gebe
  1. ruzgar01

ruzgar01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    0

neden buradayım =)

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında ruzgar01 tarafından paylaşıldı.

selam melekler mekanı milleti=) Daha önceden melekler mekanını hep uzaktan takip eder üye olma gereksinimi duymazdım..Ta kii bebiş kararı alıp siz arkadaslarımla dertleşmek isteyene kadar=)
    23yaşındayım 6yıllık evliyim..Canımdan çok sevdiğim bir eşim var tek eksiğimiz şuan sağlıklı sıhhatli bir evlat...Aslında 5aydır korunmuyoruz sadece daha öncesinde eşim hep korundu...Yanlız benim bu hayatta tek sorunum ''SABIR''...Ciddi anlamda sabırsız bir insanım...Dolayısıyla 5ay bile bana çok uzun zaman dilimi gibi geldi ve ilk aşımı 27.12.2012de vurdurdum..Şimdi beklemedeyim...Biliyorum hepiniz 1senden bahsetceksiniz hehh işte bende doktorlar bunu söleyemesin olayı hızlandırsınlar die biraz yalan söledim 1sene 1,5seneden beri korunmuyoruz vs dedim ;bakalım hayırlısı işte durumları burdan sizlerle paylaşmak ve yeni insanlar tanıyıp sosyal arkadaslıklar edinmek için buradayım...

Ve dilerim Allahtan 2013yılı hepimize dileklerimizi gercekleştirmemize yardımcı olup;bizlere sağlık sıhhat başarı huzur mutluluk bol kazanç getirir=) Aşk dolu sevgi kardeşlik dolu nice nice yıllara =)
    Kendimce 2012 de tespitim ...Hiç kimseyi zorla sevmek zorunda değiliz ama saygı duymalıyız..İşimize gelmeyenle konuşmamalı ama gördüğümüz yerde de selam allahın selamıdır deyip selamımızı vermeliyiz ..Birde Rabbim nolur bana sabır ver..Azıcık sabır duygumu geliştirmeme imkan =) Hepinize iyi forumlar ...:ar4fd::kucaklama:nanik

MaWiM bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Öncelikle aramıza hoşgeldin diyorum...Bize uzaktan bakmak yerine artık yamacımıza gelmekle ne iyi ettin:D
    İnşallah Rabbim sen ve senin gibi bebek hasreti ile yanıp tutuşan herkese sabrının meyvelerini hayırlı ve sağlıklı evlatlar vererek gösterir. Herşey gönlünce olsun ve tekrar hoşgeldin.

neden buradayım =) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Numeroloji Nedir? hakkında bilgiler burada

Numeroloji Nedir? hakkında bilgiler burada

yıldızname gerçekmi Hayat çizgimiz olan numeroloji, yaşam çarkımızda bizleri nelerin beklediği konusunda nasıl yardımcı olur? Bu dünyaya geliş amacımız ve hayata bakış açımızda etkileri nelerdir? Bu tarzda soruları zaman zaman kendimize sormuşuzdur. Bu tarz sorulara cevap alabilmek için başvuracağımız, pek çoğumuzun ilgisini çeken konulardan birisi; sayıların ilk dünyaya gelişi ile başlayan ve...
  2. Hacer - Neden Buralardayım

Hacer - Neden Buralardayım

Gecelerden uzaktayım Bu diyarlar bu zamanlar Hayır, hayır ben değilim Bu, bir başkası Neden buralardayım of Özlemlerim demlendi Sevgilerden uzaktayım Dilimde gurbetliyim Yavaş yavaş yanıyorum Aman dostlar Bana, yine mi özlemler Hayır, hayır artık buna dayanamıyorum Neden buralardayım Sevmelerim senlendi Sevgilerden uzaktayım Dilimde hasretliğim
  3. Aşk nedir burada ?

Aşk nedir burada ?

Aşk, saçlarda baslayip topuklarda biten bir gezintidir. Kesiftir Aşk, Seviselim demeden sevismek, yanindakinin ne istedigini bilmektir.Anlasmaktir. Aşk, baglandigini sandiginda, karsindakine hayir deme sansini tanimaktir.Inceliktir. Aşk, korumaktir. Sorumluluktur. Aşk, ciddi bir tokalasmayi kikirdamaya dönüstürmektir. Mizahtir. Aşk, durma yoksa seni öldürürüm lafini duymaktir. Şehvettir. Aşk,...
  4. kalsiyumun önemi nedir ? buyrun buraya

kalsiyumun önemi nedir ? buyrun buraya

kalsiyum hapları vitamin ilaçları Selam kızlarKalsiyum eksikliği anneden çok şey alıp götürüyor oyuzden doktorunuzun verdikleri vitaminleri kullanmanızı öneririm bol bol süt için korkmadan yoğurt yiyin Gelişmekte olan bebeğin kalsiyum gereksinimi son trimesterda yani 28. haftadan sonra belirginleşir. Bu haftalarda kalsiyum alımı daha çok önem kazanır. Ancak hamile bir kadının alması gereken...
  5. Söve Nedir? Detaylı Bilgiler Burada

Söve Nedir? Detaylı Bilgiler Burada

söve nedir söve ne işe yarar söve neye denir Sevgili melekler, günümüzde artık hemen her binada kullanılan söve, binaların estetiksel açıdan görünümünün kalitesini çok daha üst ve modern seviyelere taşıyan ve bunun yanı sıra yanı sıra ses başta olmak üzere pek çok dış etmene karşı oldukça dayanıklı bir izolasyon ürünüdür. Tüm dünya genelinde teknolojik açıdan yaşanmakta olan...

Sayfayı Paylaş