gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ne Mutlu

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Mutluluğumuzun ışığı yüzünüze vursun.Çevrenizi aydınlatsın.Ne mutlu dünyayı İYİ yaşayana,yaşadığı her günün ZEVKİNE varana,Ne mutlu SEVENE,AŞIK olana,yanında daima DOSTLARI olana,Ne mutlu BİLGİYEaç olana,bilene bidirene,Ne mutluVİCDANININ sesini duyana,Geceleri yatağında HUZURLA uyuyana,Ne mutlu dostlar SOFRASINA oturana,birliğin TADINA varana,Ne mutlu benliği BİZLİĞE ulaştırana, BİRLİĞİ bulana, Ne mutlu yaşarken ardından ESER bırakana,ADI hayırla anılana......

Ne Mutlu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ne Mutlu Türküm diyene:)

Ne Mutlu Türküm diyene:)

Türk heryerde Türk... :)
  2. ne mutlu onlara

ne mutlu onlara

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Mustafa Yıldızdoğan - Ne Mutlu

Mustafa Yıldızdoğan - Ne Mutlu

Toprak bedenimi sarsa Bayrak gönlümdeki yarsa Selam edirneden karsa Adım, Adım yürüyene Yeseviden başlayan yol Hacı bektaş, yunus kol, kol Hepsinde bir beraber ol Gönül sözü dinleyene Çağlar açtım, çağlar dürdüm Yirmi dört boy hayat sürdüm Dünyaya adalet ördüm Medeniyet dinleyene Üç kıtada ayak izim Üç kıtada dilim sözüm Türküm, türküm diye sazım Avaz avaz söyleyene Ne mutlu türküm...
  4. Ne mutlu türküm diyene!

Ne mutlu türküm diyene!

Sırayla yazcaz melekler..başlıyorum.. ..............NE..............
  5. kadınları neler mutlu ederrr;)

kadınları neler mutlu ederrr;)

Günlük hayat içinde bir kadını mutlu eden o kadar çok şey var ki… Bunların arasında yüz maskesi yapmak veya spor yapmaya başlamak gibi kişisel bakımla ilgili örneklerin yanı sıra kariyerinde emin adımlarla yürümek ve tabii ki aşk da var… İşte bir kadını mutlu eden 50 şey… 1. Anne olmak. 2. Âşık olmak. 3. Bütün bir Günü sadece bakıma ayırmak. 4. Alışveriş yapmak. 5. Çok beğendiği elbiseyi,...

Sayfayı Paylaş