gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Nesrin Cavadzade Kimdir Nerelidir ?

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

nesrin-cevadzade-kimdir-543.jpg
    1982 yılında Bakü’den dünya gelen Nesrin Cavadzade aslen Azeridir. Rus okulunda eğitimini tammalayan Nesrin Cavadzade 11 yaşında ailesi ile İstanbul’a göç etmiş ve burada yaşamaya başlamıştır. Lise eğitimini Şişli Terakki’de alan Nesrin Cavadzade oyunculuk eğitimini ise Güzel Sanatlar Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde almıştır.

Kamera karşısına ilk olarak Yersiz Yurtsuz diziyle geçen güzel oyuncu başarılı performansı ile herkesin ilgi odağı haline geldi.
    NESRİN CAVADZADE’NİN YER ALDIĞI PROJELER

2007 yılında Yersiz Yurtsuz dizisinde
    2008 yılında Dilber’in Sekiz Günü dizisinde
    2009 yılında Gitmek: Benim Marlon ve Brandom filminde
    2010 yılında Acı Torun dizisinde
    2011 yılında Güzel Günler Göreceğiz dizisinde
    2012 yılında Ağır Roman Yeni Dünya dizisinde
    2013 yılında Görüş Günü Kadınları dizisinde
    2014 yılında Küçük Ağa dizisinde
    2014 yılında Kuzu Medine filminde
    2014 yılında Annemin Şarkısı filminde
    2015 yılında Son Mektup filminde

Nesrin Cavadzade Kimdir Nerelidir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nesrin çiçeği

Nesrin çiçeği

nesrin bitkisi nesrin çiçeği resmi çiçegi çiçeği Rüyada mevsiminde agaci üzerinde nesrin görmek, hayir ve menfaat gelecegine, bir rivayete göre de evlada; koparilmis nesrin görmek, hüzne delalet eder. Rüyasinda birine bir demet nesrin verdigini görmek, aralarinda dedikodu olmaya isarettir. Elinde nesrin görmek, çocugunun ölecegine; eger çocugu yoksa esinden veya sadik bir dostundan...
  2. Emel Özkızıltaş Kimdir ? Nerelidir ?

Emel Özkızıltaş Kimdir ? Nerelidir ?

Show Tv’nin geçtiğimiz sezona damgasını vuran İşte Benim Stilim yarışması bu sezona Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez’in Jüriliğini yapmaya Tv8 de devam ediyor. Yeni bölüm yarışmacılarını tanıtmaya devam ediyoruz. Emel Özkızıltaş’ı kimdir? 27 yaşında olan yarışmacı kabin memurluğu yapıyorken yarışmaya katılabilmek için işinden çıkmış. Tarzıma güveniyorum diyen Emel...
  3. Bade İşçil kimdir nerelidir?

Bade İşçil kimdir nerelidir?

8 Ağustos 1983, İstanbul doğumlu olan Bade İşçil; Yeditepe Üniversitesi Moda ve Tasarım Bölümünden mezun oldu. İlk kez 2007'de Cine5 kanalında yayınlanan Metropol Cafe isimli komedi dizisinde rol aldı. 2009-2011 yılları arasında Ay Yapım'ın Ezel dizisinde Şebnem Sertuna karakterini canlandırdı. Ezel bittikten sonra Kuzey Güney dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı. Soyadı herkes tarafından...
  4. İşte Benim Stilim Sinem Umaş Kimdir Nerelidir ?

İşte Benim Stilim Sinem Umaş Kimdir Nerelidir ?

Bir dönem reyting rekorları kıran “Gelinim Olur Musun” programında, kaynana Semra ile çekişmeleriyle tanınan Sinem Umaş şimdi de karşımıza “İşte Benim Sitilim” de çıkacak! 10 yılda Sinem Umaş nasıl değişti? Gelinim Olur Musun programında Ata ile aşk yaşayan Sinem, Ata’nın annesi Semra Hanım’la program bitene kadar anlaşamamıştır. Semra Hanım oğlu Ata’ya , Sinem’i gelin olarak uygun...
  5. Tolga Sarıtaş Kimdir? Kaç Yaşın da ve  Nereli

Tolga Sarıtaş Kimdir? Kaç Yaşın da ve Nereli

Kanal d ekranlarının pazartesi gecelerinin vazgeçilmezi haline gelen"Güneşin Kızları" konusu ve oyuncuları ile izleyicinin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Dizi de rol alan kişilerden biri olan Tolga Sarıtaş, özellikle son oynadığı Ali Mertoğlu karakteri ile genç kızların büyük hayranlığını ve beğenisini kazandı. Kendisinin kaç yaşın da olduğunu merak edenler için gereken bilgiler...

Sayfayı Paylaş