gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Neyi bekliyorsunuz?

Konu, 'Hayat Bilgisi' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Nazik olmak için bir gülümseme beklemeyin.

Sevmek için sevilmeyi beklemeyin.

Bir arkadaşın değerini anlamak için yalnız kalmayı beklemeyin.

Çalışmaya başlamak için en iyi işi beklemeyin.

Biraz paylaşmak için çok olmasını beklemeyin.

Öğütleri hatırlamak için belâyı beklemeyin.

Dua etmek için acıları beklemeyin.

Yardım edebilmek için zamanınız olmasını beklemeyin.

Özür dilemek için dostunuzun acı çekmesini beklemeyin.

Sevdiklerinizin değerini anlamak için ayrılığı beklemeyin.

Çünkü ne kadar vaktiniz var bilmiyorsunuz...

Neyi bekliyorsunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadınlar, eşlerinden ne bekliyor?

Kadınlar, eşlerinden ne bekliyor?

Kadınlar, eşlerinden ne bekliyor? Gülay Atasoy'un haberi Peki kadınlar, erkeklerden aile hayatında neler bekliyor? Erkekler acaba bu beklentileri karşılayabiliyorlar mı? Kadın kocasından evi silip süpürmesini beklemez; ama "hiçbir şey yapmıyormuş" muamelesi görmeyi de hazmedemez. Hiç olmazsa samimi bir şekilde "Hayatım...
  2. Erkek işte ne bekliyordunuz ki

Erkek işte ne bekliyordunuz ki

Yani bu yazıyı okuyunca dedim tamam centilmen erkek de varmış diyecekken...Sonunda anladım centilmen erkek yoktur.Sinir bozucu erkekler varıdır. Evliliğin ilk sabahında koca erkenden kalkıp sabah kahvaltısı hazırlar. Kahvaltının zengin ve ihtişamlı olması için kolları sıvar. İlk baharın güneşli bir gününde oturduğu dairenin balkonunda masayı çiçeklerle süsleyerek işe koyulur. Ocakta...
  3. kadınlar eşlerinden ne bekliyor?

kadınlar eşlerinden ne bekliyor?

kadınlar eşlerinden ne ister kadınlar eşlerinden ne bekler erkekler ister Aşırı isteklerde bulunanlar olsa da huzur ve aile mutluluğunu esas alan kadınlar çoğunlukla eşlerinden öyle abartılı şeyler beklemez. Peki kadınlar, erkeklerden aile hayatında neler bekliyor? Erkekler acaba bu beklentileri karşılayabiliyorlar mı? Kadın kocasından evi silip süpürmesini beklemez; ama "hiçbir şey...
  4. Başbakanın Görevleri nedir cevap bekliyorum!

Başbakanın Görevleri nedir cevap bekliyorum!

Başbakanın Görevleri nedir Madde Madde yazarsanız çok daha iyi olur arkadaşlar, bilgiler için şimdiden sağolun varolun.
  5. Doğumhanede Sizi Neler Bekliyor?

Doğumhanede Sizi Neler Bekliyor?

bu konu doğum aşamaları hakkında bilgilere yer vermektedir. Aylardır sabırsızlıkla beklediğiniz bebeğinizin dünyaya gelme zamanı geldi çattı... Genelde aylarca süren bu heyecanlı bekleyiş doğum zamanı yerini birçok anne adayın da korkuya bırakır. Özellikle ilk kez anne olacaklar doğum yapmaktan oldukça korkar ve stres yaparlar. Sizler için bu yazımızda doğumhanede sizleri nelerin beklediği...

Sayfayı Paylaş