neyim var?? hamilemiyim değilmi yimi anlamadım

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında gülşah okka tarafından paylaşıldı.

1. gülşah okka

gülşah okka Yeni Üye

Merhaba biz eşimle bebek sahibi olmak istiyoruz. en son ayın 9 unda adet gördüm yumurtlama dönemini hesapladık ve o günden beri sol yumurtalık bölgemde bi ağrı ve acı var. arkadaşlarım hamile olabileceğimi söyledi fakat bu kadar çabuk belirti göstereceğine inanmdım dr. gittim belki intihap veya kist olabilir diye ama ultrasonda baktı yumurtlama döneminde olduğumu ama sanırım umutlandırmamak için kesin bebektir demedi ve adet dönemini beklemem gerektiğini söyledi . 2 gündür belimde çok ağrıyo ilaçda içemiorum. aranızda benim durumumu yaşayan varmı yani bebekse seve seve katlanırım ama insanın aklına bin türlü şey geliyo korkuyorum yardım edin lütfen

2. Editör

Editör Administrator

Selamlar,
    Öncelikle sizinki gibi bir durumda mutlak suretle relax olmak gerekiyor. Evet gebelik bu kadar çabuk sonuçta gösterebilir. Doktor incelediğinde yumurtlama döneminde olduğunuzu mu söyledi ? Kesin bebek diyebilmesi için zaten ultrason yeni başlamış olan bir gebeliği kesinlikle göstermez. Ne kese nede birşey göremez doktor. Hi kandan gebelik testi yaptırdınız mı yada doktorunuz size tavsiye etti mi ?

Eğer dönem olarak erken ise onuda yaptırmanızı tavsiye etmiyoruz. En erken adetinize 2 gün kala BETA HCG kandan gebelik testi yaptırabilirsiniz. Bunun sonuç vereceğini düşünüyorum. Umarım en kısa zamanda isteğinize kavuşursunuz.

3. gülşah okka

gülşah okka Yeni Üye

Dr. da beklememizi söyledi sanırım başka seçenek yok teşekkürler

4. azra26

azra26 Yeni Üye

slm. bende yilbasi sabahi hamile oldugumu test yaptim ögrendim fakatbende yumurtladigindan beri kasiklarimda arada sirada yanmalar oluyordu n´bende üsütuyorum saniyormusum böbrek lerde belimde biraz yemek edigimde sindiremiyordum yani anliycan debresyona girdim kaynanama söyledim en sonunda bide sol gögsümde agri vardi hepsi üstüste gelmisti bana dedigi sen hamilesim süt doluyo gögsüne inanmadim zaten 1.5 senedir deniodum olmuyodu olaz dediydim 1 ay somrada kadin doktorumda randevum vardi neyse adetimin ilk günü susuzluk vardi agzimda metall tadi geliyodu su icmek istioyodum ve cok yemek kokulara hasasiyet az biseydi sonra bulati ve anladim ki gene ne varsa büyüklerde var hatta ikincim bu benim ve su an 5 haftadymisim yarin randevu almaliyim tesekkürler okudugunuz icin. her sey olabilir ne zanan kafadan hamileligi atarsaniz ozaman oluyo bide ben yengec burcuyum yükselenim basak ve10 aydan itibaren mars basaga gecti bana yardim etti.horoskopla ililenenler beni anlar.

5. gülşah okka

gülşah okka Yeni Üye

teşekkürler
    tebrik ederim bu arada çok sevindim:)

6. nil'im

nil'im Yeni Üye

merhaba ben temmuz ayında bir düşük yaptım kasım ayında korunmamaya başladık aralık 18 de hastalandım ocak ayında yumurtalamam 1 ocaga denk geliyodu benim 30-31 aralık tarihleri arasında kasıklarım çok agrıdı ve daha sonra daha adet olmama 2 hafta var ve ben çok halsiz yorgun hissediyorum her sabah kalkıyorum ama işyerinde uyku akıyo gözümden ve uyuyamıyorum akşamları sürekli dönüp duruyorum mide bulantım yok nedir anlamıyorum yardımcı olurmusunuz

7. Editör

Editör Administrator

Şimdi yumurtlama döneminizde birliktelikler yaşadınız mı ? Artı bu kadar erken zamanda hamilelik malesef belli olmaz. Herkese dediğimiz gibi sizede söylemek istiyorum. Regl tarihinizden bir iki gün geçtikten sonra BETA HCG testi yaptıracaksınız kesin sonuç için. Umarım hamilesiniz dir :)

Sevgiler.

