gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

ne seninle nede sensiz

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] yok olmuyor ben sana inanamıyorum sayende şaşkınım ve gecelerce ağlarım

ne seninle nede sensiz
    denedim olmuyor çaresizim

en sonunda sildim attım
    söküp aldın içimden ismini

bana bunu sen öğrettin
    sende beni böyle sildin
    yinede içimde bir acı
    senden kaldı...

ne seninle nede sensiz
    denedim olmuyor çaresizim
    en sonunda sildim attım
    söküp aldın içimden ismini

bak gözlerime
    aşktan iz varmı söylesene

sen bitirdin ah tükettin
    hem yarınları hemde büyük aşkımızı

ne seninle nede sensiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğuş - Sensiz Ne Yaparım

Doğuş - Sensiz Ne Yaparım

Bu kadar uzak olacak ne vardı Gittin oraya beni de al yanına Ben hep burda mı kalacak Hüzünle mi ağlayacak Ne zaman dertler bitecek Ne zaman öleceğim Dağlar geçerim yollar eşerim Sevdiğim sana gelmek için Bedenimden vazgeçerim Ben sensiz ne yaparım Gece gündüz ağlarım Eğer sen cehennemliksen Senin için ben yanarım Ne vardı sanki neden aldı Allah seni Gücüm kalmadı beni de alsa bari Ben...
  2. Nede sensiz !..

Nede sensiz !..

Bilinmez diyarlara Ebediyete göç ediyorum Mutluyken mutsuz oldum Şimdi sensiz gidiyorum. Hani söz vermiştik birbirimize hiç ayrılmayacağız diye Mutluluk diyarında Hep beraber olacağız diye Şimdi sensizim , sende bensiz Mutsuzum sensiz , sevgisiz Umutsuz yarınlar var önümde Artık ne senle olabiliyorum NEDE SENSİZ ! alıntı
  3. Ne senle ne sensiz..

Ne senle ne sensiz..

Yaptığı herşeye karşı ben sustum ! Birgün intikam alıcak gibi... Alamadım bahsettiğim intikamı. Çünkü sustuğumda bitmemişti sevdam ! Keşke bitseydi sustuğum zaman... Bir daha onun ismini bile ağzıma almasaydım ... Keşke...Keşke... Keşkelerde kaldı ama sadece ... Unutamadım işte ! Aldatmasına rağmen unutamadım ! ''Bana geri dön ! Affet ! '' diyor ama yapamıyorum... Ne onu...

Sayfayı Paylaş