Neden benim de bi köşe olmasın dimi:)

createlovedestroyemoboyrx0.jpg

Sızsada DamarLarımdan aKan kaNım YüreğiMe susMayı öğRettim!

bugün uzun zamandır ilk defa gözlerime rimel sürdüm...meğer rimel bana pek yakışırmış:)) işten çıkıcam ya üstümde bi mutluluk havası var onun etkisi...eşim bu ara çok yoğun çalışıyo..akşam 10 11de ancak eve geliyo bayramda o da dinlenecek en azından...inşallah güzel geçer...bi de kankam gelebilseydi benden iyisi yoktu ama işte....

bu arada bazen kendi kendime düşünüyorum benim ne zaman bebeğim olacak die....acaba ne zaman olacak gerçekten ya...3 aydır korunmuyoruz ama hala ne bebiş vaaar ne bişey...bayramdan sonra çalışmalara hız vermek lazım...hayırlısı ne zamansa o zaman gelsin diyorum ama bi yandan da neden gelmiyo acaba die kafamı kurcalamıyo değil...ya gelmezse die aklıma bile getirmek istemiyorum zaten...kısmet...inşallah en kısa zamanda gelir bebeğim...

Herzaman gül, hayata gülücük şaç, gülmeyi benimse, Çünkü senin bir gülüşün için, Koca dünyada yaşayan biri mutlaka biri vardır.

eşim yine geç gelecek yarın da çalışacak....amaaaaannn şu bayram gelsin artık...tamam çalışşın para kazansın paraya ihtiyacımız var tabiki hem de fazlasıyla ama işte gel bi de bunu kalbime anlat...böyle bi kaç gün geç gelince içim sıkılıyo...kendimi evde yalnız yaşıyo gibi hissediyorum...mesela dün akşam saat 11i geçti gelmesi...e zaten yorgun akşama kadar çalışmış...12ye 20 varken yattık..beraber geçirdiğimiz süre 40 dakika...bazen düşünüyorum da sevgililer bile bizden çok zaman geçiriyo...kendimi çok yalnız hissediyorum....bugün kankamla sohbet ettik...telde tabi o istanbulda yaşıyo oraya evlendi...2 saatten fazla konuştuk...ölürsem telden aldığım radyasyondan ölücem...e bi de günlük kaçç saat net başındayım ondan da baya bi radyasyon alıyorum...ben çabuk yaşlanıcam ya...ben de yazdıkça yazıyorum...napim konuşacak kimse olmayınca köşemde kendi kendime konuşayım bari:)

bugün yine çok yoruldum bu ev işleri neden hiç bitmez anlamıyorum ya of.....yemek yap evi temizle topla yıka as katla ütüle....nedir bu kadınların çektiği:)

işte son günümün son saatleri...hapisten çıkacak mahkum gibi saate bakıp duruyorum...zaman durdu sanki...akşam olsa da evime gitsem...gerçi eltim çağırdı ama canım pek istemiyo ya eve gidip ayaklarımı uzatıp yatmak istiyorummmm:)zaten yarın yorucu bi gün olacak...inşallah güzel bi bayram olur bakalım...

eveeet geldim yine..yoğun bi bayram maratonu geçirdim daha evde vakit geçirmeye fırsatım olmadı....evde sınırsız tatil nasıl olacak bakalım...iş bitmiyo o bi gerçek ama bakalım hayırlısı:)

Susuyorsam, hiç konuşmuyorsam ve söylediklerine boş gözlerle bakıyorsam; üzülme... İyiyim ben!

Saçlarıma takılıyorsa hayallerim, ruhum derin bir çöküntüyü yaşıyorsa bile geçer... Meraklanma sen!

Geceleri uyuyamıyorsam, her yıldız kor gibi düşüyorsa eteklerime;

Endişelenme... Zaman gelir uyurum ben!

İçime akan öfkeyle saldırıyorsam sağa sola, kırıp döküyorsam içindekileri geçer... Sakinleşirim ben!

Yeni bir başlangıç yapayım derken, bir yanım kederden azalıyorsa ve görmek acı veriyorsa sana; acele etme sakın... Bütünlenirim ben!

Aynı şeyleri konuşup, farklı anlamlar çıkarıyorsak ve o anlamlarla kararıyorsak; üzülme... Aynı dili öğrenirim ben!

Aynı ritmi yakalayamıyorsam seninle, şarkının sözlerini şaşırıyorsam; sinirlenme...

Güzel bir ezgi olurum ben!

Gecenin ayazını sen sanıyorsam ve yüzüme çarptıkça derin kesikler oluşuyorsa; vazgeçme... Biraz daha uğraşırsan parçalanırım ben!

Sen öyle tepkisiz, sen öyle hareketsiz bekle… Mükemmel bir egoyla yaşa ve düşünme... Çırpınır çabalar, hallederim ben!

Ben gülümsemeye çalışırken, kırılan yanlarımızı onarırken; sen öylece geç karşıma ve sus… Tepkisiz kal yine... İşte o zaman arkama bakmadan giderim ben!

Kendi vicdanını rahatlamak için yalanlar söyle kendine… Olgunlukla karşıla yaşananları… Gül geç içindeki yangına... Bilirim; vurdumduymaz tavırlarının gücüyle, iyileşirsin sen!

Son kez söylemek istedim… Beni düşünme sakın... İyiyim ben..!!!

Geri