8. nil'im

nil'im Yeni Üye

ewt yaşadım bilmiyorum belki tamamen pisikolojiylede etkisi olabilir cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.

Editör bunu beğendi.
  9. Editör

Editör Administrator

Rica ediyorum. Lütfen sorularınız olur ise çekinmeden sorun.

Sevgiler.

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

7 kasmda başımdan üzücü bir olay geçti.. korkudan sürekli evde idrarla yapılan gebelik testleri yaptım sürekli negatif çıktı.. 19 kasım ve 16 aralıkta ksa süren sanırım adet gördüm ama çok ağrılıydı.. üstüne görme diye bir şey okudum ve ondan korktum,kasık ağrılarım geçmedi sanki karnım gn geçtikçe şişiyr gbi geliyor.. sonra 23 ve 28 aralıkta kanda beta hcg testi yaptırdım ilk test <1.20 mUI/ml negatf,ikinci testte <1.20mUI/ml çıktı sanırım gebe değilim ama şimdide dış gebelk dye bir şey okudum ve ondan korkuyorum olma ihtimalim var mı bilgi verrseniz sevinirim :((

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

mrb ben mart ayının 23 ünde regl olmam gerekiyordu olmadım çok heveslenmiştik kan testi yapacağımız gün hasta oldum hiç bu kadar geçikmezdi bir gün arayla olurdum hastaneye gittim düşük olbilr diye dr evde test yaptın mı diyince hayır dedim daha ilk önce hiç böyle olmamıştı ve bütün belirtileri yaşıyordum beta hcg testinde1.20 çıktı dr negatif dedi ilk gün kanamam oldu ve ondan sonraki 2 günde kahverengi lekenmem oldu ve normalde regl 6 gün sürerken bunda 3 gün sürdü kafam karma karışık yardımcı olur musunuz

12. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye

bazı dönemler böyle olur.biçok kadın bunu yaşayabiliyo.en kısa zamanda umarım hamile kalırsın.bende çok istiyorum anne olmayı.korkmana hiç gerek yok bence.doktor söylemiş sonuçta.

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Meraba

Biz 2 aydır çocuk için çalışıyoruz.Doktora gittim öncesinde hiçbir problem yok dedi.Bu ay ovalasyon testinden faydalandım.O günlerde birlikte olduk.Bu ay biraz farklı şeyler yaşıyorum.Adetime 1 hafta kala hafif hafif şişmeler yaşarken 11 gün önce göğüslerim anormil derecede şişti.Ve acıyo.Kasıklarımda ağrı ve batmalar ve belimde de ağrı var.Aşırıda bir gaz sancısı çekiyorum.Ş u an adetime 6 gün var.Ve şişmelerin ve ağrıarın ilk başladığı hafta da grip olacak gibi bi halsizlik ve vücut ağrıssı vardı.Grip olucam sandım ama olmadım.Ayrıca ateşim 37.2,37.4,37,7 şeklinde yükselme gösterdi sonra düştü.Beyaz bir akıntım var hala.Deminde çok ilginç birşey yaşadım tesadüfen göğüs ucumu sıkınca önce süt gibi beyaz sonra su gibi bir sıvı geldi.Bu yazdıklarım gebelik belirtisi olabilir mi?Yada göğüsten gelen bu sıvı prolaktin hormonunda bir dengesizlik olduğunu mu gösteriyor.BU SIVI DAHA SONRA GELMEDİ YARDIMCI OLUR MUSUNUZ?

14. yakışıklım

yakışıklım Daimi Üye

öncelikle maalesef herkesin gebelik belirtisi kişiye özel oluyor ateşin normalde düzenli bir şekilde bir birine çok yakın değerde devam etmesi gerekir adet olana kadar ama belki dediğin gibi hafif bir enfeksiyon geçirmiş olabilirsin... gebelikte bu kadar erken göğüsten süt gelmez canım prolaktin değerine bir baktır istersen ve tabiki gebe olup olmadığını öğrenmenin en güzel yolu adetinin bir kaç gün geçmesini takiben kan tahlili yaptırman sabretmek gerekiyor bu süreçte inşallah bebişin hayırlısıyla gelmiştir...

