gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

neymiş bu erkekler

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

A h erkekler ah...Siz neymişsiniz böyle..Birde bize dersiniz ...Sizi anlamak daha zor :)

ErkekLer; topukLu ayakkabı gibidir
    başta zor gelir aLışınca keyifLidir...

Erkekler; ateş böceği gibidir, eğLendirir
    ama aydınlatmaz...

Erkekler; motorsiklet kaskı gibidir
    tehlike anı dışında hiçbir işe yaramaz...

Erkekler; kilotlu çorap gibidir
    zorlarsan kaçar...

Erkeğin algılaması o kadar ağardır ki ağır
    çekimde görmedikçe golün nasıl atıldığını anlamaz...

Her erkek sempatik olduğunu sanır ; çoğu erkek yanılır...

Erkekler sevmez; kaybedeceklerini anladıklarında sevdiklerini söylerler...
    ilişkimiz hakkında konuşsak' lafı kadar erkeğin kanını donduran bir cümle yoktur... hmmmm

Kadınlar ölene dek
    erkekLer doyana dek severLer...

Erkekler; rimeL gibidir
    biraz duygulanınca dayanamaz...

SeviLdiğini biLen erkek şımarır
    seviLmediğini sanan erkek yanılır...

Bir erkek kadının ilk aşkı
    bir kadın bir erkeğin son aşkı olmak ister...
    ERKEK MİLLETİ İŞTE AH AHH [​IMG][​IMG][​IMG]
    Kızmayın erkekler

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Erkeğin algılaması o kadar ağardır ki ağır çekimde görmedikçe golün nasıl atıldığını anlamaz...

Bu söze okadar cok katılıyorumkii, özelliklede eşim adına sölemek istiyorum.. Herşeyi hoş güzel ama çoğu konuda bir şeyin yerine getirilmesinde komutları bir kaç kere tekrarlamam gerekiyor.. ALPPPP Onu şöle çölee yaparsan şöle şöle olur vs vs vs... Bazen işine gelmediğinden yapıyor ama genelde algılamaları çokyavaş erkeklerin... eee buda normal bişey cunku kadınlar daha zekii.. leb demeden leblebiyii anlayabiliyoruz. hahaha

3. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    kadınlar ölene dek erkekler doyana dek sewerler. anammmmmmmmmmmm erkek milleti doyuyomuydu yaw yada banamı denk gelmedi anamadım hahahahahahahaha doyumsuz anam bu millet erkek milleti hahahahhaha

neymiş bu erkekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkeklerin istekleri neden bu kadar cok??

Erkeklerin istekleri neden bu kadar cok??

- Kadınların hiçbir şey istememesini ister. - Seni seviyorum sözünü bir kez söylesin , karşı taraf bununla 20 sene idare etsin ister. - Gökten yağmur değil kadın yağsın ister. - Maçların 90 dakikadan 24 saate çıkarılmasını ister. - Evli olmak ama bekar gibi yaşamak ister. - Ölecekse skor yaparken ölmek ister. - Bir bakışı canlar yaksın ister. - Çocukluğunda annesinin,...
  2. Bu erkekler neden aldatir kadinlari?

Bu erkekler neden aldatir kadinlari?

sevgili neden aldatır İlişkide güven her şeyden önce gelir! Ama yine de ''erkek milletine güven olmaz'' sözünü aklının bir köşesinde bulundurmanda fayda var. ''Aldatılan kız'' konumuna düşmek istemiyorsan, neden aldatma eğiliminde bulunduklarını bir de erkeklerin ağzından dinle! ''Erkekler neden aldatır'' sorusunu sormak kolay da, konuyla ilgili net bir cevaba ulaşmak biraz karışık. Bu yazıyı...
  3. Erkekler neden rus kadınlarına bu akdar düşkün ki?

Erkekler neden rus kadınlarına bu akdar düşkün ki?

neden rus kadınları rus kadınların özellikleri kadınlarının özellikleri rusların ailesine düşkün erkek Evet ya endir bu bizim Türk erkeklerinin ruslara düşkünlüğü ya...Biz onlardan daha güzeliz.Bir kere doğalız.Doğal güzelliğimiz yeter.Onların hepsi yapma bebek gibi:Dokuyalım da görelim bakalım bu erkekler neden rus kızlarına bu kadar düşkün:seker: Özellikle de internette oluşan Rus gelin...
  4. Nedir bu erkeklerin bizden çektiği

Nedir bu erkeklerin bizden çektiği

erkeklerin kadınlardan çektikleri nedir bu Her yaşta erkeklere çektirdiğimizin resmidir
  5. Bu Erkeklerin Derdi Ne?

Bu Erkeklerin Derdi Ne?

Erkeklerin hepsini genellememek koşuluyla bir konuya kafamı çok takıyorum. Bu erkek milleti neden aç gözlü? Sorun erkekte mi yoksa kadında mı, hala çözmüş değilim. Çok güzel eşi olan da aldatıyor, çok seven de. Tek gecelik ihanetleri aldatmadan saymayan pek çok erkek tanıyorum. Erkekler neden aldatıyor? Bir erkek aldatmaya neden ihtiyaç duyar? Erkekleri ihanete iten sebepler neler? Kadın...

Sayfayı Paylaş