gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Neslihan... İNTERNET KRALİÇESİ'NDEN 2. ALBÜM...

Konu, 'Müzik Haberleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Neslihan... İNTERNET KRALİÇESİ'NDEN 2. ALBÜM... [​IMG] İnternette ilk patlamayı ‘Hiç sevmedim’ ve ‘Sen’ parçaları ile yapan Neslihan yeni albümü ‘Pollyanna’ ile tüm müzikmarketlerde yerini almaya hazırlanıyor…

“Hiç Sevmedim” ve “Sen” isimli demo çalışmalarıyla 2005 yılında internette patlama yapan ve müzikseverlere internet aracılığı ile ulaşan isimler arasında başı çeken ve müzikte, yavaş ama emin adımlarla ilerlemeyi kendine rehber edinen Neslihan; ikinci büyük adımını da ‘Pollyanna’ ile atıyor.

Prodüktörlüğünü Aslı Hünel ve Serdar Uygun’un yaptığı albümün, aranjörlüğünü aynı zamanda albümün yönetmeni olan Erhan Doğancıoğlu, kayıtları ise Uluberk Hekimoğlu yaptı. ‘Pollyanna’ da da tüm parçaların söz ve müzikleri, ilk albümde olduğu gibi Neslihan’a ait.

Su Müzik ve Raks Müzik Prodüksiyonları etiketiyle çıkan ve Maksimum Müzik tarafından dağıtılacak albümün, ilk klibi Mehmet Ali Nalbant tarafından ‘Vurgun Yedim’e çekildi. Bu parçaya, özel bir üniversitede Neslihan’ın verdiği konser sonrası, öğrenciler arasında yapılan oylama sonucunda karar verildi.

Neslihan... İNTERNET KRALİÇESİ'NDEN 2. ALBÜM... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sultana dan 2.Albüm Çıktı

Sultana dan 2.Albüm Çıktı

Sultana ikinci albümü "Şöhret Yolu"nda hip-hop'ı oryantal ritmler, R&B, Anadolu halk ezgileri ve elektronika ile harmanlayarak doğu ile batıyı müzikal anlamda kaynaştırıp Türk hip-hop'ına farklı bir bakış getiriyor. "Şöhret Yolu" sadece hip-hop severlere değil, keyifli müzik dinlemek isteyen herkese hitap ediyor... 15 şarkının yer aldığı albümde Sultana'ya Suikast,...
  2. İnternet yasasına 2 yeni suç ekleniyor

İnternet yasasına 2 yeni suç ekleniyor

5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun'da belirtilen katalog suçlara ''kişisel hakaret'' ve ''zombi'' olmak üzere 2 yeni suç ekleniyor. Telekomünikasyon Kurumu Başkanı Tayfun Acarer, bir grup gazeteciyle yaptığı sohbet toplantısında, başkasının bilgisayarına izinsiz girmek olarak tanımlanan...
  3. Duman 2 albümle sevenleriyle buluşuyor

Duman 2 albümle sevenleriyle buluşuyor

Türkiye'nin en önemli rock gruplarından Duman, 4 yıl aradan sonra yeni albümlerini yayınladı. Duman I ve Duman II isimli iki ayrı albümü aynı anda yayınlayarak Türkiye'de bir ilki gerçekleştiriyor. İlk kez bu albümlerde prodüktörlük görevini de üstlenen grup, uzun süren bir hazırlık sürecinin ardından kayıtlar için İrlanda"yı seçti. Duman I ve Duman II"nin tüm kayıtları,...
  4. A Place to Bury Strangers’dan 2. Albüm

A Place to Bury Strangers’dan 2. Albüm

2007 tarihli kendi ismiyle aynı ismi taşıyan ilk stüdyo albümüyle müzik dünyasına giriş yapan indie rock grubu A Place to Bury Strangers, “Exploding Head” adlı yeni stüdyo albümünü 6 Ekim tarihinde yayınlayacağını duyurdu. Mute Records etiketiyle çıkacak olan albümün prodüksiyonunda Andy Smith ile bir araya gelen grup, albüm sonrasında da Amerika’da bir turne gerçekleştirecek. Albümde...
  5. İnternette tıklanma rekoru kız albüm çıkardı......

İnternette tıklanma rekoru kız albüm çıkardı......

Sefa Topsakal süper bi ses internette amatör bir video ile tıklanma rekorları kıran genç kız albümünü çıkardı. Abisi de aranjör olan Sefa abisinin yardımıyla ve birçok şarkıcı yapımcı yardımıyla albümünü piyasaya çıkardı.Ve ben üstelik çok başarılı olacağına inanıyorum.Hem eğitimini almış hemde süper bi sesi var. En güzel şarkılarından biri Rüzgar Aldım. Doktor şarkısıyla da meşhur...

Sayfayı Paylaş