nerde hata yapıyorum ?

FiRaRi_MeLeK

Daimi Üye
Üye
nerde hata yapıyorum ?
Nerde hata yapıyorum ben?
Neden mutlu olmama izin vermıyorlar?
Bana bir yol gösterin arkadaşlar çok kötüyüm kayboldum...
Yaklaşık 1.5 sene oldu sözlümden ayrılalı,ALLAH kimseye yaşatmasın ama yaşayanlar bilir ne demek olduğunu...Yeni yeni toparlanıyorum bu sırada birini tanıdım ,bir ay arkadaş olduk bir hafta önce çıkma teklif etti kabul ettim,bu bir haftada gerçekten 1.5 senede yaşadıklarımı unuttum ama gel görki buda ayrı bir yara açtı..Bu gün msnıne yazdım arkadaşı çıktı ağıza alınmıyıcak sözler yazdı şok oldum,ilk defa böle bir şey yaşamıştım cevap bile veremedim...Özgür bana arkadaş çevresini anlatmıştı hep bize zarar vermek isteyecekler bizi üzücekler demişti,o zaman sorun olmaz demiştim ama bugünkü olanlar beni çok kırdı.:18:
Şimdi napıyım ben özgüre hem kızgınım,hem kırgın.Kafam çok karışık.Ben ondan beni özelinde tutmasını istedim çevresine tanıtmasın dedim anlaşmıştık ama bugün arkadaşının benim namusuma laf etmesi delirtti,napıyım ben kendimi biliyorum bu kırgınlıkla bitiricem ama bir tarafım karşı çıkıyor,belki haberi yoktur diye.Kafam çok karışık offf:18:

canımmm inan seni çoook iyi anlıyorumm kısmen aynı şeyleri yaşadımm içimm halen kanıyo :18: canımm bittikten sonra olan kıza oluyo Allah ahımızı koymasın :18: özgüre gelince onun msn arkadaşında ne işi var yada arkadaşı ne hakla sana küfür ediyo ya kız arkadaşı olduğunu bilmiyomu bilmiyosa dahi sebepsiz yere neden küfür ediyo ki sana anlamış değilimm :S canımm bence bi insanın çevresi kendi benliğini ortaya koyar o kadar kötü çevresi varda neden hala o çevrenin içinde? daha çook yeni bence iyi düşünn duygularınla değil mantığınla hareket et az çok duydularınla hareket etmenin bedeli ni ödemişsindir sende :18: zoor biliyorumm ama başı böyleyse sonu nasıl olur iyi düşün tatlımm inşallah herşey istediğin gibi olur ve çooook mutlu olursun inşallah :kiss:

Bebeğim üzme kendini.Arkadaşının sana küfür etmesi çok yanlış sana ne hakla küfür edebilir ki?Bence öyle dengesizler için hiç sıkma canını..Elbet onlarada yaşatır Rabbim..

arkadaşı kimde sana küfür ediyor?
bence güvenme..
şimdiden yolları ayır derim ben..
bu rahatlıkla ne arkadaşları gelip küfür eder sen sesini çıkarmazsın...
baştada söylemiş zate ara bozucu kişiler olabilir diye.demek bir şey var ki ortada öyle bir şey diyor...

Konuştum özgürle beni suçlama diyor ne yapa bilirim diyor,derste şifresini istemiş buda güvenip vermiş,kıramamış,o kırmadı ben kırıldım:18:.napıcam ya ben nıye şansım dönmez benim :18:
yanlışım nerde bir bulsam,kendimi yemekten bıktım.:18:nasıl unutucam toparlanıcam ben şimdi.

canım ilk önce şunu söyleyim hakkında hayrlısı neyse o olsun siz baştan anlaşma yapmışızın ve onun saygı duyması lazımdı sonuçtu o msn onun özeli arkadaşına şifresi vermesi yanlış tamam belki iyi niyetli sanıp vermiştir ama madem senin namusuna laf ediyo ya arkadaşını karşısına alıp hesap sorcak yada hiç böyle hata yapmıcaktı burda en büyük suçlu sevgilin çünkü herkesin kendine göre özeli vardır sen çok kızdın çok kırıldın madem senle sevgili olmaya başlıyo arkadaşı böyle bişy yapınca tepkisini agır koyması lazım sonuçta bi erkek bi kızı sevmese hoşlanmasa bile bu kim olursa olsun küfür olayı varsa tepkisini koymalı şimdi üzülme herşeyi oluruna bırak erkek arkadaşınada bidaha böyle bişey olmamasını söyle olursada bidaha kaldıramıcagını anlat tatlım

özgürün durduk yere böyle bir açıklama yapması , yani arkadaşları konusunda seni uyarması garip.dikkat et , birşeyleri kapatmak yada saklamak için olayları farklı bir şekilde göstermek için sana baştan böyle bir açıklama yapmış olabilir

Benzer Diğer Konularımız !

Geri