gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Necip Fazıl Kısakürek Aşk Sözleri istiyorum sizden

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar sizden bir istirhamım olacak bana mümkünse Necip Fazıl Kısakürek'ün söylemiş olduğu Aşk Sözlerini yazar mısınız. Lütfen biliyorsanız Necip Fazıl Kısakürek Aşk Sözleri yazın!

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Necip Fazıl Kısakürek Aşk Sözleri istiyorum sizden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Necip Fazıl Kısakürek

Necip Fazıl Kısakürek

26 Mayıs 1905'da doğdu. Maraş'lı bir soydan gelen Necip Fazıl'ın çocukluğu, mahkeme reisliğinden emekli büyük babasının İstanbul Çemberlitaş'ta ki konağında geçti. İlk ve orta öğrenimini Amerikan ve Fransız kolejleri ile Bahriye Mektebi'nde (Askeri Deniz Lisesi) tamamladı. Lisedeki hocaları arasında dönemin ünlülerinden Yahya Kemal, Ahmet Hamdi (Akseki), İbrahim Aşkı gibi isimler vardı....
  2. Necip Fazıl Kısakürek Canım İstanbul sözleri istiyorum sizden

Necip Fazıl Kısakürek Canım İstanbul sözleri istiyorum sizden

Merhaba arkadaşlar aranızda Necip Fazıl Kısakürek Canım İstanbul şarkısını bilenler varsa bana bir zahmet Necip Fazıl Kısakürek Canım İstanbul sözlerini yazsın.
  3. Necip Fazıl Kısakürek Hakkında Kısa Bilgi istiyorum

Necip Fazıl Kısakürek Hakkında Kısa Bilgi istiyorum

Selam arkadaşlar ben sizden mümkünse Necip Fazıl Kısakürek Hakkında Kısa Bilgi istiyorum bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlarım varsa lütfen kısa biyografi bilgilerini yazsın.
  4. Necip Fazıl Kısakürek Romanları istiyorum sizden

Necip Fazıl Kısakürek Romanları istiyorum sizden

Kızlar ben roman seven ve kitap okumayı seven biriyim daha doğrusu yeni oldum:) Sizden de Necip Fazıl Kısakürek Romanları nelerdir diye Necip Fazıl Kısakürek Romanlarının isimlerini yazmanızı rica ediyorum.
  5. Necip Fazıl Kısakürekten özlü sözler arıyorum yardım

Necip Fazıl Kısakürekten özlü sözler arıyorum yardım

Edebiyat ödevi olarak Necip Fazıldan özlü sözler arıyorum,yardım edermisiniz bana bu ödevim için ? teşekkürler..

Sayfayı Paylaş