gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Narçiçeği Rengi Neden Bu kadar Seviliyor?

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Narçiçeği Rengi Neden Bu kadar Seviliyor konusu hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, narçiçeği özellikle birkaç sezondur hayli revaçta. Sokaklara şöyle bir baktığımızda yaz ya da kış narçiçeği renginin makyajdan kıyafete kadar pek çok yerde kullanıldığını görüyoruz. Ruj, allık ve ojelerde tercih edilen narçiçeği neden bu kadar popüler?

Kırmızının en canlı tonu olan narçiçeği ilk başta enerji veriyor ve kendinizi tazelenmiş hissetmenizi sağlıyor. Diğer kırmızı tonları gibi rahatsızlık vermeden, avaz avaz bağırmadan, “Ben buradayım!” diyor…

Nar çiçeği genç gösteriyor!
    Narçiçeği renginin makyajdaki önemi de genç göstermesi… Fakat dikkat! Narçiçeği tonlarında bir makyaj yapıyorsanız, mutlaka göz makyajınızı daha hafif tutmalı, özellikle de far kullanmaktan kaçınmalısınız. Aksi takdirde, çok aşırı bir görüntüye sebep olabilir.

Narçiçeği tonlarında bir ruj kullanırken göz makyajınızı siyah kalem ve rimelle yapabilirsiniz. bu sade göz makyajı ile birleşen narçiçeği rengi size gençlik iksiri gibi gelecek…

Narçiçeği Rengi Neden Bu kadar Seviliyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Narçiçeği

Narçiçeği

Rüyada nar çiçegi veya nar çiçegi renginde bir sey görmek, bir yakininizin veya çocuklarinizdan birinin dügün töreninde hazir bulunacaginiza, bekar iseniz genç bir kimse ile tanisip nisanlanacaginiza ve bir tören yapacaginiza delalet eder.
  2. Bu günün rengi nedir??

Bu günün rengi nedir??

Sizce bugünün rengi ne_? Bence siyah...
  3. hamilelik dönemimde neden bu kadar kilo aldım

hamilelik dönemimde neden bu kadar kilo aldım

hamilelikte 30 kilo aldım gebelikte çok kilo aldım hamilelikte 20 çok alanlar Büyümekte olan cenin, gebelik sırasında aldığınız kiloların yarısından azından sorumludur. Kilo alma, vücudunuzdaki dokularda, sıvılarda ve vücut yağı depolarında oluşan değişikliklerin sonucu olarak da meydana gelir....
  4. Çocuğuma neden bu kadar öfkeleniyorum?

Çocuğuma neden bu kadar öfkeleniyorum?

çocuğuma bağırıyorum çocuğuma çok bağırıyorum cocuguma cok bagiriyorum çocuğum çok yaramaz Bende bazen yapıyorum bunu hatta sık sık oğluma bağırıyorum çünkü çok yaramaz artık son noktaya gelince kendimi tutamıyorum bağırıyorum:Sİyi bişey değil ama işte elimde değill:S Çocuğuma neden bu kadar öfkeleniyorum? İşleri Daha Kötü Yapan Bazı Düşünceler: Kırıcı ve kontrolden çıkmış bir öfke...
  5. hamsi neden bu kadar pahalı ?

hamsi neden bu kadar pahalı ?

Kış geldi balık yeriz diye sevindik ama hamsinin fiyatı düşmüyor bir türlü.Neden kışın ortasında hamsi bu kadar pahalı? Hamsi de yiyemezsek ne yiyeceğiz biz :S

Sayfayı Paylaş