gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

nerde hata yapıyorum ?

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

Nerde hata yapıyorum ben? Neden mutlu olmama izin vermıyorlar? Bana bir yol gösterin arkadaşlar çok kötüyüm kayboldum...
    Yaklaşık 1.5 sene oldu sözlümden ayrılalı,ALLAH kimseye yaşatmasın ama yaşayanlar bilir ne demek olduğunu...Yeni yeni toparlanıyorum bu sırada birini tanıdım ,bir ay arkadaş olduk bir hafta önce çıkma teklif etti kabul ettim,bu bir haftada gerçekten 1.5 senede yaşadıklarımı unuttum ama gel görki buda ayrı bir yara açtı..Bu gün msnıne yazdım arkadaşı çıktı ağıza alınmıyıcak sözler yazdı şok oldum,ilk defa böle bir şey yaşamıştım cevap bile veremedim...Özgür bana arkadaş çevresini anlatmıştı hep bize zarar vermek isteyecekler bizi üzücekler demişti,o zaman sorun olmaz demiştim ama bugünkü olanlar beni çok kırdı.:18:
    Şimdi napıyım ben özgüre hem kızgınım,hem kırgın.Kafam çok karışık.Ben ondan beni özelinde tutmasını istedim çevresine tanıtmasın dedim anlaşmıştık ama bugün arkadaşının benim namusuma laf etmesi delirtti,napıyım ben kendimi biliyorum bu kırgınlıkla bitiricem ama bir tarafım karşı çıkıyor,belki haberi yoktur diye.Kafam çok karışık offf:18:

2. laleyiğit

laleyiğit Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    akdaşı sana ne hakla laf söylebilirki:S hem sen özgürün msnesine mi yazdında arkadaşı cevap verdi orayı anlamadım:S

3. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımmm inan seni çoook iyi anlıyorumm kısmen aynı şeyleri yaşadımm içimm halen kanıyo :18: canımm bittikten sonra olan kıza oluyo Allah ahımızı koymasın :18: özgüre gelince onun msn arkadaşında ne işi var yada arkadaşı ne hakla sana küfür ediyo ya kız arkadaşı olduğunu bilmiyomu bilmiyosa dahi sebepsiz yere neden küfür ediyo ki sana anlamış değilimm :S canımm bence bi insanın çevresi kendi benliğini ortaya koyar o kadar kötü çevresi varda neden hala o çevrenin içinde? daha çook yeni bence iyi düşünn duygularınla değil mantığınla hareket et az çok duydularınla hareket etmenin bedeli ni ödemişsindir sende :18: zoor biliyorumm ama başı böyleyse sonu nasıl olur iyi düşün tatlımm inşallah herşey istediğin gibi olur ve çooook mutlu olursun inşallah :kiss:

4. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Bebeğim üzme kendini.Arkadaşının sana küfür etmesi çok yanlış sana ne hakla küfür edebilir ki?Bence öyle dengesizler için hiç sıkma canını..Elbet onlarada yaşatır Rabbim..

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşı kimde sana küfür ediyor? bence güvenme..
    şimdiden yolları ayır derim ben..
    bu rahatlıkla ne arkadaşları gelip küfür eder sen sesini çıkarmazsın...
    baştada söylemiş zate ara bozucu kişiler olabilir diye.demek bir şey var ki ortada öyle bir şey diyor...

6. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    bi ata sözü vardir ben tam söyliyemicem simdi ama arkadasina bak kendini gör diye öyle arkadaslari varsa sana hayiri olmaz...

7. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    Konuştum özgürle beni suçlama diyor ne yapa bilirim diyor,derste şifresini istemiş buda güvenip vermiş,kıramamış,o kırmadı ben kırıldım:18:.napıcam ya ben nıye şansım dönmez benim :18: yanlışım nerde bir bulsam,kendimi yemekten bıktım.:18:nasıl unutucam toparlanıcam ben şimdi.

8. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    canım ilk önce şunu söyleyim hakkında hayrlısı neyse o olsun siz baştan anlaşma yapmışızın ve onun saygı duyması lazımdı sonuçtu o msn onun özeli arkadaşına şifresi vermesi yanlış tamam belki iyi niyetli sanıp vermiştir ama madem senin namusuna laf ediyo ya arkadaşını karşısına alıp hesap sorcak yada hiç böyle hata yapmıcaktı burda en büyük suçlu sevgilin çünkü herkesin kendine göre özeli vardır sen çok kızdın çok kırıldın madem senle sevgili olmaya başlıyo arkadaşı böyle bişy yapınca tepkisini agır koyması lazım sonuçta bi erkek bi kızı sevmese hoşlanmasa bile bu kim olursa olsun küfür olayı varsa tepkisini koymalı şimdi üzülme herşeyi oluruna bırak erkek arkadaşınada bidaha böyle bişey olmamasını söyle olursada bidaha kaldıramıcagını anlat tatlım

9. ukalayazar

ukalayazar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    özgürün durduk yere böyle bir açıklama yapması , yani arkadaşları konusunda seni uyarması garip.dikkat et , birşeyleri kapatmak yada saklamak için olayları farklı bir şekilde göstermek için sana baştan böyle bir açıklama yapmış olabilir

10. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Canım ya artık erkeklerede güvenin kalmamıştır allah yardımcın olsun ..

11. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    arkadaşının onun msninde ne işi varmış ve erkek arkadaşın ne anlattı ki sana o hakeretleri etti

12. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Sacma dusuncelerle kendini yorup aci cekme... Arkadasi sana laf edicek buda tek sana kalkip beni suclama dicek... oldu canimmmm suclamam....Simdi bunu kabul edersin ilerde baska seyleri kabul etmek zorunda kalirsin... vakit varken uzaklastir cevrenden bencee.

nerde hata yapıyorum ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hanım kelimesi nerden gelir

hanım kelimesi nerden gelir

hanım kelimesinin kökü kadın kelimesinin kökü Bir gün Cengiz Han, tüm hanlarını toplamış, sağ yanına da eşini oturtmuş; Cengiz Han hanlarına, -- "Ben Hanlar Han'i Cengiz Han, hepinizin hanıyım", eşini göstererek; -- "Bu da benim Hanım" demiş. İşte erkeklerin "eşim" anlamına söyledikleri "hanım" kelimesi oradan geliyor... İlginç bi öykü...Eşlerin yeri...
  2. Popstar Bayhan şimdi nerde ne yapıyor?

Popstar Bayhan şimdi nerde ne yapıyor?

bayhan nerede bayhan nerde Popstar'ın jüri üyeleri dahil bir çok kişi köşe olurken birbiri ardına piyasaya sürdükleri popstarlar ise ziyan sebil oldu! Popüler kültürün pop starlarının şimdi neler yaptıklarını merak ediyor musunuz? Evet kimse merak etmiyor; ancak onlar yine de birilerine ders olsun diyerek yaşadıklarını anlatıyor. Bayhan, ünlü olduk; ancak şimdi hiçbir iş...
  3. Şimdi nerdesin ? Ne yapıyorsun ?

Şimdi nerdesin ? Ne yapıyorsun ?

ne yapıyorsun mesajları Şimdi nerde Ne yapıyorsun ?? Ayrılık diye bir şey yok.Bu bizim yalanımız.Sevmek var aslında beklemek var. Şimdi neredesin? Ne yapıyorsun? Şimdi neredesin? Ne yapıyorsun? Güneş çoktan doğdu.Uyanmış olmalısın. Saçlarını tararken beni hatırladın değil mi?Öyleyse ayrılmadık.Sadece özlemliyiz ve bekliyoruz. Zamanı hatırlatan her şeyden nefret ediyorum.Önce...
  4. Sinem,Semra hanım, Caner, Tülin Acaba ne yapıyorlar ?

Sinem,Semra hanım, Caner, Tülin Acaba ne yapıyorlar ?

tülin koca 2011 caner tülin şimdi ne yapıyor caner 2011 toygar ne yapıyor şimdi yapıyorlar Acaba ne yapıyorlar ? Bir zamanların tülini caneri, sinemi.. Ataya ne oldu zaten o belli..( Allah rahmet eylesin) Hangi kanalı açsam bir caner, tülin ... vs. haberi vardı ne olduda bu haberler sona erdi? Birde semra hanım vardı demi unutmamak lazım; Takvimler 2000'li yılların başlarını...
  5. hata nerde???

hata nerde???

içim acıyor meleklerim içim...offf!!! bugün sevdiğim adamın arkamdan yaptıgı işleri ögrendim.... bildiğiniz gibi bir dersanem var olmaz olsun :( neyse bugün gittim dersaneye bir kız var benim yakın arkadaşım...megerse bu kız sevdiğim adamın komşusuymuş ve benim bundan anca haberim oluyor ne garip dimii dersanenin ilk günü bu kızı tanıyıp tanımadıgını sormuştum yalancı sevgilim de tanımıyorum...

Sayfayı Paylaş