gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Neşet Ertaş - Neredesin Sen

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

su garip halimden bilen şiveli nazli, gonlum hep seni ariyor neredesin sen? tatli dillim guler yuzlum ey ceylan gozlum,
    gonlum hep seni ariyor neredesin sen?

ben aglarsam aglayip gulersem gulen,
    butun dertlerim anlayip gonlumu bilen,
    sanki kalbimi bilerek yuzume gulen,
    gonlum hep seni ariyor neredesin sen?

sinemde gizli yarami kimse bilmiyor,
    hiç bir tabib şu yarama merhem olmuyor,
    boynu bükük bir garibim yuzum gulmuyor,
    gonlum hep seni ariyor neredesin sen?​

Neşet Ertaş - Neredesin Sen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Neşet Ertaş - Sen Benimsin Ben Seninim

Neşet Ertaş - Sen Benimsin Ben Seninim

Beni eller kimi görme Sen benimsin ben seninim Gel seni benden ayirma Sen benimsin ben seninim Senin galbin benim galbim Sana malumdur benim halim Kaçma benden nazli gülüm Sen benimsin ben seninim Kalpten kalbe bir yol vardir Gözünen görünmez sirdir Ikimizin kalbi birdir Sen benimsin ben seninim Galbimi galbinde duyan Halim degil midir ayan Garibi bu hala koyan Sen benimsin ben seninim...
  2. Neşet Ertaş - Nar Tanesi

Neşet Ertaş - Nar Tanesi

Sevda olmasaydı da Gönüle dolmasaydı Dünya neye yarardı da Güzeli olmasaydı Nar tanesi tanesi de Seviyom nar danesi Güzellerin içinde de Sevdiğim bir tanesi O yar zülfünü tarar da Gönül dengini arar Bu dünyada sevmeyen de Ahrette neye yarar Nar tanesi tanesi de Seviyom nar danesi Güzellerin içinde de Sevdiğim bir tanesi Sevda ömür çürüdür Has bahçenin gülüdür Sevmeyeni neyleyim de Sevenim...
  3. Neşet Ertaş - Gel Yanıma

Neşet Ertaş - Gel Yanıma

O Sirin Sözlerine,hayranim Gözlerine,bakma El Sözlerine, Gel Yanima gel gel gel,gel Yanima gel, Gel Yanima gel gel gel,gel Yanima gel. Aman Eller görmesin,Sakin Eller duymasin,aman Eller görmesin, gel Yanima gel gel gel,gel Yanima gel. Domurcuk Nameleri,Cözuver Dügmeleri,göreyim Sineleri, gel Yanima gel gel gel,gel Yanima gel, gel Yanima gel gel gel,gel Yanima gel. Aman Eller görmesin,Sakin...
  4. Neşet Ertaş - Evvelim Sen Oldun

Neşet Ertaş - Evvelim Sen Oldun

Cahildim dünyanın rengine kandım Hayale aldandım boşuna yandım Seni ilelebet benimsin sandım Ölürüm sevdiğim zehirim sensin Evvelim sen oldun ahirim sensin Sözüm yok şu benden kırıldığına İdip başka dala sarıldığıma Gönülüm inanmıyor ayrıldığına Gözyaşım sen oldun kahirim sensin Evvelim sen oldun ahirim sensin Garibim can yıkıp gönül kırmadım Senden ayrı ben bir mekan kurmadım Daha bir...
  5. Neşet Ertaş kimdir ????

Neşet Ertaş kimdir ????

Neşet Ertaş Neşet Ertaş kimdir Neşet Ertaş nerelidir Neset Ertas hemserimdir :D:D Pek dinlemesemde cok iyi tanirim.Türkülerin sözleri cok anlamlidir.Okurum.Neset Ertas´tan degilde baskalarindan da türkülerini cok dinledim. Orta Anadolu türkülerini ve bozlaklarını gerek sazı gerekse sesi ile getirdiği yorum ve icra biçimleri sonucunda ün yapmış, mahalli sanatçılarımızdan biriside Neşet...

Sayfayı Paylaş