gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Napcam şimdi ben ?

Konu, 'Çöplük' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

UYARI: Size ait bir Aile Hekimliği Tanımlaması henüz yapılmamıştır. Size en yakın Aile Sağlığı Merkezine başvurmanız gerekmektedir.Kişi BilgileriAdı :ELİFSoyadı :BELENAile Hekimi BilgileriAdı :Soyadı :İli :Kurumu :Adresi :Harita için tıklayınız...

Tatlışlar büyük bir derdim var benım aile hekimliği sakaryada gözükuyor sımdı ıse baktıgımda kaydınız hıc bır yerde yok dıyor off bu konuda bılgısı olan ? sakaryada ıse buraya nasıl alıcam ? yardımlarınızı beklıyorum ..

2. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Canım valla ben zamanından aldırdım ama izmirden yani baska hastanede gözüküyodu dilekçe yazmıştım ama orayı bilmiyorum :S

3. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    en yakın sağlık ocağına git cnm ora sana bilgi verirler kimliğinle git :DD: benimde böyle oldu gittiğimde drm ordaymış :d:D

4. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    Canım ikamet ettiğin yere bağlı sağlık ocağına git onlar sana daha gerekli bilgiyi verirler.Tam olarak bende bilmiyorum ama sanırım oraya durumunu bildirmen gerekiyor.

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Hiç bir yer başvurmamıştık sadece bir ara sağlık ocağına gittiğimde sordular kayıt yaptırdınızmı diye hayır deyince gerekli bilgileri doldurup kendileri aile hekimliği için kayıt yaptılar sende en yakın bağlı bulunduğun sağlık ocağına giderek bu konuda bilgi alabilirsin:)

6. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Tsk ederım hemen bır saglık ocagına gıdıcem :)

Napcam şimdi ben ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ve şimdi yoruldum ben

Ve şimdi yoruldum ben

Ben agladım ardından yalnızca… Bakakaldım sen ardında ki ben’e bakmadan giderken. Sen uzaklastın ben agladım,sen gittin ben agladım… Yolun gerisinde kalakaldım öylece Senin o kaldırımda yürümeni izledim.. giderkende sevdim seni.. Sen giderken ben sana daha çok baglandım.. Özledim.. Ama gelemedim sana,istemedin aşamadım bende yolu,aşıp varamadım sana,kaldıramadım etrafındaki kalkanları.....
  2. şimdi ben ne yapmalıyım...

şimdi ben ne yapmalıyım...

:18:merhaba arkadaşlar.derdim büyük bana göre lise öğrencisi oğlum birden okulu bıraktığını açıkladı.şoklar içinde yaşıyorum 3 gündür.tabi bundan sonra herşey üst üstte geldi ağlamaktan gözlerim kapandı şimdi.ne yaptıysak yok gitmeyecem diyor.evdeki huzursuzlukta cabası.şimdi ben ne yapacamı bilmeden öle bakıyom ben.eve sığamaz oldum sıkıntıdan.sizce şimdi ben ne yapmalıyım.:18:
  3. kapandım mı ben şimdi

kapandım mı ben şimdi

yeni kapandım kapandım yeni evliyim esim kapnmamı istiyor ve bana esarp alıp duruyo, bende evde yalnızken bunları evde deniyorum ama sadece ben evde yalnızken. Ama kesin kapanma kararım yok. bugün evde yine denedim ve işe daldım bu arada kapı çaldı bende kapı düğmesine bastım kocammış hemen aşağı gel arabadan eşyalrı al ben de işe geçicem dedi. Ben de apar topar kapıyı açtım ve dışarı çıtım....
  4. kapandım mı ben şimdi 2

kapandım mı ben şimdi 2

BİRAZ ÖNCE KAYINVALİDEM ARADI . esim onu arayyıp soylemis. bana geliyolarmış . Cok mutlu olmuş. Beni görmeye geliyolar cümbür cemaat. güleyimi ağlayayımmı
  5. ne yapayım ben şimdi ?

ne yapayım ben şimdi ?

öncelikle selamlar kızlar buraya üye olalı ilk defa konu açıyorum çünkü şuan sinir harbi yaşıyorum maddi durumum olmadıgı ve dışarda çalışamadığım için (oglum küçük ve huysuz bi çocuk ) yaklasık 6 7 ay önce katalog işine başladım ama inanın tek bi akrabam bir ürün dahi almadı benden almıyorlar ama baskalarından alıyorlar bende hiç ısrar bile etmedim ...kv ve ve eltimse hem almıyor hemde köstek...

Sayfayı Paylaş