neler Oldu

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Zaman açıldı yalnızlığım Bekleyişim sürdü boşuna Sevgimin bedeni yorulmuş
    Korkular ansızın yanımda

Doğmuyor güneş imkansız
    Bitmiyor gece insafsız

Sorgusuz sualsiz
    Sensizlik sebepsiz
    Olmuyor be güzelim

Sana neler oldu
    Gül yüzün soldu
    Sonunda sevgimize
    Olanlar oldu

Nalan - Sana Neler Oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nalan - Seven Ne Yapmaz

Nalan - Seven Ne Yapmaz

bana kollarını uzatsan biraz sana kul olurum seven ne yapmaz gel öldür bu ömür böyle tükensin sana bin can feda seven ne yapmaz bu gönül uğruna neye katlanmaz öl desen ölürüm seven ne yapmaz gel öldür bu ömür böyle tükensin sana bin can feda seven ne yapmaz
  2. Nalan - Sen Ne Anlarsın

Nalan - Sen Ne Anlarsın

Anladim ki kalbime yine sonbahar geldi Nasil anlatsaydim sana sevgimi Nafile askina aglayip uzulmek Gunahkar olmak degilki sevmek Bosuna uzulup ah etmek Sen ne anlarsin sevdadan nasil insansin Dilerim sende benim gibi sende yanarsin
  3. Nalan - Lanet Olsun

Nalan - Lanet Olsun

nalan lanet olsun sana ey zalim felek nalan felek Akşam olur gizli gizli ağlarım Kaderin dilinden iyi anlarım Keder öğütmekle geçti yıllarım Beni değirmende taşa döndürdün Lanet olsun sana ey zalim felek Beni değirmende taşa döndürdün Bir gün oradayım birgün burada Ömrümü göçebe kuşa döndürdün Çok şükür gurbeti bitirdim derken Yolumu yeniden başa döndürdün
  4. Neydim , ne oldum ....

Neydim , ne oldum ....

Melekler,melişler ünlülerin şimdiki hallerinden önceki hallerini hepimiz merak ederiz nasıl birsiydi,yine böyle güzel/yakışıklımıydı diye.sizin merakınızı biraz gidermek için bazı ünlülerin eski hallerini buldum.İşte karşınızdalar.
  5. neydi ne oldu !!

neydi ne oldu !!

Japonyada yaşayan bitki kürü ve doğal makyaj sanatı uzmanı adamın ürünlerini satabilmek için kendinde ürünleri deneyerek değişim gerçekleştirmesinin s... Göster Japonyada yaşayan bitki kürü ve doğal makyaj sanatı uzmanı adamın ürünlerini satabilmek için kendinde ürünleri deneyerek değişim gerçekleştirmesinin sonucunda herkesi şoke etti bakın sonra neler oldu!

Sayfayı Paylaş