gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Nazarla İlgili Sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Nazarla İlgili Sözler arıyorum lütfen bana anlamlı ve yeni olan Nazarla İlgili Sözleri sunun kızlar.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Nazarla İlgili Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nazar

Nazar

kendine nazar değdiğini görmek kötü niyetli birinden canına yahut malına küçük bir zarar isabet etmesine;Rüyada nazara uğramak, önemsiz birtakım şeyleri kendinize dert ederek, sıkıntıya düşünüyorsunuz demektir. Rüyada nazara uğramak, önemsiz birtakım şeyleri kendinize dert ederek, sıkıntıya düşünüyorsunuz demektir. Rüyada kendinize nazar degdigini görmek, hafif bir kaza geçireceginize...
  2. güzel nazarla ilgili sözler

güzel nazarla ilgili sözler

nazar sözleri kısa güzel nazarla ilgili sözler Nazara inanır mısınız bilmem ama ben inanıyıorum ve nazar var Melek'lerim. Ayrıca şimdi sizlere misafirimizin de isteği üzerine nazarla ilgili güzel sözler sunuyorum. Nasıl ki; mıknatıs, demiri kendine çeker. Fakat asıl çekme sebebini, onu yaratan Rabbimiz bilir. Nazar da öyledir. Nazar (gözdeğmesi), toplumda vâki olan bir hususdur. Bazı...
  3. Nazarla İlgili Mesajlar arıyorum ben

Nazarla İlgili Mesajlar arıyorum ben

Merhaba arkadaşlar nazara inanır mısınız bilmiyorum ama ben çok inanırım. Hatta rahmetli anneannem mezarda yatanların çoğu nazardan ölmüştür derdi ben küçükken belki de o kulağımda kaldı diye inanıyorum:) Sizden de Nazarla İlgili Mesajlar yazmanızı rica ediyorum.
  4. Nazarla İlgili Sözler istiyorum

Nazarla İlgili Sözler istiyorum

Merhaba arkadaşlar benim sizden bir ricam olacak acaba mümkünse bana Nazarla İlgili Sözler yazar mısınız klakin Nazarla İlgili Sözler yeni olursa çok sevinirim.
  5. Nazar Konusunda Harika Güzel Sözler

Nazar Konusunda Harika Güzel Sözler

Nazarla İle İlgili Güzel Sözler Güzel Nazarla İlgili Sözler Belki kabul etmek istemeyenler olabilir ama nazar vardır melekler. Eğer nazara hala inanmakta tereddütlü iseniz şimdi sizlerle paylaşacağımız nazar ile ilgili güzel sözler içinde yer alan Peygamber Efendimiz Hz.Muhammed 'in sözleri size bir cevap olacaktır. :) Cenab-ı hakk ümmetimden yetmişbin kişiyi hesapsızca cennete...

Sayfayı Paylaş