gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Nihai Açıklamayı Erdoğan Yapacak

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, IMF ile görüşmeler konusunda nihai açıklamayı Türkiye'ye döndüğünde kendisinin yapacağını söyledi. Hindistan'dan Türkiye'ye hareket eden Başbakan Erdoğan, uçakta gazetecilerle sohbet etti ve sorularını yanıtladı.
    Başbakan Erdoğan, bir gazetecinin “IMF ile ilgili bazı haberler vardı. Türkiye 30 milyar dolar istiyor ancak IMF 19 milyar dolar veriyor” ifadesi üzerine, “Arkadaşlardan nihai bilgi almış değilim. Bilgi almadan konuşmam doğru olmaz. Bunların hepsi birer dedikodu. Döndüğümde bakan arkadaşları dinleyeceğim. Nihai açıklamayı kendim yapacağım” dedi.

Bir gazetecinin “İkinci parti olursam giderim demiştiniz” sözleri üzerine, “Karıştırma... 'İkinci parti olduğumda ben genel başkanlığı bırakırım' dedim” şeklinde konuştu.
    Başbakan Erdoğan, bir başka gazetecinin “Baykal yanıt vermemiş” demesi üzerine de “Onu, ona sorun” karşılığını verdi.

“BAZILARI GEÇ KALDI”

Erdoğan, bir gazetecinin “Artık Alevi açılımı bekleniyor” ifadesini, “Biz açılımı çoktan yaptık. Bazıları geç kaldı. Biz yoldayız, durmak yok, yola devam. Bizim öyle bir sorunumuz yok. Ayrımcılık bizim kitabımızda yok” diye yanıtladı.
    Başbakan Erdoğan, yerel seçimlere ilişkin değerlendirme yaparken, yerel seçime yönelik 81 vilayette programlarını yaptıklarını, çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.

hurriyet.com

Nihai Açıklamayı Erdoğan Yapacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yılmaz Erdoğan

Yılmaz Erdoğan

yılmaz erdoğanın belçime yazdığı şiir Yılmaz Erdoğan, 1967, Hakkari. İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara´da tamamladı. İTÜ İnşaat Mühendisliğini kazandı fakat ağır basan tiyatro tutkusu eğitimini yarıda bırakmasına neden oldu.Tiyatroya Ferhan Şensoy´un 'Nöbetçi Tiyatrosu'nda başladı, daha sonra Levent Kırca´nın 'Olacak O Kadar' adlı televizyon programında başyazar olarak görev yaptı. TRT´de...
  2. Özdemir Erdoğan

Özdemir Erdoğan

Özdemir Erdoğan 17 Haziran 1940 tarihinde İstanbul�da dünyaya geldi. Annesi batı klasik müziği piyanisti ve dayısı keman ve piyano çalan klasik müzik sanatçısıydı. İlk eğitim bu küçük yaşlardan itibaren bu kanallarla alınmıştır. 1940 - 50 arası yıllarının kendine özgü koşulları Özdemir Erdoğan�ın resmi bir sanat eğitimi almasını engelleyen önemli faktörlerden biridir. Diğer bir hususta,...
  3. ''Erdoğan takiyeci''

''Erdoğan takiyeci''

Yargıtay Başsavcısı Abdurrahman Yalçınkaya, AKP’nin kapatılma davasındaki esas hakkındaki görüşünde, Başbakan Tayyip Erdoğan’ı "takiye yapmakla" suçladı. Yalçınkaya’nın görüşündeki çarpıcı ayrıntılar özetle şöyle: Başbakan doğruladı "Erdoğan, önce ’milli görüş gömleğini çıkardım’ demiş, sonra ’siyasete girerken farklı, siyasetten sonra farklı bir yaşam tarzı mı...
  4. Nehir Erdoğan

Nehir Erdoğan

nehir erdoğan ayakları nehir erdoğan ayak
  5. deyimlerin açıklamaları

deyimlerin açıklamaları

deyimlerin anlamlarını bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Sayfayı Paylaş