gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nazan Öncel - Ben Böyle Aşk Görmedim

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Havada aşk havası var Kanadı kırık kuş yarası var Bana küsmüş gidiyor gibi
    Benden uzak bir edası var
    Acep nedendir

Korkma aşktan ölmez insan
    Korkma ölmez aşktan insan

Ben böyle aşk görmedim
    Ben sebepsiz sevmedim
    Uyma ellerin tuzaklarına
    Atma beni uzaklarına

Eyvah eyvah eyvah eyvah
    Aman gecenin leylindeyim
    Bir ezan sesi böler uykumu
    Sinende eller yatar
    Ben asıl bunun derdindeyim

Nazan Öncel - Ben Böyle Aşk Görmedim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nazan Öncel - Nereye Böyle

Nazan Öncel - Nereye Böyle

Gözümden yaş geldi, içimden ağlamak Yüzümden düşüp bin parça, konuşmak lazım konuşmak Gözlerim dolmuş boşalmış bir kere Sütten kesilmiş bebek gibiyim x 2 Soruyor musun bakalım nasılsın diye Ne biliyorsun belki iyi değilim bu gece [Nakarat] x 2 Anlamadan {anlamadan} Dinlemeden {dinlemeden} Son sözümü {son sözümü} Söylemeden {aaaah} Nereye böyle Belki ben yatak döşek duygularım parça parça...
  2. Nazan Öncel - Beni Hatırla

Nazan Öncel - Beni Hatırla

Resimlere bak Mektubumla avun Şarkılar tutu Kendinden vazgeç Yastığına sarıl Korkular tut Dağılsın kalbin Öl hatta orda Lanetler yağdır Beni hatırla Her telefona sen çık Her kapıya sen koş Beni hatırla Sen bir yerlerde Ben bir şehirde Akşam olunca Beni hatırla Mektupları yak Şarkılara küs Hasretler giy Depremler olsun Üstüste sonra Kahrından öl Dağılsın kalbin Öl...
  3. Nazan Öncel - Atıyorsun

Nazan Öncel - Atıyorsun

Burası dingonun ahırı değil Burası yolgeçen hanı değil Peri masalıyla uyuttun beni Yıldızları saya saya avuttun beni Her gece bir hatunun derdine düştün Kim uysa işte onu öptün Esmer sarışın karı kızlarla Marilyn Monroe gibi bombalarla Her gece orada her gece burada Daha sayayım mı anlatayım mı daha Senin yalanlarına doyum olmaz Benim kalbimle oyun olmaz Arı gibi uçuyorsun kitap...
  4. Nazan Öncel - Aşkım Baksana Bana

Nazan Öncel - Aşkım Baksana Bana

bot mu giyerdin kot mu giyerdin siyah kazaklarını mı çok severdin gece mi gezerdin hazır mı yerdin unuttum pot mu kırardın kalp mi kırardın taş mı atardın kuş mu tutardın düşünceli miydin bananeci miydin unuttum yalandan kim ölmüş ki yolundan kim dönmüş ki elimden kim tutmuş ki bak aslında hiç iyi değilim ben ölsem bir kurtulsam ben kısmetsiz kediyim sanki aşkım baksana bana aşkım aşkım...
  5. Nazan Öncel - Aşkım Baksana Aşkım

Nazan Öncel - Aşkım Baksana Aşkım

Bot mu giyerdin?Kot mu giyerdin? Siyah kazaklarını çok mu severdin? Gece mi gezerdin hazır mı yerdin? Unuttum... Pot mu kırardın?Kalp mi kırardın? Taş mı atardın?Kuş mu tutardın? Kısmetsiz kediyim sanki... Aşkım baksana bana aşkım... Aşkım ağlarım ama aşkım... Yat kalk hep beni düşün ooo nerde

Sayfayı Paylaş