gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

ne kadarını sustuk konuştuklarımızın?...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

ne kadarını sustuk konuştuklarımızın yüzündeki o billur akşam kahvaltısı sürgülerken özümü ne kadarını sustuk konuştuklarımızın yüzündeki o billur akşam kahvaltısı
    bir ufukta bitiyor yüzün ve başka bir gökyüzü başlıyor
    komşu ellerle sarmalanıyorsun
    yanıyorsun...

ne kadar övülsen az
    avazım çıktığı kadar susuyorum
    ismindeki sesli harfleri

mayınlı bir gülümsemeyle
    senin karasularında olmak
    üstünde ilkbahar bir entari;
    sanki
    yeniden
    eski bir öyküye başlamak...

yüzündeki o billur akşam kahvaltısı
    sürgülerken özümü,
    ne kadarını sustuk konuştuklarımızın?...
    (alıntı)

ne kadarını sustuk konuştuklarımızın?... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ***sustum***

***sustum***

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. ▒▓███► ●sustum●◄ ▒▓███

▒▓███► ●sustum●◄ ▒▓███

Sana susuyorum... Biraz da susmayı deniyorum... Nereye kadar ? Bu oyunu burda bitiren ben oluyorum... Başlatan sen olana kadar !! Ama sen geldiğinde bu oyunun çoktan, çoktan bittiğini anlamış olacaksın... Sen yine her zaman ki gibi geç kalacaksın benim hayallerimi süslemeye !!! Düşlerimde ağlayan çocuğa üzülmek için senelerin geçmesini bekleyeceğim ben... Sen de anlayacaksın...
  3. sustum!

sustum!

Ne kadar susulacaksa o kadar sustum! kendimle konuşuyorum şimdi yalnız... yalnız yüreğimle dokunuyorum sesime kimse duymuyor... Sustum! sustu dudağımdaki şarkı, gözlerimdeki şiir yaraları yalayan rüzgar sokaklarında kahrolduğum şehir gözlerim konuşuyor yalnız... Sustum! bin ah sürüp dudaklarıma ne kadar susulacaksa o kadar sustum! sustu benimle deniz, sustu deli dalgalar, sustu martılar......
  4. Ne olur Sus!

Ne olur Sus!

Gözyaslarım süzülüp dökülmesin üzerine Gökyüzü benimle ağlarken ismini yüreğine kazısan da sevdiğini anlatacak gücün var mı?.. Dudaklarım ismini söylese de kollarım hayalini sarsa da içimi acıtmaktan başka yaptığın var mı?.. Umutlardır insanın sarılacağı gözlerin bakışlarıdır sevdiğini anlatan Sözlerdir aciz kalıp sevgiyi anlatamayan.. yanlış anlama yüreğim ağlamak...

Sayfayı Paylaş