gebe
  1. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

ne yapmalıyımm

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında sedaaa tarafından paylaşıldı.

melekler yardımınıza ihtiyacım var çok çelişkili bir durumdayım. ne yapcağımı ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. 2 yıldır konuştuğum birisi var sevgili değiliz olmadıkta fakat ben ona aşık oldum ve çok seviyorum onu hemde çooooook 7 aydır hiç konuşmuyorduk o konuşmak istemediğini söylemişti bana karşıda çok büyük hatalar yaptı kendisinden soğutmak için 7 aydır konuşmuyorduk şu son 1 aydır tekrar hayatımda ben hiçbirşey yapmadım yani gelen o oldu benden özür diledi evet konuşuyoruz ama benim içime sinmeyen bazı şeyler var galiba yaptıklarından dolayı içini rahtlatmak için benimle konuşuyor ben böyle düşünüyorum bu düşüncede beni çok rahtsız ediyor ve galiba hayatında da birisi var bundan emin değilim ama böyle galiba ben onu gerçekten çok seviyorum ama bu saatten sonra ne yapmam gerekiyo bilmiyorum kafam çok karışık sizlerin düşüncelerine ve yardımlarına ihtiyacım çoooook şimdiden teşekkür ederim herşey için

2. sosyal kelebek

sosyal kelebek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    sedacım açmıssın konunu hayırlı olur inş. meleklerin fikirlerini yi dinle zaten bnm fikrimi biliyosun öpyorum cnm benm

3. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

hayatından çıkar gitsin
    kısmetini boştan yere bağlama bence:......................................
    mucizenin ark...

4. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    saol cnm benim hayırlı olur inş hepnizin düşüncesi benim için çok değerli fikrinide biliyorum cnm sanada teşekkür ediyorum

5. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    bu fikri veren o kadar çok insan var ki etrafımda ama ben onu çok seviyorum o kadar zaman oldu unuturum s andım ama unutmadım fikrin içind e teşekkrler cnm

6. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

mrb,sabah arkadaşımla okumuştuk sıkıntını ve yorumu o yazmak istemişti.sıra bende... (; gerçekten seni çok iyi anlıyorum ama öle bi görünüp bi kaybolan insandan fayda gelmez,seviyorum diyosun ama zamanla sende olmayacağını anlıcaksın,sevsen de mantığın ağır basacak ve ister istemez soğuyacaksın.içindekiler kolay kolay bitmez ama görmemeye alışırsın.bence uzak durmaya çalış-nekadr zor olsa da-....hakkında hayırlısı canım....

7. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    2 yıl olmuş az bir zaman dilimi değil.Eğer seviyorsan konuşmayı dene anlat içindekileri onu sevdiğini felan.Ama yok istemiyorum diyorsa hiçbirşey yaşamadığın sadece arkadaş kalalım diyen birini hiç boşuna bekleme derim.Ayrıca çocuk konuşmak istemediğini söylemiş sonra tekrar konuşmaya başlamışsınız.Neden kendini bu kadar hafife alıyorsun?Seviyorsun diye hemen konuşmak isteyince neden konuştun?Biraz kendini naza çek sen bayansın o değil..

8. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    2 yıl olmuş az bir zaman dilimi değil.Eğer seviyorsan konuşmayı dene anlat içindekileri onu sevdiğini felan.Ama yok istemiyorum diyorsa hiçbirşey yaşamadığın sadece arkadaş olduğun birini hiç boşuna bekleme derim.Ayrıca çocuk konuşmak istemediğini söylemiş sonra tekrar konuşmaya başlamışsınız.Neden kendini bu kadar hafife alıyorsun?Seviyorsun diye hemen konuşmak isteyince neden konuştun?Biraz kendini naza çek sen bayansın o değil..

9. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    sedacım canım benimm hiç üzülme dert yapma bunları kendinee evet seviyorsun ama sevmek bazen tek başına işee yaramıyorr bende mucizee gibi düşünüyorumm ne kadar zor olursa olsunnn ondan uzak durr bırak yaa bırakkk seni seven sana senden bile daha cok deger veren cıkacaktır karşınaa...her zaman konuşmaya hazırım canım...konuştugumuz şeyleri unutma herşey gönlünce olsun bitanem...

10. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle canm arkadaşınada sanada düşüncelerinizden desteğinizden ve yardımınızdan dolayı teşekkür ederim.7 ay gibi bir süre zarfında onunla hiç görüşmedik hiçbir habe r almadım amam yine unutamadm ben onu bundan sonrası için ne olur bilmiyorum ama inş dedğin gibi olur çünkü şu an acı çeken benim

11. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    evet canm dediğn gibi az bir süre zarfı değil ve her geçen gün ona daha kötü bağlandığımı hissediyorum evet seviyorum ama acıda çekiyorum konuşmak istemedği halde gelipte tekrar konuşalım dedikten sonra kabul ettiğime yani konuştuğuma azda olsa pişmanım çünkü bence o içini rahtalatmak için konuşmak istedi şu an rahat ve mutlu amam ben değilim

12. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    saol canm benim desteğiniz benm için çok önemli ne yapcağımı bilmiyorum çok seviyorum ya ben onu şu anda kötüyüm biliyorsun ama sanki o olamyınca daha kötü olcakmış gibi geliyor herşey :18:

13. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımmm daha adını bile koyamamışsınız konuşmak çözüm değill bence insan sevdiğinden canından vazgeçebiliyo ondan sana hiçbirşey olmaz alışmışsındır sen seni anlıyorum ama bence o seni haketmiyo düşünsene konuşmaktan seni üzmekten başka ne verebildi sana bence iyi düşün ve vazgeç canım

14. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    evet bana üzüntüden yıkıntıdan birşey vermedi belkide vermeyecek ama onunla bir konuşmak bile yetiyor bana o anki sevinmemde ayrı birşey belki saçma ama seviniyorum o an onsuzda olmuyor onunlada güzel veya zor garip bir çelişkideyim düşüncen ve yardımın için sağol

15. gisoow

gisoow Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ayy canım ya..bişi sölicem ama lütfen dinle , ben de bir çocuğu 6 sene sevdim yaşım ne ki demi :) çok sevdim ama o sevmedi,zorla da güzellik olmayacağı için unutmaya çalştım onu.İnan isteynce unutuluyor be canım.çıkar o çocuu hayatndan..ne yüzle geliyor bi daha onu anlamıyorum ama inan meleklerin de dediği gibi kısmetini bağlama..daha niceleri çıkacaktır,onunla zaman kaybetme ,sana gerçekten değer verseydi o hatayı o zaman yapmazdı..Sana değer vermeyeni de sil hayatndan..İnş birlikte daha mutlu olacağın kişiler çıkar karşına canım :) sakın üzüleyim deme.. :)

ne yapmalıyımm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Neden?

Neden?

Günün son dersinin sonuna gelinmişti. Öğrenciler çıkmak için sabırsızlanıyordu. Defter ve kitaplarını çantalarına koydular. Zil çalar çalmaz, dışarı çıkmak için hazırdılar. Yalnız, Ali hazırlanmamıştı. Gecikmek için de elinden geleni yapıyordu. Nihayet zil çaldı. Öğrenciler bir anda kapıya yöneldi. Ali, yerinden kalkmadı. Ağır ağır eşyasını topladı. Bir yandan göz ucuyla öğretmenine bakıyor,...
  2. neden?

neden?

bu oyunda hayatımızdaki klişelere bi anlam vermeye çalışacaz alttakide kendince bi cvp verip yeni bi klişe söliyecek... ilk ben baslıyorum neden hep ilk adım erkeklerden beklenir
  3. Neden...!

Neden...!

Bu güzel sitede neden radyo yayını yok ...?
  4. Neyse...

Neyse...

Aldığın her nefesin sana beni hatırlatacak.... Gittiğini sanma yerin bende ebedi kalacak... Gözlerinin baktığı her yerde gözlerim olucak... Adını aşkta bir kez kanatmamış Sevişmelerine hiç duygu katmamış Zalim düş... Yokluğunu çağırıyorum iki ucu yanık kağıtlardan Bitmemişliğin tükenmişliği başladı artık Zaman dudaklarıma bant Ellerime halat bundan böyle. Adını yalan aşklarda dağlayacak...
  5. ne

ne

burçak tarlasının gerçek adı nedir

Sayfayı Paylaş