gebe
  1. jupiter

jupiter Forum Okuru

ne olacak halim :((((

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında jupiter tarafından paylaşıldı.

slm melislerim...beni tanıyorsunuz artık kendimi tanıtmama gerek yok :uhu: evet suanda türkiyede aılemın yanındayım..ama aklım kalbım bütün benlıgım evımde...düsünmeden edemiyorum..tam anlamıyla kendımı burada hıssedemıyorum...gülüslerim bıle anında duruverıyor..ne ben nede yanımdakılere tad veremıyorum..tatıldeyım tadını cıkarmam aılem le güzel vakit gecirmem gerekirken ben neresi tenhaysa kendımı oraya atıyor aglamamak icin kendimi sıkıp duruyorum...kızımın hasta oldugunu bıldıgı halde arayıp sormuyor bıle....ve aılem hala bı acıklama yapabılmıs degılım...tek düsündügüm ben ve kızım ne olacagız? ne olacak halımızz ...ne yapacagız...allaaaahımm sen büyüksün sen bızı tez zamanda aydınlıgına cıkar yarabbim aminn....

bebekyüzlüm ve EnCey bunu beğendi.
  2. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Ablamm yaa kıyamam inan öyle üzülüyorum ki sana Rabbim yardımcın olsun sabır versin çok zor durum :(

3. nese355

nese355 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    183
    Ödül Puanları:
    43
    Allah yardımcın olsun canımmm kızına acısın allahımmm. inşalllah her şey düzelir canım..

4. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Herşey geçecek herşey düzelcek inan bana.....! Allah'ım kızına acil şifalar versin hayatım.. sıkmamaya çalış kendini belki biraz zaman ayrılık iyi gelir.....

5. jupiter

jupiter Forum Okuru

aminnn güzelim rabbim hepimize sabır versın ınsallahh..kimseyıde bu duruma düsürmesın....allahım hakkımda hayırlısını en kısa zamanda nasıp eder ınsallah....

6. jupiter

jupiter Forum Okuru

ınsallahh nese ınsallahhh en kısa zamanda hersey yoluna girer....:uhu: rabbim sabır versın ve bizi hidayetine kavustursun ınsallahhh

7. jupiter

jupiter Forum Okuru

o niyetle geldik zaten balım ama adam kızımın hasta oldugunu bildiğiğ halde arayıp sormuyor bile..insallahhh bu zaman cabucak gecer.. ne dıyeyim elden gelen yok :uhu:

EnCey bunu beğendi.
  8. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113

Tatlım bi yandanda baksana kendi canından olan yavrusunu merk etmıyor. Zararın neresınden donersen kardır! o yüzden yıpratma kendini...... :(

9. melike gunduzalp

melike gunduzalp Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    ya kiyamam sana cok uzuluyorum yupitercim allah bi kapiyi kapatir digerni acar sen sabir et ve gunlunden geldiyince yuce yaratana dua et allah yardimcin olsun cnm

10. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Ablacım kızını bile o haldeyken düşünmüyosa sende kendini onun için üzüp durma seviyosun biliyorum ama sana da yazık be ablam.

Rabbim en kısa zamanda hakkında hayırlı olanı versin sana inş. ablacım

bebekyüzlüm bunu beğendi.
  11. jupiter

jupiter Forum Okuru

insallahhhh canlarım inşallahh rabbim bi an önce beni aydınlığına cıkarır....bilmiyorumki bu hale nasıl geldı bu adam...:uhu: haklısınız belkı ama bi söz dinletebilsem kalbime... :uhu::cry:

12. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    bence sen ondan uzaklasmisken
    süslen püsslen gzelce aylenle gez türkiyede dügün cok olur yaz aylari git oyna elyen sikir sikir.
    sonra bakarsin rabbim sana ondan daha hayirli olan bir es verir.
    Inan mutlu olmak bizim bakis acimiza bagli
    karamsar olma sen ondan daha iyilerinie laiksin
    bunu unutma
    seni istemeyene kendini zorlarsan senden nefret bile ede bilir
    söyle de kendine
    teklif var israr yok, senin gibi sabirli ve onu cok seven es bir daha bulamaz
    yuvayi yikanin yuvasi olmaz gör bak
    Allah c.c. cok büyük canim
    Senide sonunda mutlu edecek yeterki sabret ve kendini düsün
    yasin kac bilmiyorum ama kesin cok gencsin, ve simdiki stressin bir kac yildan sana Allah c.c. korusun kanser yada baska bir hastalik olarak geri döner.
    Üzülme, kizini düsün ve onunla mutlu olmaya calis olurmu.
    Allah c.c. yar ve yardimcin olsun

