gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nilüfer - Her Şeyden Çok

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

tarot nilüfer nilüfer tarot tarotcu Bugün uyandığımda yoktun yanımda Canım bugün ilaçlarımı almadım
    Canım bugün ilk defa sensiz kaldım
    Canım canımın yaprakları gözlerin yok

Çok canımı yakıyor özlemin
    Çok çok çok her şeyden çok
    Sönmeyen ateşlerde günahlarım yanıyor
    Bıraktığın bu yerde

Hayallerim ağlıyor
    Ah canım
    Mahvediyor karanlıklar
    Sönmeyen ateşlerde
    Günahlarım yanıyor
    Yüreğim kan ağlıyor
    Ah canım

Mahvediyor karanlıklar
    Her şeyden çok
    Her şeyden çok
    Güller denize bakıyor günlerdir
    Güller güneşi özlüyor sersefil

Canım canımın yaprakları
    Gözlerin yok çok canımı yakıyor
    Özlemin
    Çok çok çok her şeyden çok

Nilüfer - Her Şeyden Çok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. onlara çok şey borçluyuz...

onlara çok şey borçluyuz...

Şehir hatları vapurlarına binmeyenimiz yoktur. Bir fincan sahlebin de üst katta tadına doyulmaz. Gün olur KARAOĞLANOĞLU İLE Kadıköy'e geçer, zaman gelir ADEM YAVUZ'a yetişemez, Karaköy iskelesinde ŞEHİT NECATİ GÜRKAYA'nın yanaşmasını bekleriz. Peki kimlerdi bu isimleri yaşatılanlar.İşte onlardan birkaçı. KARAOĞLANOĞLU (ŞEHİT PİYADE ALBAY) P.Albay İbrahim KARAOĞLANOĞLU,50.Piyade Alay...
  2. Nilüfer - Çok Uzaklarda

Nilüfer - Çok Uzaklarda

Caddelerde rüzgar, aklımda aşk var Gece yarısında, eski yağmurlar Şarkı söylüyorlar, sesiz usulca Özlediğim şimdi çok uzaklarda Deli dolu günler, hayat güzeldi Kahkalarıyla günler geçerdi Ellerim uzanmaz, dokunamam ki Özlediğim şimdi çok uzaklarda O da özlüyormuş, benim bir tanem Çok üşüyormuş, ben olmayınca Öyle yazıyor, son mektubunda O da özlüyormuş, benim bir tanem Hep ağlıyormuş,...
  3. Göksel - Çok Kötü Şeyler

Göksel - Çok Kötü Şeyler

Ensem de nefesi bıçamış gibi Katil elleri öldürdü hevesimi Kokumu almasa izimi süremez Dur diyebilsem içeri giremez Ne uyur ne uyutur düşmana benzer Pusuda bekleyen şeytana benzer Uzanıp koynuna yatmamı ister Getirir aklıma Çok Kötü Şeyler Yorgunum ben tökemezlemekten En kötü ihitmali gerçeğe çevirmekten Aklımın oyunu bu,sahici değil Bilirim çok saçma ama elimde değil Ne uyur ne uyutur...
  4. Kadın bir çok şeydir

Kadın bir çok şeydir

Çoğu zaman küçümsenir ev kadınlığının ağır yükü... Anneliğin kutsallığı ve gerçekten iyi bir eş olmanın emeği... Oysa ki, ne çok şeydir bir kadın ve sadece bir kadındandır bir çok şey... BİR KADIN GİTTİĞİNDE... Kadınlar gittiklerinde, arkalarında daha büyük boşluklar bırakırlar. Onlar bir gün çekip gittiklerinde, peşlerinde yetim-öksüz kalan çok olur. Mutfaktaki dolap, perdeler, kavanozun...
  5. Söylenecek çok şey var

Söylenecek çok şey var

Nedensiz bir gidişti. Oysa, yalnızlığımın kuytularını O her kesten daha iyi bilirdi. Şimdi, o kuytuda saklanan küçük bir kızın, yalnızlığı dolanıyor boynumun kıvrımlarına ve ağlamaklı bir kuş kırık kanadını sarıyor bedeniyle. Uzaklar, şimdi....tam şimdi sen gitmişken bunca acıtıyor içimi... Kelimelerin anlamsızlığına bulanıyor ellerim Çok eskide kalmış bir hatıranın gözleri dokunuyor...

Sayfayı Paylaş