gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nez - Sevgi Bu Mu Diye

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Gel bana sor bana sevgi bu mu diye Girsene kalbime düşmüşken elime Boş veren boş gezen olsan da bana ne
    Ben sevemem kimseyi senin yerine

Baksana talihe mal verir kimine
    Seni vermiş benim gibi birine

Yandı yandı içim yandı
    İçti aşkı kanmadı(2x)
    Kalbimin istediğini
    Almak nasip olmadı(2x)

Aşk dağıtır gibisin hani bana
    Gel bu gece sakın kalmasın yarına

Sar beni sarmala verme başkasına
    Kördüğüm ol benimle sakın açma
    Baksana halime gülme deli diye
    Akıl ermez bu gönül işine(2x)

Yandı yandı içim yandı
    İçti aşkı kanmadı(2x)
    Kalbimin istediğini
    Almak nasip olmadı.(2x)

Nez - Sevgi Bu Mu Diye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. O mu Bu mu?

O mu Bu mu?

Hangisini tercih edersin? İki seçenek, bir seçim... Başlıyorum... Antalya mı Bodrum mu?
  2. Nezle

Nezle

Rüyada nezle olduğunuzu görmeniz, hayatta metin davranmanız gerektiğine işarettir. Rüyasında nezle olduğunu gören kimse olaylar karşısında daha dikkatli davranmalı demektir. Etrafınızda düşmanlarınız var demektir. İnsanlarla ilişkilerde daha dikkatli olmanız gerektiği demektir. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğine yorumlanır. Rüyada nezle olduğunuzu gördüyseniz, etrafınızda düşmanlar var...
  3. Bu Sensizlik Bitsin Diye

Bu Sensizlik Bitsin Diye

Sen gittin içimde sende kalan kırıntılar, bir sabah namazı eşliğinde içimde hiç büyümemiş bir çocuk yanlızlığı, gözlerim suskun, yüreğimde ayazlar, martılar firarda, bu bir veda. Sen gittin karanlığa gömüldüm, yalnızlığa sürüldüm, yüreğimde çatlaklar, yüzümde cam kırıklıkları.. Zamansız uyandım senli düşlerden, rüyalarım karmakarışık.Söylenmemiş sözleri iki dudak arasında sıkıştırıp...
  4. ne giysem diye düşünüyor musunuz?

ne giysem diye düşünüyor musunuz?

evet biz de 'of yarın ne giysem ya!' demekten,gardrop önünde dakikalar hatta saatler geçirmekten bıktık usandık.sonra baktık olacak gibi değil,dolapta ne var ne yok hepsini çıkarıp bunlardan kaç tane kombinasyon çıkar diye hesapladık (evet hesapladık),sayıyı şimdi yazmayayım :) onun yerine bakalım dolapta neler varmış ;) dolapta ne var?
  5. nezle

nezle

Bebegim 6 aylık ve nezle ne yapabilirim ????

Sayfayı Paylaş