seray_67, EnCey ve papattya bunu beğendi.
  13. jupiter

jupiter Forum Okuru

yasım 26 canım belkide haklısın bilmiyorum ama ben suanda kimseyi istemiyorum..düsünmek bile istemiyorum öyle bısey...rabbim hayırlısını versın sadece bunu diyorum...ben elimdekini istiyorum o olmazsada baskası olmasın acık ne yapayım...ahh ahhh sabır sabır baska care yok ama oda bana biraz zor geliyor simdilik.. kadermis cekecegim varmıs..onu kapımda yalvarırken göreyim baska bisey istemıyorum....allah razı olsun canım benı düsündüğün ıcın...:uhu:

14. vufu

vufu Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    canım benim yazdıklarından az cok seni tanıyor gibiyiz.neler hissttigini az cok anlayabilmeye calısıyorum.durumun cok zor,evlisin bir cocugun var böyle bir durumda kesin ve acımasız şeyler söylemek cok zor.ben de boşanmış bir anne babanın cocuguyum.herseyden önce cocugunu düsünüyorum.
    sen bu saglıksız ve herseyden önemlisi sevgisiz bir evlilikte savrulup gidiyorsun anladıgım kadarıyla.böyle devam ederse daha da kötü bir ruh halide de olabilirsin.yaşın genç sanırım.kendine yazık etme.birşey olmuyorsa olmuyordur zorlama.belki farkında degilsindir yada henüz böyle davranmıyorsundur ama zamanla yani bu evlilige enerjini bu kadar cok harcarsan,cocuguna verecek inan birşeyin kalmayacak.annemden biliyorum...bırak olmuyorsa ne hali varsa görsün.

^Gri Melek^ bunu beğendi.
  15. jupiter

jupiter Forum Okuru

öncelıkle ilgine cok tesekkür ederım canım...evet haklısınız hepiniz ben ne kadar onun üzerine düsüyorsam o benden okadar uzaga kacıyor ve farkedıyorumki hic birsey düzelmeyecek yanı davranısları bunu gösterıyor....aramıyor sormuyor falan...bakalım hayırlısı neyse o olsun..bı karara bende varıyorum artık bu cok ama cok acı ...ama olması gerekıyor...o sekilde de bu sekıldede cok acı cekecegim....allah yardımcın olsun ınsallah...

ne olacak halim :(((( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ne Olacak Halim

Ne Olacak Halim

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. 2012'de neler olacak?

2012'de neler olacak?

2012 filminin de çekilmesiyle birlikte, 2012 hakkında daha farklı düşünmeye başladım. Belki 1 ay önce 2012 sadece normal bir yıldı ve etrafta konuşulan "abartılmış 2012" komplo teorisini çok seven insanlara beğendirilmeye çalışılan bir teoriydi. Fakat nedense bitmedi bu 2012 enstantaneleri ve gittikçe (yani 2012ye yaklaşıldıkça) daha da artıyor!.. İnternet zaten 2012 için bir mekan...
  3. Hatice Sultan'a Ne Olacak

Hatice Sultan'a Ne Olacak

hatice sultan sarayı muhteşem yüzyıl, dizi özeti,hatice sultan, mahsendekilere ne olacak , sultan süeyman , dizi özeti burada Dizi baya bir karıştı bakalım hatice Sultan' a ne olacak.. Yeniçeriler sarayın kapısını terk etmemektedir. Hatice, Hürrem, şehzadeler ve diğerleri, Matrakçı’nın yardımıyla sarayın güvenli bir koridoruna sığınmışlardır. Leo’nun yarası ciddidir. Halen baygın olan...
  4. Ne olacak halim

Ne olacak halim

Sen bu satırları okurken ben çok uzaklarda olacağım... Böyle başlardı bütün bildiğimiz mektuplar, Biliyor musun? Bu ikimizin hikayesi, Şu anda nerdesin, ne yapmaktasın; Bildiğim yerlerde misin yoksa hiç görmediğim bir evin penceresinde mi, Sevdiklerin özlemi sardı mı nicedir kalbini, Pişman mısın başlamadıkların için, iç çekiyorsundur şimdi Düşünüpte yazmadığın yazıpta yollamadığın...
  5. Altın fiyatları ne olacak ?

Altın fiyatları ne olacak ?

Bir miktar birikimimiz var ve ne yapsak bilemedik. Ben altından yanayım eşim dövizden. Acaba altın fiyatları ne olur bir bilgi ya da öngörünüz var mı ?

Sayfayı Paylaş