gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nazan Öncel - A Bu Hayat

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Bir yarim vardı Ayırdılar bizi Gözyaşımı silip
    Avuttular bizi aaa aaa
    Bir kere sevdim diye
    Pişman ettiler bizi
    Güldürmediler ama
    Ağlattılar bizi
    Böyle oldu şimdi
    Sensizlik ömür boyu
    Sonsuz çile
    A bu hayat böyle
    Dikenli yollarda
    Büyüttüler bizi
    Gül yatakllarda
    Yatırmadılar bizi aaa aaa
    Zavallı egoistler
    Çekemediler bizi
    Bir kenara geçip
    Konuştular bizi
    Böyle oldu şimdi

Nazan Öncel - A Bu Hayat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nazan Öncel - Kader Bu Çekeceksin

Nazan Öncel - Kader Bu Çekeceksin

Kader bu çekeceksin Şikayet etme sakın Ne arar ne sorarım Ben sana mecburmuyum Ben sana mecburmuyum Kader bu çekeceksin Diyen sen değilmiydin Sevginle esir edip Üzen sen değilmiydin Gülen sen değilmiydin Ne sanmıştın sen kendini Gör bak halini Başkasıyla çok mesudum Gel gör halimi Etme bulma dünyasında Ettiğini bulursun Sen kendini ne sanırsınbak ayakta uyursun Etme bulma dünyasında Ettiğini...
  2. Nazan Öncel - Hayat Güzelmiş

Nazan Öncel - Hayat Güzelmiş

Ne yürüdük sokaklarda yan yana Ne dolaştık avare Aynı yerde uyumadık uyanmadık Hiç bir gün hiç bir kere Olmadı olamadı Hayat güzelmiş Çiçek açarmış Dünya dönermiş Kuşlar uçarmış Falan Filan Ne güneşe uzandık yan yana Ne yağmurda ıslandık Bir vapura atlayıp Bir sabah hiç gittik mi bir yere Olmadı olamadı Hayat güzelmiş Güneş doğarmış Gemiler geçermiş Yağmur yağarmış Utanmadan
  3. Nazan Öncel - Bu İstanbul

Nazan Öncel - Bu İstanbul

Akşamların soğuk yüzü Biraz kavga ve biraz aşk Bu gece çok sinirliyim Yine benim şansın kötü İstanbul'un bir suçu yok Beni burda çok üzdüler Bu İstanbul geceleri Bir İstanbul hatırası Bu İstanbul sokakları Kırık kalpler macerası nanana nanan .... Hatıralar hatıralar Bütün bir yaz böyle geçti Fotoğraflar ve çok anı Biraz şarap biraz sevgi Yağmurları unutmadım Yağmurları unuttular
  4. Nazan Öncel - Bu Havada Gidilmez

Nazan Öncel - Bu Havada Gidilmez

beni bırakıp gıtme bir yere gidersen unutursun dilerim böyle olmaz Bu havada gidilmez Güneşli günde gidilmez Aslında hiç gidilmez Son günüme kadar Kalp durana kadar Aşk mezara kadar (sakın haa gitme) beni unutma unutama inşallah unutursan kahrolurum dilerim öyle olmaz bu baharda gidilmez yağmurlarda gidilmez aslında hiç gidilmez son günüme kadar kalp durana kadar aşk mezara kadar...
  5. Nazan Öncel Hayatı Hakkında Bilgiler

Nazan Öncel Hayatı Hakkında Bilgiler

Bu sayfa; Nazan Öncel Hayatı Hakkında Bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, şarkılarını severek dinlediğimiz başarılı müzisyen Nazan Öncel'i tanıyoruz bu yazımızda... 6 Şubat 1956 Tarihinde Karşıyaka, İzmir'de doğdu. 5 yaşında Acı Tesadüf adlı bir filmde oynadı. Gitar çalmayı erken yaşlarda öğrendi, daha sonra İzmir Konservatuarı`ndan mezun oldu. 1976`da İzmir Radyosu`nun...

Sayfayı Paylaş