gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Neden satanistler kedi kanı içer?

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Satanizmin gündeme geldiği günlerde bazı TV kanallarında bir kısım Satanist ayinler de görüntülenmişti. Bu arada bazı Satanistlerin ayinlerinde kedi kurban ettikleri ve etini kavurup yedikleri ve kanını içtikleri ortaya çıkmıştı. Öncelikle şunu belirtmek gerekir ki, Satanistler sadece kedi değil, horoz, tavşan gibi hayvanları da kurban ediyorlar. Çünkü Satanist ayininde esas olan herhangi bir hayvanın kurban edilmesidir. Fakat ülkemizdeki Satanistler genellikle kediyi tercih etmektedirler. Bunun da farklı sebepleri vardır: Bazılarına göre kedi nankör bir hayvan olduğu için onu tercih etmektedirler.
    Sebeplerden birisi de kolay ele geçirilebilmesidir.
    İnsanlar kediyi sever ve değer verirler. Buna tepki vermek amacıyla da yapılabileceği düşünülmektedir.
    Nasıl ki Müslümanlar koyun, keçi, sığır gibi hayvanları kurban ediyorlarsa, Satanistler de kurban verme ihtiyacı duymuşlar ve diğer insanların tercih etmediği bir hayvan olarak kediyi seçmişlerdir. Çünkü Satanizmin en önemli özelliklerinden birisi de daima muhalefeti temsil etmek, karşı tarafta yer almak ve dinin yasak saydığı bir şeyi özellikle yapmaktır.
    Kedinin kanını da, içene ölümsüzlük duygusu vereceği düşüncesiyle içmektedirler. Bunun arkasındaki gerçek sebep ise, Şeytanın aynı zamanda “kan içici” olarak nitelendirilmiş olmasıdır. Dolayısıyla kişi kedinin kanını içtiğinde, Şeytanın yaptığını yapmış veya Şeytanla özdeşleşmiş olmaktadır.

Neden satanistler kedi kanı içer? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. satanistlerin kedi kesserkenki muhabetleri

satanistlerin kedi kesserkenki muhabetleri

hadi kes lan! - tamam lan kesiyorum! alllaaaahekbeeeeeeeerr! - naapıyosun olm?! ne dedin sen?! - allah söyletti lan! kesemicem ben! böhüüü... - lan defol! inek! - allah seni bildiği gibi yapsın pis imansız! beynamaz köpek! - iyice uçtu bu!... - la havle... dur olum kesmiyelim -hani kesecektik -ne bilim olum bilmiyorum kötü oldum işte kesmiyelim -lan nepçim satanistsin -yok abicim ben...
  2. Günde ne kadar sigara içersiniz?

Günde ne kadar sigara içersiniz?

Günlük sigara sayınız nedir?
  3. gençler neden satanist oluyolar?

gençler neden satanist oluyolar?

Satanist olduklarını söyleyen gençlerin bu soruya verdikleri cevaplar arasında özellikle şunlar dikkat çekmektedir. "Ailemde gerekli ilgi ve sevgiyi bulamadığım için gidip onların arasına katıldım; Beni küçük yaşta öksüz ya da yetim bırakan Tanrı'ya kızdığım için Satanist oldum; Satanist olmak için Satanist oldum; Huzur aradığım için gidip Satanistlerin arasına katıldım; Bu dünyada...
  4. 1 kedi 2 kedi ne güzel kedi

1 kedi 2 kedi ne güzel kedi

bu fıkrayı üniversiteden arkadaşım Deniz anlatmıştı kulakları çınlasın okulun ilk günüydü, öğretmen merhaba çocukar birinci sınıfa başladınız haydi sizinle oyun oynayalım, önce ben söyleyeceğimmmmm! -1 kedi 2 kedi ne güzel kedi, haydi ayşe sen söyle -1 kedi 2 kedi ne güzeel kedi -aferin ayşe haydi ahmet sen söyle -1 kedi 2 kedi ne güzel kedi - aferin ahmet sıra alican da - 1 tedi 2 tedi ne...
  5. Kedi Kesme Esnasında Satanist Diyalogları

Kedi Kesme Esnasında Satanist Diyalogları

satanist duvar yazıları rüyada kedi kesmek satanist yazıları satanistlerin kedi kesmesi satanistlerin fotoğrafları :D Bunlar biraz beceriksiz satanistler... - tamam lan kesiyorum! alllaaaahekbeeeeeeeerr! - naapıyosun olm?! ne dedin sen?! - allah söyletti lan! kesemicem ben! böhüüü... - lan defol! inek! - allah seni bildiği gibi yapsın pis imansız! beynamaz köpek! - iyice uçtu bu!... - la...

Sayfayı Paylaş