15. derya tekşin

derya tekşin Yeni Üye

merhaba yaşım 21 (2)yaşında bir kızım var ve ben 6 aydır hamile kalmaya calışıyorum ama kalamıyorum asıl tuhaf olan şey zamanında doktora gittim sütümün kesilmesi için ilaç aldım ve kulladım kesildi ama bu hamile kalmaya çalıştıgım anlrda belimde ağrı kabızlık ve en önemlisi sadece sağ göğsünden bembeyaz süt geliyor gögsümü sıkınca adeta etrafa sacılıyor ama sadece sağ göğsümde var bu acaba hamilemiyim

neyim var?? hamilemiyim değilmi yimi anlamadım konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ceza Neyim Var Ki ( feat Sagopa Kajmer)

Bir bahçemiz var; Bir taraf çiçekli, bir tarafsa çöl. Bir tarafta gökkusagi, öbür tarafsa kör. Sınırda kalmışlardanız biz. Hep sınıfta kalmışlardan çok uzaktayız; Sıkıntı çekmişlere yakın bir yerde. Çölde kazanılan zaferler; Hepsi kanla yazılır. Ahmak olmasaydın insan; Tüm zaferler dostça kazanılırdı. Her gün dogumundan gün batimina, Her geceden gündüze işlenen bir suç var. Her bir yerde...
  2. Sagopa Kajmer - Neyim Var ki

Bir bahçemiz var; Bir taraf çiçekli, bir tarafsa çöl Bir tarafta gökkusagi, öbür tarafsa çöl Sinirda kalmislardaniz biz Hep sinifta kalmislardan çok uzaktayiz Sikinti çekmislere yakin bir yerde Çölde kazanilan zaferler hepsi kanla yazilir Ahmak olmasaydin insan tüm zaferler dostça kazanilirdi Her gün dogumundan gün batimina Her geceden gündüze islenen bir suç var Her bi' yerde bahçemiz var...
  3. akıntım var kasıklarımda ağrı Hamilemiyim

Hamilemiyim ben hamilemiyim akıntım var kasıklarımda ağrı var falı Merhaba arkadaşlar,çok heycanlıyım, hamilemiyim bir kaç gündür karnımda bişeyler hissediyorum ama eşimi bu sefer ümitlendirmemek için ona hiç bir şey söylemedim. regl günümün gelmesini bekliyorum. acaba gecikecek mi:):):) ımmm öncelikle gaz problemi oluştu sanki gögüslerimde aç ama çok az dolgunluk hissediyorum karnımın alt...
  4. ilginç‏ değilmi??

ilginc dini bilgiler İlginç, insan eğerki 10 milyonu sadaka verecek olsa bu miktari çok bulur ama 10 milyon ile mağazadan birşey almaya gitse alacak birşey bulamaz... ilginç, insan 10 dk zikir edecek olsa bu zamanı çok bulur am bir film veya maç olsa bir buçuk saatlik zaman onun için hemen geçiverir... ilginç, bir futbol maçının uzaması insanın hoşuna gider ama Cuma namazında hutbenin...
  5. neyim var

yaklaşık 5 gündür idrar problemim var çok sık ve az az çıkıyorum yanma ve akıntımda var hafif bel agrım var geçen ayın 20 sinde regl oldum bu ayın 7 sinde çok hareket ettikten sonra çok az bir kanamam oldu ilkkez böyle oldu neyim var yardımcı olursasnız sevinirim

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. memeden sıvı gelmesi hamilelik belirtisimidir

,
  2. memeden süt gelmesi hamilelik belirtisimidir

,
  3. sıkınca memeden süt gelmesi

,
  4. memeden süt gelmesi gebelik belirtisimi,
  5. göğsümden süt geldi hamilemiyim,
  6. memeden sut gelmesi hamilelik belirtisimi,
  7. göğsümden sıvı geldi hamilemiyim,