gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Nasıl Bir Maskeniz Var?

Konu, 'Testler' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

Çok ilginç bir test :) Her insan yeri geldiğinde maskelerini çıkarır ve farklı bir kişiliğe bürünür. İşte testiniz meleklerim.

İşte bana çıkan bu:

Şaşırtıcı
    Sürprizlerin insanısınız. Aslında bir değil, binlerce maskeniz var. Her durumda onlardan birini çıkartıp, istediğiniz hedefe uygun bir işlevle kullanabiliyorsunuz. Çok ciddi olabildiğiniz gibi, çok neşeli de olabiliyorsunuz. Bir gün etrafı gülmekten kırıp geçirirken, bir başka gün hüngür hüngür ağlatıyorsunuz. Size göre olmayan hiçbir şey yok, öte yandan size tam olarak neyin uygun olduğu da bir muamma. Şaşkınlık yaratmayı seviyorsunuz. En çok da siz eğleniyorsunuz, çünkü uyum kabiliyetiniz ve her maskeyle gösterdiğiniz performanslar en çok da sizi şaşırtıyor. Hayatı çok eğlenceli kılıyor, siz de layıkıyla eğleniyorsunuz…

Son düzenleme: 14 Ağustos 2009
  2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    üzgünüz bu sayfaya ulaşılmıyo deyip duruyo yaft garanti delü çıkacaktım hahaha

3. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    bende de olmuyor valah sayfa bile bizi kabul etmiyoor :D:D

4. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Düzelttim arkadaşlar,kusura bakmayın.. Şimdi yapabilirsiniz testinizi :)

5. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Şeffaf
    Bir maskeniz yok aslında. Varmış gibi davranıyorsunuz. İçiniz dışınız bir. Saklayamıyorsunuz kendinizi. Uğraşıyorsunuz, ama olmuyor. Kumaşınız yıpranmaya çok müsait. Bu yüzden kendi dışınıza fazla çıkmamaya çalışıyorsunuz. Böylece olası tehlikelere karşı kendinizi daha rahat koruyabiliyorsunuz. Mevziniz içinizde bir başka deyişle. Ama bütün bunlar savaşçı bir karaktere sahip olmadığınız anlamına gelmiyor. Bilakis, içinize yöneltilmiş saldırıları ustalıkla bertaraf ediyorsunuz. Sade kimsenin içinde, işinde, gücünde gözünüz yok. Ama bunu da kimseye anlatamıyorsunuz…

bu çıktı :)

6. peri_masalı

peri_masalı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şeffaf

Bir maskeniz yok aslında. Varmış gibi davranıyorsunuz. İçiniz dışınız bir. Saklayamıyorsunuz kendinizi. Uğraşıyorsunuz, ama olmuyor. Kumaşınız yıpranmaya çok müsait. Bu yüzden kendi dışınıza fazla çıkmamaya çalışıyorsunuz. Böylece olası tehlikelere karşı kendinizi daha rahat koruyabiliyorsunuz. Mevziniz içinizde bir başka deyişle. Ama bütün bunlar savaşçı bir karaktere sahip olmadığınız anlamına gelmiyor. Bilakis, içinize yöneltilmiş saldırıları ustalıkla bertaraf ediyorsunuz. Sade kimsenin içinde, işinde, gücünde gözünüz yok. Ama bunu da kimseye anlatamıyorsunuz…
    :p

7. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Şeffaf

Banada bu cikti

8. destina_

destina_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Şeffaf :hıms:

Bir maskeniz yok aslında. Varmış gibi davranıyorsunuz. İçiniz dışınız bir. Saklayamıyorsunuz kendinizi. Uğraşıyorsunuz, ama olmuyor. Kumaşınız yıpranmaya çok müsait. Bu yüzden kendi dışınıza fazla çıkmamaya çalışıyorsunuz. Böylece olası tehlikelere karşı kendinizi daha rahat koruyabiliyorsunuz. Mevziniz içinizde bir başka deyişle. Ama bütün bunlar savaşçı bir karaktere sahip olmadığınız anlamına gelmiyor. Bilakis, içinize yöneltilmiş saldırıları ustalıkla bertaraf ediyorsunuz. Sade kimsenin içinde, işinde, gücünde gözünüz yok. Ama bunu da kimseye anlatamıyorsunuz.

9. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Şeffaf

cok dogru evet :)

tskler cnm paylasim icin :)

10. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Şaşırtıcı

Sürprizlerin insanısınız. Aslında bir değil, binlerce maskeniz var. Her durumda onlardan birini çıkartıp, istediğiniz hedefe uygun bir işlevle kullanabiliyorsunuz. Çok ciddi olabildiğiniz gibi, çok neşeli de olabiliyorsunuz. Bir gün etrafı gülmekten kırıp geçirirken, bir başka gün hüngür hüngür ağlatıyorsunuz. Size göre olmayan hiçbir şey yok, öte yandan size tam olarak neyin uygun olduğu da bir muamma. Şaşkınlık yaratmayı seviyorsunuz. En çok da siz eğleniyorsunuz, çünkü uyum kabiliyetiniz ve her maskeyle gösterdiğiniz performanslar en çok da sizi şaşırtıyor. Hayatı çok eğlenceli kılıyor, siz de layıkıyla eğleniyorsunuz…

yahu harfi harfine uyarmı aynı ben =)

11. <3PirayeEda<3

<3PirayeEda<3 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Şeffaf

Nasıl Bir Maskeniz Var? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir maskem var benim

Bir maskem var benim

. Yine gece oldu, yine bir gün bitti ve ben yine kendimle başbaşa kaldım. Bir maskem var benim. Sabahları onsuz evden çıkmadığım, geceleri yatağımda başbaşa kalana kadar çıkarmadığım bir maskem var. Adı mı ne? Adı : MUTLULUK! Taktığımda kahkalara boğulduğum, tadından gözlerimin dolduğu, sesinden huzur bulduğum bir maskem var. Gün geceye döndü yine. Karanlık çöktü buralara,...
  2. Bir maskem var benim kızlar ya sizin

Bir maskem var benim kızlar ya sizin

. Maske Maske sözcüğü, Fransızca "masque"dan gelmektedir (İtalyanca maschera, Fransızca máscara). Muhtemelen ya Latin'ce “hayalet” anlemegine saglıkemegine saglıkemegine saglıkemegine saglıkemegine saglık gelen masca ya da "yüz ifadesi yapan" anlemegine saglıkemegine saglıkemegine saglıkemegine saglıkemegine saglık gelen Arapça maskharah'dan bu dillere geçmiştir....
  3. Bir Maske Nasıl İyi Kullanılır?

Bir Maske Nasıl İyi Kullanılır?

Bir Maske Nasıl İyi Kullanılır? Yararlarının en fazlasını elde etmek için, bazı kuralları izlemelisiniz: • Bu maskeyi 20 dak. kadar tutun. • Bu maske süresinden yararlanarak bunu bir dinlenme ve gevşeme molası yapın. • Küçük güzellik kabininizi düzen*leyin. Her türlü ihtiyaçlarınızı hazırla*yın: maddeler, spatula, pamuk, su kasesi, makyaj temizleyici bezler, losyon, tonik. •...
  4. pembe maskenin zararları var mı

pembe maskenin zararları var mı

Ben az önce pembe maskenin faydaların ısordum ama zararlarını sormayı unutmuşum.Herhangi bir zararı olur mu pembe maskenin ?
  5. göz altı kırışıklıkları için nasıl bir maske uygulayabilirim ?

göz altı kırışıklıkları için nasıl bir maske uygulayabilirim ?

Merhaba,yaşım 30a yaklaştı ve göz altlarım da kırışıklar oluşmaya başladı.Acaba nasıl bir maske uygulayabilirim ne önerirsiniz?

Sayfayı Paylaş