gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Neşe Karaböcek - Sürünüyorum

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

nese karabocek bir melek sürünüyorum nota Döndürsene beni senin yoluna Kahreden dünyamda sürünüyorum
    Huzursuz geceler korkulu düşler
    Bakta gör halimi sürünüyorum

Ne bir sevenim var ne seven bir kalbim
    Ellerim bağrımda perişan kaldım
    Birgün değil sana hergün yalvardım
    Duymadın sesimi sürünüyorum

Avutma her güne bin ümit verip
    Ağlatıyor sonra hüsranlar gelir
    Baştan yarat beni dertten eleyip
    Acı bu halime sürünüyorum

Ne bir sevenim var ne seven bir kalbim
    Ellerim bağrımda perişan kaldım
    Birgün değil sana hergün yalvardım
    Duymadın sesimi sürünüyorum

Neşe Karaböcek - Sürünüyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Neşe Karaböcek - İntizar

Neşe Karaböcek - İntizar

Sakın bir söz söyleme Yüzüme bakma sakın Sesini duyan olur Sana göz koyan olur Düşmanımdır seni kim Bulursa cana yakın Annen bile okşasa Benim bağrım kan olur Dilerim tanrıdan ki Sana açık kucaklar Bir daha kapanmadan Kara toprakla dolsun Kan tükürsün adını Bensiz anan dudaklar Sana benim gözümle Bakan gözler kör olsun
  2. Neşe Karaböcek - Geceleyin Bir Ses

Neşe Karaböcek - Geceleyin Bir Ses

Geceleyin bir ses böler uykumu İçim ürpermeyle dolar nerdesin nerdesin Arıyorum yıllar varki ben onu Aşıkmıyım beni çağıran sesin Bütün sevgileri attım içimden Varlığımı yalnız ona verdim ben Elveririki bir gün bana desinler Ta derinden bir gün bana gel desin __________________
  3. Neşe Karaböcek - Eşsiz Sevgilim Benim

Neşe Karaböcek - Eşsiz Sevgilim Benim

nese karabocek bir melek neşe karaböcek melek nese qarabocek Eşsiz sevgilim benim Gözünü ceylan gibi Süzmesini bilirsin Aşkın bir yaz rüzgarı Esmesini bilirsin Eşsiz sevgilim benim Seni nasıl severim Gizliden sevişirde Susmasını bilirsin Hiç yol iz bırakmadan Gezmesini bilirsin Sen canımı yakmadan Üzmesinin bilirsin Sen anlarsın her şeyden Darılsan sormam neden Silip silip yeniden Yazmasını...
  4. Neşe Karaböcek - Artık Sevmeyeceğim

Neşe Karaböcek - Artık Sevmeyeceğim

Artık sevmeyeceğim Bütün kabahat benim Ne kadar ağlasan boş Ne kadar yalvarsan boş Sana dönmeyeceğim Bitsin artık bu çile Çekemem bile bile aaaahh Sen ne söylersen söyle Bu hayat geçmez böyle Sana dönmeyeceğim Ümitlerimi kırdın Hayallerimi yıktın Benim ahımı aldın Şimdi sende yalnızsın Bitsin artık bu çile Çekemem bile bile aaaahh Sen ne söylersen söyle Bu hayat geçmez böyle Sana dönmeyeceğim
  5. Neşe Karaböcek - Ah Bir İnansam

Neşe Karaböcek - Ah Bir İnansam

Ah bir inansam Ah bir inansam sevdiğine Dünya benim olurdu Bir inansan sevdiğine Kalbim aşkı bulurdu Acı günler burda biter Kışlar bahar olurdu Yalan olsun ziyanı yok Ah bir inansam Niyetimde bir yol çıktı Bu yol aşkın yolumu Kaderimde sevgin varmış Söyle buda doğrumu Bu nasıl kısmet acı bir hasret Dileğim sevmek çıksın bu niyet

Sayfayı Paylaş