Neslihan... İNTERNET KRALİÇESİ'NDEN 2. ALBÜM...

M

Misafir

Forum Okuru

neslihan1&.jpg
İnternette ilk patlamayı ‘Hiç sevmedim’ ve ‘Sen’ parçaları ile yapan Neslihan yeni albümü ‘Pollyanna’ ile tüm müzikmarketlerde yerini almaya hazırlanıyor…

“Hiç Sevmedim” ve “Sen” isimli demo çalışmalarıyla 2005 yılında internette patlama yapan ve müzikseverlere internet aracılığı ile ulaşan isimler arasında başı çeken ve müzikte, yavaş ama emin adımlarla ilerlemeyi kendine rehber edinen Neslihan; ikinci büyük adımını da ‘Pollyanna’ ile atıyor.

Prodüktörlüğünü Aslı Hünel ve Serdar Uygun’un yaptığı albümün, aranjörlüğünü aynı zamanda albümün yönetmeni olan Erhan Doğancıoğlu, kayıtları ise Uluberk Hekimoğlu yaptı. ‘Pollyanna’ da da tüm parçaların söz ve müzikleri, ilk albümde olduğu gibi Neslihan’a ait.

Su Müzik ve Raks Müzik Prodüksiyonları etiketiyle çıkan ve Maksimum Müzik tarafından dağıtılacak albümün, ilk klibi Mehmet Ali Nalbant tarafından ‘Vurgun Yedim’e çekildi. Bu parçaya, özel bir üniversitede Neslihan’ın verdiği konser sonrası, öğrenciler arasında yapılan oylama sonucunda karar verildi.

Geri