gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nalan - Sen Ne Anlarsın

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Anladim ki kalbime yine sonbahar geldi Nasil anlatsaydim sana sevgimi Nafile askina aglayip uzulmek
    Gunahkar olmak degilki sevmek
    Bosuna uzulup ah etmek

Sen ne anlarsin sevdadan nasil insansin
    Dilerim sende benim gibi sende yanarsin​

Nalan - Sen Ne Anlarsın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nalan - Seven Ne Yapmaz

Nalan - Seven Ne Yapmaz

bana kollarını uzatsan biraz sana kul olurum seven ne yapmaz gel öldür bu ömür böyle tükensin sana bin can feda seven ne yapmaz bu gönül uğruna neye katlanmaz öl desen ölürüm seven ne yapmaz gel öldür bu ömür böyle tükensin sana bin can feda seven ne yapmaz
  2. Nalan - Sana Neler Oldu

Nalan - Sana Neler Oldu

Zaman açıldı yalnızlığım Bekleyişim sürdü boşuna Sevgimin bedeni yorulmuş Korkular ansızın yanımda Doğmuyor güneş imkansız Bitmiyor gece insafsız Sorgusuz sualsiz Sensizlik sebepsiz Olmuyor be güzelim Sana neler oldu Gül yüzün soldu Sonunda sevgimize Olanlar oldu __________________
  3. Anime Ne Demek

Anime Ne Demek

Anime Ne Demek Anime Nedir? Selam kızlar Anime Ne Demek bilen var mı anime kelimesinin ne anlama geldiği konusunda bilgiye ihtiyacım var:S
  4. Ana Fikir Ne Demektir?

Ana Fikir Ne Demektir?

Paragrafta ana fikir nedir, açıklar mısınız? :)
  5. Giysiler Ne Anlatır?

Giysiler Ne Anlatır?

ıyafetlerimiz kişisel iletişimimizdir. Yani nasıl yaşıyorsak, dışarıdaki dünyaya onu giysimizle yansıtırız. İster modanın bize dikte ettiği şekilde giyinelim ister modayı tamamen reddedelim. Nasıl yaşıyorsak, bunu giydiklerimizle tüm dünyaya gösteririz. Kısacası, kişisel hikâyemizi aslında üzerimizde taşırız. Çevremizdekilerin stilleri de tanıyalım ya da tanımayalım ilk önce dikkatimizi çeken...

Sayfayı Paylaş